תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בתל אביב

מחפש אחר שירות למיזוג אוויר באזור תל אביב - יפו? בעזרת פורטל 'מיזוגי' תוכל לקבל מספר הצעות מחיר במהירות של טכנאי מזגנים בתל אביב וגם של מתקינים אשר יספקו לך שירות תיקונים והתקנה לכל סוג של מזגן, השירות זמין לשירותך במשך 24 שעות ביממה.

בצעו השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בתל אביב

טרם תסגרו עם טכנאי המזגנים מתל אביב שמצאתם על המקרר, חשבו שוב - האם לקבל הצעת מחיר אחת זאת הדרך הנכונה? למה לא לבדוק באינטרנט, למה לא לבצע השוואת מחירים בין כמה נותני שירות שונים על מנת לברר מהם המחירים הריאלים והנכונים בשוק? ואם נספר לכם שברגע שתבצעו השוואת מחירים תוכלו גם לחסוך בעלויות ולקבל את אותו השירות בפחות כסף, לא תעשו זאת?

 

בעזרת מיזוגי הפורטל הגדול בתחום מיזוג האוויר תוכלו באופן מיידי לקבל עד שלוש פניות של טכנאי מזגנים מת"א ומאזור יפו אשר ישמחו לספק לכם הצעת מחיר ואף יודעים כי הם נמצאים בתחרות, מה שמאפשר לכם לבקש הוזלה במחיר על מנת לסגור מול אותו טכנאי.

 

טכנאי מזגנים בתל אביב

כמה עולים שירותי התקנה ותיקונים בת"א?

ערכנו בעבורכם ממוצע מחירים של טכנאי מזגנים בתל אביב, כאן תוכלו לגלות מהם סדרי הגודל של כל תיקון תקלה או התקנה של מזגן בעיר. המידע המוצג לעיל הנו הערכה בלבד ולא מחייב את בעלי המקצוע מטעם 'מיזוגי' לעמוד בו, ייתכן כי תקבלו הצעות מחיר זולות או יקרות יותר מהמחיר הנקוב מטה.

סוג השירות המבוקש וטווח מחירים משוער

מחיר התקנת מזגן רצפתי 1.5 כוח סוס?

התקנה בלבד כולל צנרות, ללא המזגן.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה תיקון מזגן שלא מוציא אוויר?

החלפת כבל או מדחס למזגן שתלוי על הקיר (עילי).


600 -900 ש"ח
מהו המחיר לרכישה והתקנת מזגן 3 כוח סוס בתל אביב?

התקנה כולל רכישת מזגן 3 כוח סוס (עילי)


2,200 - 2,800 ש"ח
עלות ביקור טכנאי מזגנים בתל אביב

לצורך איתור תקלה (במידה ומטפל בתקלה מחיר הביקור נחסך).


180 - 220 ש"ח
כמה תעלה התקנת מזגן מיני מרכזי 4 כוח סוס?

התקנה כולל רכישת המזגן (EMD או גמייקה) ללא גבס.


8,500 - 14,000 ש"ח
מחיר התקנת דאמפרים ל-3 חדרים.

עבודה ללא קשר לעבודות גבס במידה וצריך, כולל רכישה.


1,500 - 2,200 ש"ח
כמה עולה להחליף מאיץ שאינו תקין?

החלפת מאיץ במזגן עילי.


500 - 600 ש"ח
כמה יעלה להתקין מזגן 1 כוח סוס?

למידע נוסף על  מחיר מזגן 1 כוח סוס כולל התקנה.


400 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון מזגנים בתל אביב, התקלות השכיחות ביותר

אין אחד שאין לו מזגן כמה שנים ולא היה צריך להזמין תיקון בפרק זמן מסוים, בין אם זה מחסור בגז, ריח רע שיוצא, לא נדלק, קצר חשמלי ואינספור אפשרויות בהם המזגן עושה לנו צרות, אך חשבו על כך מזגנים חיים כמה שנים ורב לאחר 3-4 שנים מתחילים לעשות בעיות (כמובן אם אתם מטפלים בהם כמו שצריך), עקב פעולה כמעט יומית ובלאי עם השנים קורים דברים ותקלות נוצרות.

 

התקלה השכיחה ביותר כיום היא חוסר גז, שפתרונה הוא די פשוט ומצריך ביקור טכנאי, בדיקת לחץ גז ומילוי, היא עולה בין 300 - 450 שקלים, אם יש לכם דליפה - העסק יהיה קצת יותר יקר, ניתן לומר כי עלות תיקון מזגנים בתל אביב משתנה על פי סוג המזגן והתקנה. להמשך קריאה על תקלות - לחצו כאן ועברו למדור המלא.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מצאו מתקין מזגנים מומלץ מתל אביב

מי מאיתנו לא היה רוצה לקבל שירות מקצועי ממתקין מזגנים מומלץ בתל אביב? לכולנו חשוב לא רק למצוא גורם מקצועי אלא גם לקבל יחס אישי ולדעת שהטכנאי יגיע בזמן שבו נקבעה העבודה. אנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל בעלי המקצוע שעובדים איתנו כאן בפורטל וזאת על מנת להבטיח שהשירות יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

 

כמו כן, לאחר שתקבלו את שמו של המתקין או טכנאי המזגנים, תוכלו לקרוא עליו באינטרנט חוות דעת והמלצות. זאת ההזדמנות להזכיר שאנו פועלים גם באזורים הסמוכים לת"א ותוכלו למצוא דרכנו גם טכנאי מזגנים ברמת גן, בני ברק, חולון, גבעתיים וכל אזור אחר במרכז הארץ וכמובן - גם טכנאי מזגנים בתל אביב.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה