תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

ניקוי מזגנים בחיפה

המזגן עושה בעיות? צריכים לנקות אותו? בעמוד תראו מחירים של ניקוי מזגנים בחיפה ותוכלו לערוך השוואה בין טכנאים בשביל למצוא את הטכנאי הזריז ביותר תוך כדי נתינת שירות איכותי ומחיר טוב.

כמה עולה ניקוי מזגנים בחיפה? ראו מחירון

ראו מחירון ניקוי מזגנים בחיפה:

מחירים של ניקוי מזגנים בחיפה

כמה עולה ניקוי מזגן עילי מקצועי?

מחיר של ניקוי עמוק כולל פילטרים.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה ניקוי מזגן מיני מרכזי בחיפה?

המחיר לא כולל שבירה של גבס


600 - 700 ש"ח
כמה עולה ניקוי פילטרים מקצועי בחיפה?

שווה למחיר ביקור טכנאי מזגנים בחיפה.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

השוו מחירים בין טכנאים לניקוי מזגנים בחיפה

מחפשים טכנאי מזגנים בחיפה שמתמחה בניקוי המזגן? השוו ביניהם עם מיזוגי. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאים עבור ניקוי המזגן שלכם. באמצעות ההשוואה תוכלו לראות איזה טכנאי הוא הזמין ביותר וגם תוכלו להשוות בין הצעות המחיר השונות ולחסוך.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ניקוי מזגנים בחיפה, מתי נצטרך?

יש כמה סיבות שבגללן נזמין ניקוי מזגנים בחיפה:

  • המזגן לא מקרר או מחמם: אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שהמזגן לא מקרר היא שיש הצטברות של אבק ולכלוך ובגללם הוא לא מצליח לבצע את עבודתו כראוי. אותו דבר כשהמזגן לא מחמם מספיק המזגן לא מצליח לפעול כמו שצריך וניקוי המזגן יכול לפתור את הבעיה.
     
  • נקודות של עובש במזגן: אם אתם מתחילים לראות עובש במזגן שלכם אתם לא מדמיינים כי זה אכן אפשרי. במקרה הזה צריך לנקות את המזגן מעובש שזה ניקוי מעט יותר מורכב. מעבר לריח של העובש הצטברות של עובש במזגן מפחיתה את איכות האוויר שלכם ובמיוחד לא טובה אם יש אנשים עם בעיות נשימה.
     
  • יוצאים מים מהמזגן: הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהמזגן מטפטף היא בגלל הצטברות של לכלוך ואבק בצינור או אמבטיית הניקוז. אמנם ניתן לפתוח את הסתימה בצינור הניקוז אבל הפיתרון יהיה זמני ובסופו של דבר צריך לעשות ניקוי עמוק.

 

ניקוי מזגן בחיפה

ניקוי מזגנים בחיפה של כל סוגי המזגנים

עם מיזוגי תוכלו למצוא ניקוי מזגנים בחיפה של מזגן עילי וגם מזגן מיני מרכזי. ניקוי מזגן עילי הוא מעט פשוט יותר מפני שניתן לפרק ולראות בקלות את כל החלקים. לעומתו ניקוי של מזגן מיני מרכזי יותר מורכב מפני שצריך לפרק את הגבס בשביל לעשות ניקוי יסודי, וכמו שראיתם המחיר בהתאם.

שמירה על המזגן באמצעות ניקוי הפילטרים

הזמנתם טכנאי, ניקיתם את המזגן - עכשיו שמרו עליו. כל שלושה חודשים מומלץ לנקות את הפילטרים של המזגן במטרה למנוע כמה שיותר את הצטברות האבק. זה לא פתרון של 100%, אבל הוא עושה עבודה טובה.

 

כל כמה זמן בממוצע לנקות את הפילטרים של המזגן?
3 חודשים
4 חודשים משך זמן חודשיים