תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

ניקוי מזגנים ברמת גן

מחפשים ניקוי מזגנים ברמת גן? דרך אתר מיזוגי אפשר לערוך השוואת מחירים וחסוך בעלויות באופן משמעותי! קראו מידע נוסף, ראו מחיר וערכו השוואה מהירה לחסכון מירבי.

ניקוי מזגנים ברמת גן עושים דרך מיזוגי

מרבית האנשים אינם מודעים לעובדה שמומלץ לבצע ניקוי מזגנים ברמת גן, מעת לעת. אי לכך, אנו בפורטל מיזוגי, החלטנו לספק מגוון רחב של מאמרים בנושא ובנוסף, לאפשר לאנשים לקבל מידע אודות ספקי שירות בתחום, לקבל הצעות מחיר ולבצע הזמנה, בהתאם לצרכים האישיים. במידה ואתם שוקלים לבצע ניקוי מזגנים ברמת גן, אתם נמצאים במקום הנכון והמאמר הבא הוא עבורכם.
 

ניקוי מזגנים ברמת גן

באילו מקרים מומלץ לבצע ניקוי מזגנים?

 ניקוי מזגן מקצועי ברמת גן, מומלץ במגוון מקרים כפי שמפורט להלן –

 • ניקוי מזגן מעובש ברמת גן – במידה ובתוך המזגן ניתן לראות נקודות שחורות והמזגן שלכם משחרר ריחות לא נעימים, כנראה שהצטבר לכם עובש במזגן ומומלץ מאוד, במקרה כזה, לבצע ניקוי מזגן מעובש.
   
 • המזגן שלכם אינו מקרר כמו שצריך – במידה ואתם שמים לב שהמזגן שלכם לא מקרר כמו בדרך כלל, הדבר הראשון שיש לבצע הוא ניקוי מזגן, הכולל ניקוי מקדים של הפילטרים הנמצאים בתוך הבית או המשרד.
   
 • נזילת מים מהמזגן – במידה ומתחילים טפטופים של מים מהמזגן או נזילה של ממש, כנראה שצינור הניקוז של המזגן סתום ויש צורך מידי לבצע ניקוי תעלת ניקוז במזגן, על מנת לשחרר את הסתימה ולעצור את דלף המים.
   
 • תחזוקה שוטפת – כדי לא להגיע לכל אחד מהמצבים שהוזכרו בנקודות הקודמות לעיל, מומלץ מאוד, לבצע ניקוי מזגן אחת לכמה שנים, במטרה לשמור על חיי מזגן תקינים וארוכים.

מהו מחיר ניקוי מזגנים ברמת גן?

מחיר ניקוי מזגנים ברמת גן נקבע בהתאם לגודל וסוג המזגן. למשל, מזגן מיני מרכזי יעלה לנקות בממוצע 650 ₪. לעומת זאת, ניקוי מזגן עילי יעלה בממוצע 450 ₪. במקרים מעט חריגים יש לומר, יהיה צורך לבצע פירוק או שבירה של קיר גבס או מחיצה ובמצב עניינים זה, תהיה תוספת למחיר הניקוי.


מחיר ניקוי מזגן ברמת גן בממוצע (עילי)

מחיר ניקוי מזגן ברמת גן בממוצע (עילי): 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

כך מיזוגי יעזור לכם למצוא מנקה מזגנים ברמת גן

 אנו בפורטל מיזוגי נכוון אתכם לבחור מנקה או טכנאי מזגנים בהתאם לשלושה פרמטרים חשובים:

 • וודאו שמדובר בטכנאי מנוסה – כדי לקבל עבודה ראויה, וודאו שמדובר בטכנאי מזגנים בעל ניסיון באופן כללי, ידע ומיומנות בביצוע ניקוי מזגנים.
   
 • חפשו המלצות וביקורות אודות הטכנאי – בימינו, כמעט לכל טכנאי מזגנים מקצועי, יש אתר אינטרנט פעיל ובו ניתן למצא המלצות וביקורות אודותיו. אל תדלגו על שלב זה והיו בטוחים שמדובר בבעל מקצוע, המתחזק לקוחות מרוצים לאורך שנות פעילותו בתחום.
   
 • עלויות – למחיר השירות תמיד ישנה חשיבות גדולה ולכן, בקשו הצעת מחיר מכל איש מקצוע עמו אתם מדברים, בצעו השוואת מחירים והזמינו טכנאי המתאים לתקציב שלכם


טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

כיצד מבצעים ניקוי מזגנים ברמת גן?

מנקה מזגנים ברמת גן יבצע ניקוי של מזגן עילי בצורה הבאה, הוא ישטוף בזהירות את המזגן כדי לא להרוס רכיבי מזגן פנימיים ועל מנת לא לפגוע בקיר עליו מותקן המזגן. מים שיפגשו את הקיר או כל דבר אחר הנמצא מתחת למזגן, עלולים לייצר עובש, מה שיגרום לנזק מצטבר ומיותר מאוד. ניקוי מזגן מיני מרכזי אינו מסובך אלא אם, המזגן נמצא בתוך נישה או מבנה מגבס, אותו יש לפרק כדי לבצע את הניקוי.