תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים באשדוד

מחפש טכנאי מזגנים באשדוד לצורך תיקון המזגן? צריך מתקין מזגנים באשדוד לצורך התקנת מזגן חדש? דרך "מיזוגי" תוכל לבצע השוואת מחירים בין טכנאים ומתקינים מומלצים ולקבל את המחיר הכי זול באשדוד והסביבה.

טכנאי מזגנים באשדוד זול ומומלץ דרך ב'מיזוגי'

אמנם מזגן חדש בימינו לא עולה המון, אבל אין ספק שלא צריך למהר לזרוק את המזגן הישן. טכנאי מזגנים אפשר למצוא בקלות כאן בפורטל מיזוגי, פורטל המזגנים הכי גדול בארץ לענייני תיקון מזגנים והתקנת מזגנים. מה עוד אפשר לעשות כאן? השוואת מחירים בין מתקינים וטכנאים מומלצים לתיקון מזגן והתקנת מזגנים.

 

זה עובד בצורה מאוד פשוטה: אתם מודיעים לפורטל מיזוגי מה הבעיה עם המזגן, והמערכת של הפורטל כבר מאתרת לכם את אנשי המקצוע הכי מקצועיים והכי קרובים אליכם. יגיעו אליכם עד 3 הצעות למכשיר הנייד. כעת, באפשרותכם לערוך השוואה בין טכנאי מזגנים באשדוד ובכך לקבל את המחיר הזול ביותר.

טכנאי מזגנים באשדוד

עלות ביקור של מתקין או טכנאי מזגנים בעיר

טכנאי מזגנים באשדוד מומלץ עבור שלל תיקונים, שבדרך כלל לא תהיינה האפשרות לתקנם לבד. שימו לב, כשמדברים על תיקון מזגן, חובה להזכיר את העובדה שזוהי עבודה מסוכנת! משמע, לא מומלץ לנסות להתעסק עם כל מיני מעגלים חשמליים כאלו לבד. 

 

ביקור טכנאי מזגנים באשדוד יעלה לכם בין 150 ₪ ל-250 ₪ בממוצע, כאשר באפשרותו של בעל המקצוע לחייבכם גם אם לא תוקנה איזושהי תקלה. מדוע? מכיוון שישנן הוצאות אשר נלוות להגעתו של איש המקצוע אליכם הביתה וכמובן הזמן שהשקיע לשם כך.

מחיר ביקור טכנאי באשדוד

מחיר ביקור טכנאי באשדוד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התקנת מזגנים באשדוד - סוגי המזגנים הנפוצים:

אם מדברים על המזגנים הפופולאריים בישראל, מדברים בעצם על מזגן מיני מרכזי לדירות חדשות או לחלופין את התקנת מזגן 1 כוח סוס כתוספת לדירה קיימת, הנה הסוגים הנפוצים:

  • מזגן מיני מרכזי: בדרך כלל יותקן בדירה חדשה, מאפשר לקרר במקביל את כל הבית ובכך חוסך לכם עלויות ומקום להתקנה של כמה מזגנים נפרדים. ישנם המון סוגים, על פי תקציב תוכלו להתאים לכם את המזגן שלכם.

  • מזגן 1 כוח סוס: ללא ספק הכוכב בכל חדר שינה, עושה את עבודתו ומתאים לחלל של חדר שינה סטנדרטי.

  • מזגן 3 כוח סוס: אלו מזגנים אשר מיועדים לחללים גדולים יותר כמו סלון ביתכם.

  • מזגן מפוצל: כיום פחות נפוץ, אך משמש במקרים בהם אין מיני מרכזי ורוצים לקרר את חדר הממ"ד (הסברנו על התקנה תקנית של מזגן בממד)

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

תיקון מזגנים באשדוד, מהן התקלות הנפוצות?

ישנם לא מעט תקלות נפוצות במזגנים, אשר מקורן בתרמוסטט של המזגן, אך לא רק. מזגן עשי לטפטף בעקבות צינור ניקוז שנסתם, יכול להיות קצר במזגן, מזגן לפעמים קופא, מרעיש, לא מוציא אוויר בכלל, לא מחמם ועוד. לעיתים גם ישנו ריח רע מהמזגן, מה שבדרך כלל יעיד על גדילה של פטרייה בתוך תעלות המיזוג.

 

לפעמים גם עלולים לצאת אדים מהמזגן, תריסי המזגן עשויים להפסיק מלעבוד, מזגנים נתקעים בהשהיה ועוד. צריכים מתקן מזגנים באשדוד בזול ומהר? עדכנו כעת את פורטל מיזוגי בבעיה שלכם. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה