תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

מזגן נדלק ונכבה לבד

לפעמים יש מקרים שהמזגן נדלק ונכבה לבד מבלי שעשיתם שום דבר. יכול להיות גם שהוא נכבה לבד ויכול להיות שהוא נדלק לבד. המשיכו לקראו כדי להבין למה, מה לעשות והאם צריך להזמין טכנאי מזגנים.

למה המזגן נכבה לבד?

מזגן נכבה לבד כתוצאה מאחת מכמה סיבות. יכולה להיות בעיה בכרטיס הפיקוד, בעיה בחיישן הרגש שלא מזהה נכון את הטמפרטורה בחדר, תקלה בעינית, לחצן תקוע בשלט שמכבה ומדליק את המזגן או עקב הפעלת טיימר קבוע במזגן:

 • לחצן תקוע בשלט: בואו נתחיל בפיתרון הפשוט ביותר לכך שהמזגן נכבה לבד - בדקו את השלט של המזגן. לפעמים לחצן ההדלקה והכיבוי תקוע מה שגורם להפעלה והדלקה מחדש של המזגן.
   
 • טיימר מופעל: סיבה מעוד נפוצה למזגן שנדלק ונכבה לבד היא טיימר שהופעל ושכחנו לכבות או לא ידענו על קיומו. חשוב לבדוק את זה לפני שסתם מזמינים טכנאי מזגנים.
   
 • תקלה בחיישן הרגש: אם המזגן נכבה אחרי כמה דקות ייתכן שיש תקלה בחיישן הרגש. התפקיד של חיישן הגש הוא להבין מה הטמפרטורה בחדר ולפיכך לשחרר אוויר קר או חם בהתאם לטמפרטורה. במידה וכיוונתם את המזגן ל- 25 מעלות במצב קור והוא חושב שזו הטמפרטורה כרגע הוא יפסיק לפעול. במקרה הזה יש צורך בהחלפת חיישן הרגש למזגן.
   
 • בעיה בלוח הפיקוד: סיבה אחת לכך שהמזגן נדלק ונכבה לבד והיא יותר בעייתית לטיפול היא בעיה בלוח הפיקוד עקב קורוזיה או לחות שהוא צבר. החלפת לוח פיקוד למזגן יקרה יותר מאשר החלפת של התרמוסטט.
   
 • תקלה בעינית: העינית היא חלק מלוח הפיקוד אך ניתן להחליף אותה בנפרד מה שיעלה פחות מאשר החלפה כוללת של לוח הפיקוד. החלפת עינית למזגן יכולה לפתור לכם את הבעיה שהמזגן נדלק ונכבה לבד.

 

מזגן נדלק ונכבה לבד

מה לעשות אם המזגן נדלק ונכבה לבד?

הבנו מה יכולות להיות הבעיה לכך שהמזגן נדלק ונכבה לבד, בואו נבין מה לעשות:

 1. בדקו את השלט: בדקו אם הלחצן על השלט נתפס וסדרו אותו במידת הצורך. בנוסף אם תראו סימן קטן של שעון, כנראה שהטיימר פועל ובמקרה הזה כבו אותו (יש כפתור טיימר).
   
 2. עשו איפוס למזגן: איפוס למזגן יאפס את כל ההגדרות ותתפלאו כמה פעמים זה יכול לפתור את התקלה. פשוט נתקו את המזגן מהחשמל וחכו 5 דקות. שימו לב להרחיק את השלט לפחות 3 מטרים מהמזגן ולאחר מכן חברו שוב. כנסו לכאן כדי לראות איך עושים איפוס למזגן למותגים ספציפיים.
   
 3. הזמינו טכנאי מזגנים: אם סעיפים אחד ושתיים לא עבדו זה הזמן להזמין טכנאי מזגנים שיבוא לתקן את המזגן שלכם. תארו לו את התקלה כדי שיבוא עם הציוד הנדרש.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

כמה אמור לעלות תיקון התקלה?

מחיר תיקון תקלה שבה מזגן נדלק ונכבה לבד נע בין 350 - 1,200 ש"ח תלוי בתקלה. לפניכם המחירים:

מחיר תיקון תקלה של מזגן נדלק ונכבה לבד

החלפת תרמוסטט למזגן

מחיר להחלפה במזגן עילי.


350 - 400 ש"ח
כמה עולה החלפה של עינית המזגן במזגן עילי?

במזגן מיני מרכז תצטרכו להוסיף עוד 200 ש"ח.


250 - 400 ש"ח
כמה אמורה לעלות החלפת לוח פיקוד של המזגן?

המחיר למזגן עילי. במזגן מיני מרכזי המחיר יכול להיות עד 1,200 ש"ח.


550 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

מה לגבי המקרה שבו המזגן נדלק לבד?

לפעמים המזגן נדלק לבד באופן שרירותי ולא נכבה אחרי זה, מה יכולה להיות הבעיה במקרה הזה? ובכן, במקרה הזה כנראה הטיימר ששכחתם שהופעל, פשוט כבו אותו. אם זה לא עבד אז כנראה שיש בעיה בלוח הפיקוד ואז תצטרכו להזמין טכנאי להחלפת לוח הפיקוד של המזגן שלכם.