תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

כך תבחרו מזגן לחדר השינה שלכם

מתכננים להתקין מזגן בחדר השינה? במאמר הבא תוכלו לדעת איזה מזגן מתאים לכם, איזה הכי מומלץ, כמה עולה התקנתו וכמובן איך לבחור במזגן הנכון בעבורכם.

איך בוחרים מזגן לחדר השינה? אלו הפרמטרים:

אז מה חשוב לנו במזגן שיהיה בחדר השינה שלו? הנה הדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק טרם רוכשים ומתקינים מזגן בחדר השינה.


  1. חסכון בחשמל: מזגנים שבחדרי השינה בדרך כלל יפעלו ברוב שעות הלילה, כך שרכישה של מזגן חסכוני בחשמל היא ללא ספק שיקול מרכזי כאן. ישנם מזגנים בשוק חסכוניים במיוחד הפועלים בטכנולוגיית אינוורטר. העלות להפעלה בעבור לילה שלם היא כ-2 ש"ח לכל הלילה.

  2. שקט: עוד פרמטר חשוב הוא מזגן אשר אינו מרעיש כלל ופועל בשקט מופתי, כזה שלא יפריע לכם בשנת היופי שלכם. לכן חשוב לבדוק במעמד הרכישה אם מצויין כי המזגן "שקט במיוחד".

  3. הספק: נכון, מזגנים בחדרי השינה בדרך כלל יהיו בעלי כוח סוס בודד. אם זאת במידה ויש לכם חדר שינה גדול, חשוב לבדוק שאכן כוח סוס אחד יספיק, תוכלו לראות כאן מידע על 'התאמת מזגן לגודל החדר'.

כמה עולה מזגן לחדר שינה?

מזגן המתאים לחדר שינה במרבית המקרים יהיה בעל כוח סוס אחד, כאשר המחירים בעבור רכישת מזגן 1 כוח סוס נעים בממוצע סביב ה-1,000 ש"ח. מזגני חסכוניים יהיו יקרים יותר ויכולים להגיע לכ-2,000 ש"ח (אינוורטר וכו'). המזגנים הזולים ביותר שמצאנו נעים סביב ה-800 ש"ח. מחיר התקנת מזגן בחדר השינה נעה בין 400 - 700 ש"ח. (אם חדר השינה הוא ממ"ד, המחיר ההתקנה יקר יותר, ראו מידע על מזגן לממ"ד)

צפו בסרטון לקבלת טיפים על רכישת מזגן >>

קבלו המלצה על מזגן מומלץ לחדר השינה

פורטל 'מיזוגי' אינו לוקח צד וממליץ באופן ישיר על חברה ספציפית, לכן לא נוכל לתת לכם רק מזגן אחד אלא נמליץ על כמה. לכל אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום המיזוג (אלקטרה, טורנדו ותדיראן) יש מזגנים מעולים המתאימים לחדר השינה. הדגמים מתחדשים כל הזמן ולכן על מנת להישאר רלוונטים בכל עת נמליץ לכם לפעול כך: בחרו ב-1 כוח סוס (לחדר שינה עד 15 מ"ר). רכשו מזגן בעל טכנולוגיית אינוורטר וכמובן בעל אפשרות כיבוי והדלקה מתוזמנים. בדקו האם המזגן מוגדר כשקט ורכשו את הדגם האחרון שיצא (2019).


מזגן לחדר השינה

רכישת מזגן כולל התקנה לחדר השינה דרך 'מיזוגי'

הפתרון שמיזוגי מקנים לכם הוא השוואת מחירים בין נותני השירות בתחום המיזוג, כאן אתם יכולים לבצע השוואה בין עד שלושה נותני שירות ובמקרה הזה מתקיני מזגנים שונים, לבדוק כמה יעלה לכם השירות דרכם, לנסות להוזיל בינהם או לבחור בהצע ההזולה ביותר. מיזוגי לא גובה עמלה או מחייבת אתכם בדבר, רק תעזור לכם להגיע לחסכון מירבי בהוצאה.

 

נדגיש כי תוכלו למצוא דרכנו מתקין מזגנים בירושלים, תל אביב, קרית שמונה, באר שבע וכל עיר אחרת בארץ וזה כולל גם יישובים קטנים.

מה עדיף? מזגן רצפתי או עילי?

בעבר היו משתמשים יותר במזגן רצפתי מאשר עילי, אך כיום זה שונה לחלוטין והמזגן הרצפתי עתידי להיעלם. בחדר השינה שימוש במזגן רצפתי יהיה לא נכון - הוא לוקח לכם מהשטח של החדר ולכן שימוש במזגן עילי הוא זה שנכון כאשר הוא לא מבזבז כלל שטח תזוזה. האמנם לעיתים אין מקום למקם מזגן עילי בגלל חלונות או ארון וכן כדאי להתקין מזגן רצפתי אך רצוי שיהיה קטן.