תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

איזה מזגן הטוב בישראל

ערכנו מבחן מקיף על מותגי המזגנים המובילים בישראל, אז איזה מזגן הכי אמין ומהו המזגן המומלץ ביותר בישראל על פי דעת הקהל* (מבוסס על פי מידע מהמרשתת). התוצאות לפניכם.

מבחן האמינות

במסגרת מבחן האמינות ובמסע למציאת מיהו המזגן האמין ביותר, ערכנו מחקר מדוקדק בין חמשת המותגים המובילים בישראל בתחום מיזוג האוויר, המדגם שלנו מכיל את החברות והיצרניות הבאות: אלקטרה, תדיראן, טורנדו, מיצובישי ופמילי ליין.

המזגן האמין ביותר

מבחן המחיר ביחס למזגן

אותן חברות נמדדות גם כאן במחיר ביחס למוצר שאתם מקבלים, חשוב לציין כי המידע נאסף ממרשתת האינטרנט ושוקלל עם נתונים שונים שקיבלנו מתקיני מזגנים פרטיים הפועלים בשוק. לכן - ייתכן והמידע אינו מדויק במאת האחוזים, אנו עושים ככל שניתן על מנת לספק לצרכן את המידע הנחוץ והנכון ביותר.

מחיר ממוצע למזגן


* החלוקה לאחוזים מתייחסת במחיר יחסי. המשמעות היא שככל שהאחוזים גבוהים יותר כך גם מחיר המזגן.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים מזגן?

כאשר אתם מתכננים לרכוש מזגן חדש, אלו הדברים החשובים שכדאי שתבדקו רגע אחד לפני שאתם רוכשים. למעשה הפרמטרים הבאים צריכים לסייע לכם להגיע אל המזגן המתאים ביותר בעבורכם, הנה הרשימה:

כוח הספק (BTU) - בשפה העממית מגדירים אותו במילה אחרת שמוכרת לכם יותר "כוח סוס", למעשה כמה כוח סוס יש למזגן. אבל זאת לא השאלה כאן. השאלה הנכונה היא כיצד תדעו כמה כוחות סוס אתם צריכים בעבור קירור חדר ספציפי או כלל הבית שלכם, מזגן 1 כוח סוס או 2? 3? כתבנו על כך מאמר שלם על בחירת גודל מזגן, תוכלו להבין יותר לעומק את הנושא במאמר המקיף.

רעש (בדציבלים) - מזגן מרעיש במיוחד בחדר השינה זה לא דבר נעים. המזגן לא אמור להפריע לכם להתנהלות היום יומית ובטח לא להטריד אתכם ברעש שהוא עושה. בעת בחירת מזגן חפשו אחר מזגן מתחת ל-50 דציבלים (למדדי דציבלים נוספים).

אחריות - בדקו שאתם מקבלים אחריות מלאה ואל תשכחו לשאול על הרחבת האחריות, בדרך כלל המעמד הרכישה הרחבת אחריות תיהיה זולה יותר מאפשר בהמשך. זמן אחריות ממוצע הוא כ-3 שנים.

דירוג אנרגטי - הדירוג הטוב ביותר הוא A והדירוג הרע ביותר הוא G. ככל שהמזגן בעל דירוג אנרגטי טוב יותר הוא חוסך יותר חשמל. המשמעות הישירה כמובן שהוא צורך פחות חשמל. הרחבנו על מזגן חסכוני כאן.