תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

תיקון מזגן חלון

יש לכם מזגן חלון ישן? לא מן הנמנע שיהיו בו תקלות החל ממחסור בגז ועד לתקלות שלא מאפשרות לו לעבוד. לכן ניתן להזמין טכנאי לתיקון מזגני חלון ישנים דרך 'מיזוגי', אך זה לא הכל. ניתן גם להזמין הוצאה של מזגן החלון כולל סגירת הפתח דרכנו ולקבל עד שלוש הצעות מחיר של טכנאים על כך.

תיקון מזגן חלון ישן שלא עובד

יש לכם מזגן חלון חדש או ישן שזקוק לתיקון? פורטל מיזוגי הוא המקום בו תוכלו לקבל 3 הצעות מחיר מ-3 טכנאים שמכירים היטב מזגני חלון, יודעים איך לטפל בתקלות ומחזיקים בחלקי החילוף הדרושים.

 

חשוב להבהיר שמזגני חלון הם פחות מוכרים. ולא כל טכנאי יוכל לתקן או למלא להם גז, לעיתים ישנם תקלות שאינן משתלמות לטיפול למשל אם הוא לא עובד כלל ו"הלך" המדחס - עדיף להחליף לחדש. מקדו מראש את החיפוש רק בטכנאים הנכונים ותחסכו לעצמכם לא מעט זמן וכסף.

כמה עולה לתקן מזגני חלון?

בעבור תיקון מזגן חלון ופתרון תקלות שאינן דורשות חלקי חילוף (לרבות מזגן מרעיש, קופא או מטפטף ועוד( תתבקשו לשלם בין 450 ועד ל-600 שקלים. תקלות שדורשות חלקי חילוף מסתכמות לרוב במחירים גבוהים בגלל הקושי להשיג חלקי חילוף למזגני חלון ישנים, כמו כן אפילו התקלה השכיחה ביותר שהיא מילוי גז למזגן תעלה לכם יותר כאשר משתמשים בגז R22, שהוא הגז הישן והעלות שלו גבוה מזו של "הגז החדש".

מחיר ממוצע לתיקון מזגן חלון

מחיר ממוצע לתיקון מזגן חלון: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

מצאו טכנאים לתיקון מזגני חלון חדשים וישנים

מזגני חלון נפגוש בעיקר במבנים ישנים. מתבצעות היום מעט מאוד התקנות של מזגני חלון חדשים. רוב ההתקנות מתבצעות במתכונת של מעבר דירה כאשר מעבירים מזגן חלון משומש מהבית הישן אל הבית החדש, התקלות הנפוצות הן תקלות שגרתיות.

 

הטכנאים של פורטל מיזוגי מבצעים באופן קבוע עבודות מילוי גז במזגני חלון, הסרה וסגירת פתח ותיקון נזילות מים. תיקון  שדורש החלפת מנוע או החלפת מדחס אינו משתלם ברוב המקרים. המחירים הגבוהים של החלקים הופכים את התיקון לכזה שאינו משתלם מבחינה כלכלית.

תיקון מזגן חלון קטן או גדול באופן מקצועי

מזגני חלון מביאים עמם גם יתרונות. גודלו הקטן הוא ללא כל ספק יתרון מהותי וישנם מקומות בהם פרט למזגן חלון לא ניתן יהיה להתקין אחד אחר. נציין כי בהשוואה לגודלו  הקטן הוא מצליח לספק תפוקה מרשימה של קירור או חימום. האפשרות להתקין אותו במהירות גורמת ללא מעט אנשים להחזיק אחד תקין ולהשתמש בו על פי צורך בעבור סוכות וקרוואנים וממש מוגדר כ"מזגן נייד".

 

אם אתם משתמשים בו באופן קבוע ואנכם מעוניינים להחליפו באחר תוכלו לקבל דרכנו שירות תיקון מזגן חלון. הלקוחות של פורטל מיזוגי מזמינים טכנאים למזגני חלון בכל רחבי הארץ במחירים אטרקטיביים. אנו מתקנים, מפרקים ומתקינים את כל הסוגים.


תיקון מזגן חלון

הוצאת מזגן חלון כולל סגירת הפתח

אם הגיע הזמן להחליף את המזגן הישן אל תנסו לעשות זאת בעצמכם. המחירים הזולים של פורטל מיזוגי מבטיחים שלא תצטרכו לחשוב פעמיים לפני שאתם מזמינים טכנאי למזגני חלון. כך למשל, בעבור הסרת מזגן חלון תתבקשו לשלם כמה מאות שקלים בלבד. במידת הצורך הטכנאי גם יסגור את הפתח שהשאיר אחריו בקיר.

תקלות? הזמינו טכנאי לאיתור ולפתרון הבעיה

אחת התקלות הנפוצות ביותר במזגני חלון היא קיפאון. אם גם המזגן שלכם קופא מקור התקלה יהיה חוסר בגז, חסימה של צינור ניקוי המים או בעיה בגוף החימום. אין מדובר בתקלה אותה תוכלו לפתור בעצמכם. הקדימו להזמין טכנאי על מנת למנוע את החמרת הנזק.

 

נדגיש כי מילוי גז למזגני חלון ישנים (ייצור לפני שנת 2005) ידרוש שימוש בגז ישן שלא כל הטכנאים מחזיקים באופן קבוע ברכב השירות. חשוב יהיה לעדכן את הטכנאי מראש בסוג ובשנת בייצור בכדי לאפשר לו להגיע אליכם עם הציוד המתאים.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

פירוק מזגן חלון ישן והחלפה בחדש

הוצאת מזגן חלון ממקומו תתבצע על ידי טכנאי מזגנים עם רקע בעבודות שיפוץ. לאחר הוצאת המזגן נותר חור בקיר אותו הטכנאי סוגר בעזרת בלוקים וטיח, זהו תהליך שדורש תעסוקה של כמה ימים, ראשית יש לפרק את המזגן הישן, לאחר מכן לסגור את הפתח באמצעות בלוקים, ישנם כאלו אשר מיקמו בעבר את המזגן על פתח חלון קיים ולא צריכים סגירה אלא התקנה של חלון ואם זהו המצב אצלכם - רצוי לבדוק מול הטכנאי אם הוא בעל הידע או שיש צורך להזמין בעל מקצוע נוסף. בכל אופן - לאחר פירוק וסגירת החור מבצעים טיח ושפכטל ולאחר מכן צובעים.