מזגן חסכוני בחשמל

מחפשים אחר מזגן חסכוני ושקט? רוצים לדעת איזה מזגן עולה להפעיל רק 2 שקל ללילה שלם? ומה עדיף, רדיאטור, מאורר או מזגן? המשיכו לקורא וגלו מהם הפתרונות הזולים ביותר למיזוג הבית.

איך לבחור מזגן חסכוני ולפי מה?

הטכנולוגיה היא זו שקובעת את החסכוניות של המזגן, כאמור המזגן החדיש ביותר פועל בטכנולוגיית האינוורטר, זהו פרט ראשוני שאתם צריכים לדעת כאשר אתם מחפשים אחר מזגן חסכוני. לאחר מכן הדירוג האנגרטי של המזגן הוא בעצם זה שייקבע עד כמה הזמן חסכוני, כאשר הציון הטוב ביותר הוא A והדירוג הנמוך ביותר הוא G. אם אתם רוצים את המזגן החסכוני והשקט ביותר רכשו מזגן אינוורטר בדירוג A של אחת מן החברות המובילות.


דירוג אנרגטי מזגנים

מהו המזגן המיני מרכזי החסכוני ביותר?

החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום המיזוג לכלל הבית ובפרט במזגנים מיני מרכזיים, הוא המזגן החסכוני המיני מרכזי מולטי אינוורטר, בעל כמה פונקציות המאפשרות שילוב של כמה יחידות מזגן כולל מיני מרכזית אל מנוע אחד. כאשר הוא היחיד שמעלה ומוריד את עוצמת החשמל על פי השימוש במזגנים בתוך הבית, גם אם מדובר על מזגן מיני מרכזי יחיד או שילוב של מזגן בכל חדש שינה ומיני מרכזי לסלון. באמצעות המולטי אינוורטר ניתן לשלוט בכלל המזגנים בכל חדר והשימוש בחשמל זהה לשימוש במזגנים.

  • למידע נוסף על בחירת מזגן וטיפים, ראו את הסרטון הבא:

איזה טמפרטורה חסכונית במזגן בקיץ?

הפעלת המזגן על מהירות בינונית ובכיוון של כ-25 מעלות, זוהי הטמפרטורה האידאלית לשימוש במזגן בתקופת הקיץ, כמובן שהמזגן צריך להיות על מצב קירור. זכרו על מעלה למטה מעלה את אנרגיית הצריכה שלו בלפחות 5%. אגב רשמו כאן על "כמה עולה להפעיל מזגן" בקרו בעמוד וגלו עוד נתונים.

ובחורף מהי טמפרטורה חסכונית במזגן?

להגדיר את המזגן ראשית על מצב חימום ולהכוון אותו על כ-20 מעלות, אלו ההנחיות לשימוש במזגן באופן החסכוני ביותר בתוקפת החורף, על פי חברת החשמל.

מה יותר חסכוני מזגן או מאוורר או רדיאטור?

באופן נרחץ ניתן לומר שמאורר מבזבז פחות חשמל והפעלתו זולה באופן משמעותי ממזגן, האמנם - הוא לא עושה את אותו האפקט והפעלתו תיהיה אפקטיבית בחדר שינה אחד בלבד. ומה לגביי רדיאטור? כאן דווקא המזגן חסכוני יותר, כאשר תנור חימום או רדיאטור צורכים פי 3 כמות חשמל מהפעלת מזגן לשעה גם בדירוג אנגרטי נמוך, כך שבמצב של חימום המזגן עדיף מבחינת צריכת חשמל לעומת הרדיאטור.

בוודאי שמעתם על "מזגן חסכוני 2 שקל ללילה"

הפרסומת של אלקטרה עשתה את שלה, אנשים מחפשים את המזגן החסכוני והשקט שפעלתו עולה רק שנקל לילה שלם, מדובר על מזגן פלטיניום בדירוג אנגרטי A בעל טכנולוגיית האינוורטר, מאז הומצאו עוד המון דגמים נוספים של חברות מתחרות כמו טורנדו ותדיראן שגם הן עומדות בעלות הלילית הזו וכמו כן, דגמים נוספים של אלקטרה.

צור קשר עם פורטל מיזוגי

השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.

בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי

טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.


מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה