תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

יוצא לכם אדים או עשן לבן מהמזגן?

תקלה יחסית נפוצה היא יציאת אדים או מעין עשן לבן מהמזגן הביתי, מה זה? האם זה מסוכן ואם יש צורך לטפל בכך? הנה הסיבות לבעיה המוזרה וגם פתרון לטיפול ותיקון בבעיה.

יוצאים אדים מהמזגן בבית - למה זה קורה?

קודם כל, קשה להבדיל בין אדים ובין גז, אבל יש דרכים לגלות ובהמשך העמוד תגלו גם כיצד. אדים יוצאים מהמזגן כאשר יש שינוי טמפרטורות חריג, איך זה יכול לקרות? פתיחה של דלת או חלון עשויה לגרום לשינוי קיצוני בטמפרטורה של החדר, המזגן ינסה לקרר בעוצמה רבה יותר ותראו אדים לבנים ולעיתים גם טפטוף מהמזגן בגלל לחות.

 

אפשרות נוספת היא שהמזגן מכוון על מצב Auto  (אוטומטי) וכאשר החיישן טמפרטורה מאתר כי חל שינוי במעלות הוא יוצר שינוי טמפרטורה קיצוני על מנת להחזיר את הטמפרטורה הרצויה לחדר, אדים מהמזגן אינם תקלה, אלא עניין של הגדרה ואטימה של החדר בלבד.

יוצא עשן לבן מהיחידה הפנימית של המזגן?

עשן לבן דומה מאוד לאדים וקשה להבדיל, אם יוצא "עשן לבן" זה ללא ספק תקלה, עשן לבן הוא בעצם גז המזגן אשר דולף כלפי חוץ ויוצא דרך היחידה, בעת קירור החדר לפתע תשמעו רעש ועם זאת יצא עשן לבן, זה סימן שנוצר וואקום או נזילת גז במזגן שלכם, הדבר מצריך הזמנה של טכנאי מזגנים במהירות וכיבוי המזגן. כמות הגז שיוצאת מהמזגן אינה מסוכנת באופן משמעותי, אך מזגן שפועל ללא גז עשוי לגרום למספר בעיות רציניות יותר בהמשך, החל מוואקום בצינורות ועד לשריפה של המנוע החיצוני.


אדים מהמזגן

איך יודעים אם זה גז או אדים?

אז איך נדע אם מדובר על גז או על אדים? איתור התקלה הוא חלק בלתי נפרד מהפתרון שלה! אז כפי שהסברנו בסעיף הראשון, מזגן שפועל על מצב אוטמטי יכול לגרום לאדים וכמו כן גם חלונות, אז בשלב הראשוני מומלץ לסגור את כל החדר ולהגדיר את המזגן שיפעל על 22 מעלות במצב קירור רגיל.

 

כעת, נכבה את המזגן לכ-5 דקות ונפעיל אותו. במצב הזה שאין שינוי טמפרטורה והמזגן פועל באופן רציף על מנת לקרר לא צריכים להיות אדים. אם לא הצלחתם לאתר מסיבה כלשהי אם זאת הבעיה, אפשרות נוספת לבדיקה היא האם חסר גז במזגן? דליפה של גז עשויה לגרום לקרח לאורך הצנרת, הסתכלו ליד המנוע יש 2 חוטי נחושת, אם אחד מהם קפוא - חסר גז במזגן וכנראה שקיימת דליפה, במצב כזה גם המזגן לא מקרר מספיק את הבית.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

במיזוגי תמצאו את כלל הפתרונות

לא תמיד מצליחים לבד לפתור את התקלות והבעיות במזגן, גם אלו שנראות לנו הפשוטות ביותר. אך בעזרת 'מיזוגי' אתם ללא ספק יכולים לקבל מענה מדויק לכל תקלה, ראשית יש מדור תקלות נפוצות המסביר בקפידה על שלל הבעיות במזגנים, שנית יש לנו מחירון מעולה שמתעדכן כל הזמן ומשקף את מחירי השוק וזה לא הכל! בעזרת פורטל מיזוגי אפשר לבצע השוואת מחירים בין טכנאים ומתקינים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור כל דרישה! וכל זאת בכל אזור ברחבי הארץ, פשוט משאירים פרטים או מחייגים ואחד מנציגי פורטל 'מיזוגי' כבר יעזור לכם.