תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בהוד השרון

זקוק לשירות למזגן בהוד השרון? בעזרת פורטל מיזוגי, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ופניות של טכנאי מזגנים מהוד השרון ומתקינים המספקים רכישה והתקנת מזגן.

מהו המחיר להזמנת טכנאי מזגנים בהוד השרון?

אם אנו מדברים על מחיר ביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון, הוא נע בין 150 - 200 שקלים וזאת על מנת לאתר את התקלה בלבד ולא כולל תיקון. לעיתים כאשר התקלה פשוטה ומצריכה הגדרה בסיסית או ממש חיבור חוט שנותק.

 

הטכנאי יעשה זאת ולא יגבה תשלום נוסף אלא על ביקור בלבד (אבל לא תמיד זה המקרה). אם מדובר על תיקונים נוספים תוכלו לראות במחירון המקוצר שלפניכם או במחירון המזגנים המלא.

 

מחירי טכנאי מזגנים בהוד השרון

מילוי גז למזגן

מחיר מילוי גז למזגן עד 2 כ"ס.


350 - 450 ש"ח
החלפת קבל למזגן

המחיר תלוי בסוג וגודל המזגן.


300 - 650 ש"ח
החלפת מאיץ למזגן

קראו עוד עלתיקון מאיץ למזגן.


500 - 600 ש"ח
מחיר החלפת כנף במזגן

החלפת כנף ביחידה החיצונית.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון מזגנים בהוד השרון עם טכנאי מומלץ

אין דבר יותר נורא מאשר לקרוא לטכנאי מזגנים פעם נוספת. לכן כשאנחנו צריכים תיקון מזגנים בהוד השרון אנחנו רוצים למצוא טכנאי מקצועי שיעלה על התקלה ויעשה את העבודה כמו שצריך. איך מוצאים טכנאי מזגנים מומלץ בעיר?

  • המלצות: מומלץ לחפש את השם של טכנאי מזגנים בהוד השרון במנועי החיפוש או ברשתות החברתיות ולראות מה לקוחות אמיתיים קודמים אמרו עליו.
     
  • ותק וניסיון: תיקון מזגנים בהוד השרון תמיד יותר טוב כשיש ותק וניסיון של כמה שנים טובות. ככה תדעו שהטכנאי ראה את כל התקלות וידע לטפל בהן בצורה טובה יותר.
     
  • שירותיות: מקצועיות זה כמובן דבר חשוב, אבל אם תוכלו למצוא טכנאי מזגנים מומלץ בהוד השרון שהוא גם שירותי וסבלני זה בהחלט בונוס נחמד.

 

טכנאי מזגנים בהוד השרון

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בהוד השרון

מחיר עבור התקנת או תיקון מזגנים בהוד השרון הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם למספר גורמים. במקרה של תיקון מזגנים המחיר ישתנה בהתאם לסוג התקלה ובמקרה של התקנת מזגנים המחיר ישתנה בהתאם למספר המזגנים וגודל המזגנים. בנוסף לכל אלה המחיר ישתנה בהתאם לתמחור של טכנאי המזגנים עצמו.

 

לא כל טכנאי מזגנים בהוד השרון יקח לכם מחיר זהה עבור תיקון או התקנת מזגנים, לכן השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם משמעותית מהמחיר הסופי. התקשרו לפורטל מיזוגי וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים בהוד השרון לצורך תיקון או התקנת המזגן שלכם.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

התקנת מזגנים בהוד השרון כולל פירוק הישנים

כשאתם מזמינים מתקין מזגנים בהוד השרון חשוב להגיד לו האם מדובר בבית חדש כשאין הכנה או האם קיימת הכנה למזגן. במידה וקיימת הכנה למזגן המחיר של התקנת המזגן יהיה נמוך יותר. עם זאת במידה ויש צורך לפרק את המזגן הקודם וגם לפנות אותו המחיר כנראה יעלה.

 

אם אתם תוהים על מחירים אז כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם לסוג וגודל המזגן התקנת מיני מרכזי תהיה יותר יקרה מאשר רכישת מזגן 1 כוח סוס עם התקנה מה שיעלה בסה"כ בין 1,400 - 1,900 ש"ח

 

מחיר ממוצע של התקנת מזגן 1 כ"ס כולל רכישה

מחיר ממוצע של התקנת מזגן 1 כ"ס כולל רכישה: 1650 ₪

טווח מחיר גבוה 1900 ₪

טווח מחיר נמוך 1400 ₪

שאלות נפוצות על עמוד זה

אני צריך תיקון של מזגן תדיראן, תוכלו לעזור לי?

בהחלט, באמצעות פורטל מיזוגי תמצאו טכנאי מזגנים בהוד השרון לתדיראן, אלקטרה, טורנדו, LG ועוד.


כמה עולה תיקון מזגנים בהוד השרון?

כמובן קשה לענות על השאלה הזו מבלי לדעת מה התקלה, אבל כן ניתן לומר שאחד התיקונים הנפוצים ביותר הוא מילוי גז למזגן מה שעולה בין 350 - 450 ש"ח למזגן עד 2 כ"ס. תוכלו לראות מחירים נוספים בעמוד.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה