תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן

חושדים שיש לכם סתימה בצינור הניקוז של המזגן? בעמוד תראו בדיוק איך להבין אם אכן יש לכם סתימה, למה היא נוצרת ואיך למנוע אותה בעתיד. בנוסף תראו מה המחיר של פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן וטיפים חשובים להתנהלות מול הטכנאי.

מה המחיר של פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן?

מחיר פתיחת סתימה בצינור ניקוז המזגן נע בין 300 - 450 ש"ח. המחיר הוא לפתיחה בצינור הניקוז, אך אם צריך לפתוח סתימה באמבטיית הניקוז של המזגן המחיר יהיה בין 350 - 550 ש"ח.

 

מחיר פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן בממוצע

מחיר פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן בממוצע: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך תדעו שצינור ניקוז של המזגן סתום?

הסימן הבולט ביותר לכך שצינור הניקוז של המזגן סתום הוא שהמזגן מטפטף לתוך הבית. המטרה של צינור הניקוז היא לאסוף את המים שהיחידה הפנימית, המאייד, שואבת ואז לשפוך אותם דרך הצינור. אם יש סתימה המים יצטברו באמבטייה עד שהיא תתמלא והיא לא תצליח לשאת את כל המים.

 

סתימה בצינור ניקוז מזגן שגורמת לו לטפטף

למה יש סתימה בצינור ניקוז מזגן ואיך למנוע אותה?

צינור הניקוז של המזגן נסתם בגלל הצטברות של אבק ולכלוך. הדרך הטובה ביותר שבה תוכלו להיפטר מהאבק היא לנקות את הפילטרים אחת ל-3 חודשים. זה יעזור לגרום לכך שיהיה פחות אבק במזגן אבל זה לא יפתור את הבעיה לחלוטין אחת לתקופה צריך לבצע ניקוי עמוק למזגן שכולל את כל החלקים. הפעולה הזו תעזור גם אם המזגן לא מקרר מספיק בהפעלה.

 

כל כמה זמן צריך לנקות את הפילטרים במזגן?
3 חודשים
4 חודשים משך זמן חודשיים

לפני שאתם מזמינים טכנאי לפתיחת סתימה במזגן

בדקו שצינור הניקוז לא מקופל או שאין לו שיפוע. במידה וזו הסיבה תוכלו פשוט לשחרר אותו והוא גם ישחרר את כל המים. בנוסף אם הוא קצר מדי תצטרכו להאריך את צינור הניקוז למזגן. על מנת שזה לא יקרה שוב. שימו לב שזה אפשרי רק במקרה שיש לכם צינור גמיש. במקרה של צינור קשיח יהיה צורך להחליף את הצינור לגמרי.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איך להתנהל מול טכנאי המזגנים לגבי ניקוז מזגן סתום

כשאתם מזמינים טכנאי כי אתם חושדים שניקוז המזגן שלכם סתום יש כמה דברים שחשוב לברר:

 • בעיה באמבטיה: ייתכן ויש בעיה באמבטית הניקוז עצמה ולכן חשוב לוודא שטכנאי המזגנים בודק אותה.
   
 • החלפת הצינור: יש אפשרות לפתוח את הסתימה בצינור ניקוז המזגן, אבל האמת שהחלפה של הצינור כולו לא יקרה מאוד ולפעמים כדאי להוסיף את כמה עשרות השקלים האלו על מנת להחליף את הצינור באחד חדש ולמנוע תקלות בעתיד.
   
 • ניקוי תעלות: כשהטכנאי בודק את הסתימה ודאו שהוא בודק את תעלות הניקוז של המזגן. יכול להיות הסתימה יותר עמוקה ולכן צריך גם לנקות את תעלות הניקוז של המזגן על מנת שהיא לא תחזור שוב בקרוב.
   
 • שיפוע מזגן: כשטכנאי המזגנים מגיע ודאו שהוא בודק את שיפוע המזגן עם פלס. לפעמים אנחנו חושבים שהסיבה שהמזגן מטפטף היא רק בגלל הניקוז, אבל אם יש שיפוע זה גם יכול להשפיע.
   
 • חוסר גז: שימו לב שאם טכנאי המזגנים בדק את צינור, אמבטיית ותעלות הניקוז והוא לא מצא בעיה כנראה שהבעיה היא חוסר גז במזגן ובמקרה הזה הוא יצטרך למלא את הגז במזגן.

מצאו טכנאי מזגנים מומלץ לפתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן

גיליתם שאתם צריכים טכנאי לטיפול בסתימה בניקוז המזגן שלכם? התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים בעיר שלכם עבור הטיפול בבעיה. כך תוכלו להשוות בין טכנאי המזגן בשביל למצוא את הטכנאי המומלץ עבורכם. יכול להיות שאתם מחפשים טכנאי שמגיע הכי מהר או שאתם אולי מחפשים את הזול ביותר. ההשוואה היא הדרך הטובה ביותר למצוא אותם.