תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בקרית מלאכי

עבודה של התקנת מזגן חדש וגם תיקון של מזגן תקול - צריכה להתבצע על ידי בעל מקצוע שמכיר את מערכת מיזוג האוויר ויודע מהיכן נובעת התקלה. 

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בקרית מלאכי

ברוכים הבאים אל פורטל מיזוגי. המקום שמאפשר לכם להשוות בין מחירים של טכנאי מזגנים בקרית מלאכי והסביבה ולקבל עד שלוש הצעות שונות לסוג העבודה שאותו אתם מחפשים.

 

אם אתם מחפשים בעל מקצוע שיתקין לכם מזגן חדש בבית או במשרד ובין אם ברצונכם לתקן תקלה מסוימת שמתרחשת במזגן, אפשר לפנות אלינו ללא כל התחייבות או עלות ופשוט לקבל סיוע בתהליך החיפושים.

 

טכנאי מזגנים בקרית מלאכי

חלק מתקלות המזגנים הנפוצות בעיר

  • יוצאים אדים מהמזגן: תקלה היכולה להיגמר בעקבות נזילה של גז אך עשויות להיות סיבות נוספות לכך. 

  • המזגן משמיע רעשים: מחסור בגז, פילטרים אטומים בשל לכלוך או פשוט פלסטיק שזז ממקומו - אלו רק חלק מהסיבות שעשויות לגרום לרעשים מהמזגן.

  • המזגן לא מחמם או לא מקרר: יכול להיות שיש חפץ אשר חוסם את המדחס ומפריע לו לעבוד בצורה תקינה אם לא פעם מדובר גם ברכיב תקול כמו משאבת החום.

  • יש ריח לא טוב מהמזגן: ייתכן ויש עובש, טחב ולעיתים גם פטריות במזגן שלכם בשל הרטיבות והמחסור באוורור.

למידע נוסף ומפורט יותר על תקלות במזגן - לחצו כאן. בנוסף, בקרו גם בעמוד אשר מסביר למה נורה מהבהבת במזגן, כך ייתכן ותוכלו לחסוך את הזמנת הטכנאי.

מה לבדוק לפני הזמנת מתקין מזגנים בקרית מלאכי?

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי או מתקין מזגנים בקרית מלאכי בשביל להתקין את המזגן החדש שלכם, נמליץ לבדוק איתו האם הוא יודע לבצע את סוג העבודה הרצויה מכיוון שלא כל טכנאי המזגנים מספקים שירותי התקנה של מזגנן מיני מרכזי או מזגן מפוצל אלא רק מזגנים עיליים.

 

כמו כן, בררו אם יש עלויות נוספות שאינן נכנסות בהצעת המחיר כמו למשל תוספת עבור חציבה בקיר וכדומה, תוכלו לברר כאן מהו מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי כולל גבס.

התקנת מזגן לבד לעומת התקנה של טכנאי 

לא פעם אנו נשאלים האם אפשר לבצע התקנה של מזגן חדש באופן עצמאי ובכך לחסוך את העלות של התקנה על ידי בעל מקצוע כמו טכנאי או מתקין מזגנים.

 

התשובה היא שזה אפשרי אך ממש לא מומלץ מאחר ובהתקנה של מזגנים יש לא מעט עבודות חשמל שצריכות להתבצע וכמו כן אין ברשותנו את הכלים המתאימים לביצוע של התקנה כזאת. מתקין מזגנים גם מספק אחריות על העבודה שביצע כך שאנו יכולים לדעת שאם בעתיד תתרחש תקלה כלשהי הקשורה להתקנת המזגן, תהיה לנו כתובת שנוכל לפנות אליה.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

טכנאי מזגנים באזור קרית מלאכי לעבודה איכותית

כדאי לדעת שחלק מהטכנאים ברחבי הארץ, משתמשים בחלקים חלופיים שאינם מקוריים במהלך עבודתם ובכך מנסים לחסוך לעצמם בהוצאות על התיקון. לכן כדאי להקפיד על עבודה עם טכנאים אמינים שעובדים עם חלפים מקוריים שיש להם תו תקן ממכון התקנים וזה כלל לא משנה אם מדובר על החלפת תריס במזגן או על החלפת דמפר למזגן.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה