על איזה טמפרטורה שמים מזגן בחורף?

החורף הגיע? העברתם כבר את פונקציות המזגן מקור אל חום? כעת נותר לכם רק לגלות על כמה מעלות מכוונים את המזגן בחורף (במצב חימום) ואיך הוא יהיה חסכוני, לא מחניק ועדיין יחמם את הבית כמו שצריך.

על כמה מעלות לכוון את המזגן בחורף?

הטמפרטורה האידאלית למזגן במצב חימום היא 24 מעלות, כאשר הטווח הוא בין 22 עד 25 מעלות. כאשר תעלו את המזגן מעל ל26 מעלות צריכת החשמל תיהיה משמעותית גבוה יותר. זכרו המזגן פולט חום בטמפרטורה גבוה יותר, הוא פשוט יפסיק לחמם את הבית ברגע שיגיע למעלות שהגדרתם לו. טיפ נוסף וחשוב הוא לדאוג שתריסי המזגן יהיו מכוונים כלפי מטה והסיבה לכך היא שאוויר חם עולה למעלה ולכן לא נרגיש בחימום החלל כאשר התריסים מכוונים גבוה ולא נמוך. רוצים להרגיש בחימום הבית מהר יותר? הגדירו תחילה את המזגן לטמפרטורה גבוה ולאחר מכן הורידו אותה, זה יאפשר האצה של החימום. זכרו כל מעלה במזגן היא תוספת של 5 עד 10 אחוזים בצריכת החשמל.

כמה מעלות מזגן בחורף

עשוי לעניין אותך:

איך הופכים מזגן מקור לחום?
כמה עולה להפעיל מזגן?
המזגן לא מחמם


טמפרטורת מזגן מומלצת לתינוק בחורף

ראשית אנו רוצים להזכיר כי האידאל מבחינת חימום חדר לתינוק הוא שימוש ברדיאטור, הוא לא מייבש כמו מזגן וזהו יתרון חשוב מאוד בחדר בו שוהה תינוק או ילד. בנוגע לשאלה, הטמפרטורה האידאלית לתינוק היא 23 - 24 מעלות. מומלץ להיעזר במד חום חדרי על מנת למדוד זאת.

אם אנחנו כבר כאן, כמה מעלות מזגן בקיץ?

תתפלאו לשמוע שהגדרת המזגן מבחינת מעלות טמפרטורה בקיץ זהה לחורף, רק כאן המזגן יהיה על מצב קירור במקום חימום. הגדירו אותו על 24 מעלות. כאשר הטווח בנורמה נע בין 22 עד 25 מעלות, ממש כמו בחורף, כך גם בקיץ. רק בתוכנית המתאימה לעונה והמזגן למעשה יקרר במקום לחמם.
צור קשר עם פורטל מיזוגי
השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.
בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי
טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.

מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה