תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

החלפת עינית למזגן

חושדים שיש לכם תקלה בעינית של המזגן? בעמוד תראו מה תפקידה על העינית למזגן, איך תדעו האם היא אינה תקינה, מה המחיר של החלפת עינית ומה עושים במקרה של מזגן מיני מרכזי.

מה תפקידה של העינית למזגן?

עינית למזגן היא יחידה שנמצאת בלוח הפיקוד של המזגן ותפקידה הוא לתקשר עם השלט, לקבל ממנו פקודות ולהעביר אותן אל המחשב של המזגן. כאשר יש תקלה בעינית המזגן לא יגיב לפקודות מהשלט, ובמקרה יהיה ניתן לשלוט במזגן רק דרך פאנל הפיקוד שנמצא על המזגן. בנוסף כשיש צפצוף מהמזגן זה סימן לתקלה בעינית.

כיצד נדע שעינית המזגן אינה תקינה ולא עובדת?

אם המזגן שלכם אינו מגיב לשלט הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא שהסוללות תקינות. לאחר שעשיתם זאת והמזגן עדיין אינו מגיב לשלט הבעיה היא ככל הנראה - תקלה בשלט המזגן שיש לתקן או בעינית.

 

מאפיין נוסף אשר מסמל לנו כי ישנה תקלה בעינית היא צפצוף מהמזגן, האמנם זה לא אומר בהכרח שהתקלה היא דווקא בעינית, אך אי יכולת קבלת פקודות תקינה וצפצופים מרובים יכולים להעיד על לוח עינית תקול שנרטב או התמלא בלכלוך, המגעים יוצרים קצר שעשוי להפעיל צפצוף שאינו צפוי,תוכלו לקרוא בהרחבה על מזגן מצפצף כאן.

 

תיקון עינית למזגן

עלות החלפת עינית במזגן מיני מרכזי (כל הקופסא)

פורטל מיזוגי מספק הצעות מחיר אטרקטיביות לתיקון כל סוגי המזגנים. החלפת עינית למזגן מיני מרכזי דרך מיזוגי לא תהיה יקרה, אם תבצעו את השוואת המחירים כפי שאנו מדריכים אתכם, עלות של החלפת עינית למזגן (עינית חדשה + התקנה) מסתכמת ב- 400 עד 600 שקלים.

 

אצלנו תקבלו שירות מהטכנאים הכי טובים במחירים משתלמים. על מנת לאפשר לטכנאי להגיע אליכם מראש עם החלקים המתאימים עליכם לעדכן אותו מראש בדגם המזגן, שנת ייצור וסוגו. אתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר דרכנו ותוכלו לבצע השוואה במחירים על מנת להוזיל בעלויות, רוצים לדעת כמה עולה להחליף עינית למזגן עילי? המחיר הוא 250 - 400 ש"ח בלבד.

מחיר החלפת עינית למזגן מיני מרכזי

מחיר החלפת עינית למזגן מיני מרכזי: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

האם ניתן להחליף עינית למזגן עילי?

החלפת עינית למזגן עילי היא פעולה פשוטה אותה יוכלו לבצע בעבורכם רוב הטכנאים. בפורטל מיזוגי תוכלו למצוא טכנאים לצורך תיקון מזגנים בזול וכמובן גם תיקון תקלות עינית וביצוע החלפות בכל סוגי המזגנים. השירות ניתן למזגני טורנדו, אלקטרה, אלקו, תדיראן, LG ועוד.

 

ההמלצה היא על החלפת עינית למזגן תוך שימוש בחלקים מקוריים מהיבואן הרשמי. המחירים יהיו כולם אטרקטיביים כאשר אתם בוחרים את המחיר הזול ביותר מבין 3 ההצעות שתקבלו. השירות ניתן בכל רחבי הארץ על ידי טכנאים פרטיים.

האם ניתן להוסיף עינית נוספת למזגן מיני מרכזי?

יש לכם כבר עינית, היא נמצאת בסלון ביתכם או באזור המטבח כמו רוב הדירות בישראל, אך אתם רוצים עינית נוספת שתאפשר לכם שליטה גם מחדר השינה על המזגן בכל רחבי הבית, אז כן - זה ללא ספק אפשרי, טכנאי צריך להתקין מפצל, להוסיף עינית נוספת וכמובן לספק לכם שלט תואם, העלות נעה בין 650 - 900 ש"ח לחומרים ועבודה. כיום זהו לא פתרון נפוץ במיוחד כאשר ישנה אפשרות להוסיף דמפר מזגן לכל חדר ולשלוט בכל חדר בנפרד.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

עינית תואמת לאלקטרה, טורנדו, תדיראן ואלקו

המבנה הכללי של רוב המזגנים דומה אך החלקים אינם זהים. בבואנו לבצע החלפת עינית למזגן נוכל לבחור האם להשתמש בחלקים מקוריים או חלקים לא מקוריים. השיקול לבחירה בחלקים לא מקוריים הוא בעיקר כלכלי. אם חשוב לכם לטפל במזגן שלכם בצורה הטובה ביותר תתעקשו על שימוש בחלקים מקוריים.

 

כך למשל, החלפת עינית למזגן אלקטרה תתבצע בצורה הטובה ביותר עם חלקים מקוריים של אלקטרה אך ניתנת לביצוע גם עם חלק חלופי (לא של אלקטרה), כיום ישנם חלקים "תואמים" לכלל המזגנים, אך מומלץ תמיד להתייעץ עם טכנאי לגבי השוני בין המחירים (הנושא כזה הוא מינורי) ולקבל את ההחלטה לאחר שיש בידכם את כלל הנתונים.

החלפת עינית של המזגן על ידי טכנאי מוסמך

עבודת הטכנאי מתחילה בהרמת מכסה הפלסטיק של המזגן וניתוק החיבור החשמלי של לוח העינית. כעת יוכל הטכנאי לשלוף בקלות את העינית המקולקלת, להחליף אותה בחדשה ולהסדיר את חיבור החשמל שנותק. עם סיום העבודה יבצע הטכנאי בדיקת תקינות למזגן, לרבות איפוס השלט ובדיקת פקודות בסיסיות, אל תאשרו לטכנאי לעזוב את ביתכם עד שהכל תקין ולשביעות רצונכם.

 

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי חשוב לוודא שהכיסוי של המסננים אינו מכסה את העינית. אם הזזתם את כיסוי המסננים לאחרונה כדאי לבדוק שסגרתם אותו כמו שצריך. יהיו מקרים בהם העינית תקינה לחלוטין וכל שיש לעשות הוא לנקות אותה היטב מכל הכיוונים. במקרים אלו הטכנאי יפרק את החלקים הדרושים, ינקה אותם ויחזיר אותם למקומם. אם צורך בהחלפה המחיר יהיה בעבור קריאת שירות בלבד (150 - 250 שקלים בלבד).