תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

שטיפת צנרת מזגן

כיצד מתבצעת שטיפת צנרת מזגן ומתי יש בה צורך? כמה זה עולה, מה אסור לבצע וגם איך תוכלו לאתר טכנאי מיזוג במחיר משתלם במיוחד דרך מיזוגי.

מדוע ומתי יש צורך בשטיפת צנרת מזגן?

הצורך בשטיפת צנרת מזגן עולה כאשר קרה מצב בו הצנרת נותרה פתוחה וחשופה בפני חדירת ליכלוך או רטיבות, שהביאה עמה עובש. כל אלו יכולים להפיץ גם ריחות רעים מהמזגן.

 

עוד מקרה שמחייב שטיפת צנרת מזגן הוא כאשר אנו מתקינים מזגן חדש על צנרת קיימת של המזגן הקודם. הסיבה לכך היא כדי למנוע ערבוב בין סוג הגז הישן (של המזגנים הישנים), לסוג הגז החדש שיותקן עם המזגן החדש. ערבוב בין סוגי הגזים השונים עלול לגרום לבעיות עתידיות.

 

שטיפת צנרת מזגן

מה המחיר לשטיפת צנרת מזגן?

מחיר לשטיפת צנרת מזגן באמצעות לחץ חנקן ינוע בד"כ בין 250 - 350 ש"ח, בעוד שבעבור שטיפה יסודית יותר - יהיה צורך בשטיפת הצנרת בגז ייעודי, שעלותו 450 - 550 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לשטיפת צנרת מזגן בלחץ חנקן

מחיר ממוצע לשטיפת צנרת מזגן בלחץ חנקן: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה אסור לבצע בעת שטיפת צנרת מזגן?

דעו שאסור לשטוף צנרת של מזגנים עם מים או קיטור, הדרך היחידה להביא לשטיפת צנרת מזגן היא ע"י חנקן או גז מיוחד, שניתן להשיג רק מטכנאי מיזוג. בכל אופן כדי שתדעו שמדובר בעבודה שחשוב שתיעשה ע"י בעל מקצוע ולא באופן עצמאי.

אתרו טכנאי מיזוג מומלץ דרך מיזוגי

במידה והמזגן מוציא ריחות רעים או שאתם מתכננים להתקין מזגן חדש במקום הישן, דעו כי יהיה עליכם להזמין טכנאי מיזוג שיבצע ניקוי לצינורות הגז הקיימים קודם לכן.

 

אבל איך תמצאו טכנאי מומלץ ומנוסה? השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם עוד היום עד 3 טכנאי מיזוג בעירכם, ביניהם תוכלו לברר עוד בטלפון על עלויות לשטיפת צנרת למזגן, בין ההצעות תוכלו להשוות ולבחור במחיר הזול ביותר, מבלי להתפשר!

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מה עדיף: שטיפת צנרת מזגן או החלפה שלה?

בגדול, כשמשווים בין שטיפת צנרת מזגן להחלפת הצנרת לחדשה, מדובר באותו מחיר פחות או יותר. חשוב להבהיר שלעתים שטיפת צנרת מזגן אינה מתאפשרת בגלל סתימה מורכבת בתוך הצינור.

 

כך או כך, יהיה חייב טכנאי מזגנים לבדוק את המצב ולנסות לשחרר את הסתימה בתחילה ע"י החדרת גז או חנקן. רק לאחר שוידא קודם שהדבר לא סייע, יהיה צורך בהחלפת הצנרת של המזגן.