תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים במודיעין

מחפשים בעל מקצוע להתקנה של מזגן? דרך פורטל מיזוגי תוכלו למצוא מענה עבור התקנה של כל סוגי המזגנים (כולל מזגן עילי) וגם תיקון של תקלות מסוגים שונים.

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים במודיעין 

פורטל מיזוגי מציע ללקוחות העיר מודיעין, דרך קלה וחכמה לבחירה של בעל מקצוע בתחום המיזוג ומערכות האוויר. אם יש לכם כבר מזגן בבית ואתם מחפשים בעל מקצוע שיסייע בפתרן תקלה זו או אחרת, תוכלו למצוא אותו דרכנו.

 

איך השיטה שלנו עובדת? אתם יוצאים איתנו קשר על ידי מילוי הטופס באתר או אפילו על ידי שיחת טלפון ואנו נבין את הצרכים שלכם ונעביר את הבקשה לעד שלושה בעלי מקצוע מהתחום. לאחר מכן תוכלו לבצע השוואה בין הצעות המחיר שקיבלתם ולבחור בהצעה המשתלמות ביותר.

טכנאי מזגנים במודיעיןכמה עולה תיקון מזגנים במודיעין?

בשביל לסייע לכם בהבנה של טווח המחירים הנהוג, ריכזנו תקלות נפוצות ואת המחיר עבור תיקונם. שימו לב כי המחירים עשויים להשתנות בין בעל מקצוע אחד לשני בעקבות שיקולים כאלה ואחרים.

עלות תיקון תקלות במזגן במודיעין

כמה עולה להחליף עינית במזגן?

עבור מזגנים מסוגים שונים.


200 - 400 ש"ח
מחיר עבור מילוי גז במזגן

כולל בדיקה ואיתור של הדליפה במזגן.


400 - 650 ש"ח
תיקון מזגן חלון מרעיש

בדיקה מקיפה ואיתור התקלה.


300 - 450 ש"ח
ניקוי מזגן להסרת עובש

הניקוי מתבצע באמצעות קיטור.


250 - 450 ש"ח
החלפה של חיישן טמפרטורה

כולל את מחיר החיישן החדש והתקנתו


300 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף את המאיץ במזגן?

החלפת מאיץ למזגן 2 כוח סוס.


500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

מענה על מגוון תקלות בעת תיקון מזגנים בעיר

על אף שבחלק מהמקרים, תוכלו לטפל בתקלה באופן עצמאי, תמיד כדאי להזמין בעל מקצוע שיעשה עבודה מקיפה ויפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר.

 

ברוב המקרים ביקור סטנדרטי לצורך תיקון מזגנים במודיעין עילית והסביבה (לרבות מכבים רעות) לוקח בממוצע כשעה או שעתיים וזאת במידה ולא נדרשת החלפה מלאה של המערכת. תוכלו למצוא דרך האתר שלנו מענה מקיף לפתרון תקלות נפוצות במזגן מכל סוג:

  • ריח מוזר מהמזגן: מצב בו יש ריח רע מהמזגן של עובש או אפילו ריח שרוף שעשוי להצביע על בעיה באחד מהרכיבים הפנימיים.
     
  • מזגן שאינו מגיב: המזגן לא מגיב לשלט, אינו נדלק או נכבה. בהנחה ולא מדובר בתקלה הקשורה לסוללות השלט, הבעיה לרוב תהיה קשור לעינית עצמה.
     
  • המזגן לא מחמם או לא מקרר: או במקרים מסוימים מבצע את הפעולה בצורה חלקית (כמו למשל קירור לסירוגין) 

​יש כמובן תקלות רבות נוספות במזגנים, שהטכנאים שתמצאו דרך האתר מטפלים בהם ותוכלו למלא את הפרטים בטופס המצורף כאן ולהשאיר לנו פניה עם פירוט התקלה שאתם חווים ונשמח לסייע לכם.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מה חשוב לוודא מול מתקין מזגנים במודיעין?

על מנת לדעת שאתם בידיים טובות, אנו ממליצים לבחור מתקין מזגנים במודיעין לאחר שבדקתם איתו מספר דברים. בראש ובראשונה כדאי לוודא שהוא אכן מעניק שירות באזור שלכם.

 

לרוב טכנאי מזגנים או מתקין אשר פועל במודיעין מגיע למודיעין עילית, מכבים רעות ועוד. בנוסף תוכלו למצוא גם טכנאי מזגנים בירושלים ובמגוון אזורים סמוכים נוספים. שנית, וודאו שהם זמינים להעניק לכם שירות בימים הקרובים ובמקרים דחופים אפילו באותו היום שבו דיברתם איתם.

בנוסף, כדאי לוודא שהם יודעים לעבוד עם סוג המזגן שיש ברשותכם או סוג הפעולה הרצויה. למשל במצב בו אתם מעוניינים לבצע החלפה של מזגן ישן בחדש, חשוב לציין זאת בפני בעל המקצוע מראש ולוודא שהוא מספק את השירות הזה. נמליץ לבצע בדיקה נוספת של המחיר המשוער לפתרון התקלה ולוודא כמה שנות ניסיון יש לחברה או המתקין.

החשיבות של המלצות בבחירת בעל המקצוע

דרך בטוחה למצוא בעל מקצוע היא להיעזר בהמלצות של לקוחות קודמים שלו. הדרך הזאת מבטיחה שאתם בידיים טובות היות והמשמעות היא שאנשים התנסו בשירות ההתקנה או תיקון התקלות של הטכנאי ויצאו מרוצים. דרך האתר תוכלו למצוא טכנאי מזגים מומלץ במודיעין וזאת מאחר ואנו מקפידים לעבוד עם בעלי מקצוע איכותיים שיש ברשותם רזומה עשיר של תיקון תקלות בעיר והמלצות רבות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה