תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בהרצליה

מצאו באמצעות אתר 'מיזוגי' שירותי התקנת מזגנים עבור מזגן חדש וכמובן תיקון מגוון תקלות במזגן קיים. חייגו כעת ונחזור אליכם עם כל הפרטים! 

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בהרצליה

כשאתם מסתכלים על המחיר של טכנאי מזגנים בהרצליה חשוב להבין שהוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לכמה דברים. קודם כל הוא כמובן ישתנה בהתאם לסוג התיקון או ההתקנה שתצטרכו, אבל הוא גם יהיה תלוי במחיר של אותו טכנאי מזגנים בהרצליה.

 

כלומר, תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות על אותה העבודה. לכן אם אתם רוצים למצוא טכנאי מזגנים זול בהרצליה מומלץ לבצע השוואת מחירים. תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם באיתנו. כל מה שתצטרכו לעשות זה להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 טכנאי מזגנים בהרצליה כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 


טכנאי מזגנים בהרצליה

תיקון מזגנים בהרצליה במחיר משתלם!

תיקון מזגנים בהרצליה פיתוח או אפילו בעיר עצמה, לא חייב לעלות הרבה מאוד כסף. השיטה הנכונה לשמור על עלויות זולות היא השוואת מחירים. באמצעות בדיקה של מספר בעלי מקצוע עבור תיקון מזגן, תוכלו להבין מה המחיר הממוצע שאתם מקבלים ואז לוודא שאתם בוחרים בבעל מקצוע שהמחיר שלו ריאלי והגיוני.

 

ביקור סטנדרטי של טכנאי עולה בין 150 ל-250 ש"ח, כמובן שהמחיר הוא אינו עבור טיפול בתקלה, במצב בו אכן נמצאה תקלה אשר מצריכה תיקון, ישנו תמחור לפי התקלה עצמה והמחיר של הביקור יורד בהתאם.

מחירון שירותים של טכנאי מזגנים הרצליה

מחיר מזגן עילי 2.5 כוח סוס של אלקטרה

המחיר הוא עבור התקנת מזגן עילי וכולל את עלות המזגן.


4,500 - 5,300 ש"ח
כמה עולה להחליף גומיות למנוע המזגן?

הוספה או החלפה של גומיות למניעת רעש


160 - 280 ש"ח
החלפת כנף למזגן

כולל את עלות החלק, פירוק הכנף הישנה והתקנה של החדשה


300 - 400 ש"ח
מחיר בדיקת קבל מזגן

המחיר הוא עבור ביקור בלבד, ללא טיפול


100 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

מה לבדוק לפני התקנת מזגנים בהרצליה?

כשאתם רוצים להזמין מתקין מזגנים בהרצליה כמובן חשוב קודם כל להבין איזה מזגן אתם רוצים לקנות. כדאי לברר איזה מזגן מתאים לגודל החדר שלכם לפי שטח החדר וההספק (BTU) של אותו מזגן.

 

בנוסף לפני שאתם מזמינים התקנת מזגנים בהרצליה בהחלט היינו ממליצים לכם לבדוק את נושא האחריות. חשוב לדעת גם שברוב החברות הגדולות (תדיראן, אלקטרה, טורנדו) תוכלו לשלם עוד מעט ולקבל אחריות לשנה או שנתיים נוספות.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ בהרצליה?

כשאתם מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ בהרצליה כדאי להסתכל על כמה דברים:

  1. ניסיון: קחו טכנאי מזגנים בהרצליה שיש לו ניסיון של לפחות כמה שנים בתיקון מזגנים. יותר מזה, אם הוא טיפל בסוג המזגן הספציפי שלכם הרי זה משובח.
     
  2. המלצות קודמות: הריצו חיפוש באינטרנט של אותו טכנאי מזגנים בהרצליה ובדקו מה לקוחות קודמים אומרים עליו. הוא עשה עבודה טובה? הוא היה צריך לחזור אחרי שבועיים? הוא לקח מחיר מופקע או הגיוני?
     
  3. זמינות: לפעמים זה נראה שאין דבר פחות זמין מאשר טכנאי מזגנים בקיץ, שזה כמובן גם הזמן שהמזגנים בוחרים לא לעבוד. כשאתם מחפשים טכנאי מזגנים בהרצליה ללא ספק לבדוק את הזמינות שלו זה הכרחי. הזמינות גם תלויה במיקום של אותו טכנאי מזגנים, לכן גם אם לא בהרצליה כדאי למצוא טכנאי מזגנים במרכז.

הידעת? השירות של מיזוגי הוא לגמרי בחינם

תוכלו להיעזר בנו על מנת לקבל הצעות מחיר ממתקיני מזגנים או טכנאים באיזור של הרצליה וכמובן גם בהרצליה פיתוח. השירות שלנו הוא ללא עלות ולכן כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להזין את הפרטים בטופס המצורף באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

 

אין ספק שמיזוגי כוללה מהפכה של ממש בתחום ומאפשרת ללקוחות לקבל מחיר משתלם ונוח עבור השירות שלהם וזה כלל לא משנה אם מדובר בהתקנה של מזגנים חדשים או בטיפול בתקלות במזגן הנוכחי.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

שאלות נוספות ששאלתם אותנו

שאלות נוספות ששאלתם אותנו על התקנת ותיקון מזגנים בהרצליה:

עבור איזה סוגי מזגנים, ניתן למצוא דרככם שירות של תיקון?

תוכלו למצוא דרכנו טכנאי מזגנים בהרצליה לתדיראן, אלקטרה, טורנדו ומגוון סוגים נוספים. במהלך שיחת הטלפון מולנו, תוכלו לציין את סוג המזגן שלכם ואנו נדאג להעביר זאת למתקינים אשר מספקים שירות עבור החברה והדגם שברשותכם.


​מה הוא זמן העבודה הממוצע של התקנת מזגנים הרצליה במהלך התקנת מזגן?

לרוב זמן ממוצע של התקנת מזגן סטנדרטי הוא בין 45 דקות לשעה וחצי. לעומת זאת התקנה של מזגן מיני מרכזי צפויה לקחת כמה שעות (בין 4- 6 שעות בממוצע)


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה