תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

ניקוי מזגנים

תופתעו כמה פעמים ניקוי מזגנים יכול לפתור את הבעיה (או בעיות) במזגן שלכם. למעשה הוא פותר את רוב הבעיות הנפוצות כמו מזגן שלא מקרר/מחמם או מטפטף. בעמוד תראו מהו המחיר של ניקוי מזגנים עיליים ומרכזיים ותוכלו להזמין מנקה מזגנים לצורך ניקוי מזגנים יסודי ומקצועי בזול עם השוואת מחירים בעיר שלכם.

מהו מחיר ניקוי מזגנים?

מחיר ניקוי מזגנים הוא 400 - 500 ש"ח למזגן עילי לניקוי מעובש או ניקוי עמוק של המזגן. מחיר ניקוי של מזגן מיני מרכזי בסיסי הוא 600 - 700 ש"ח, אך המחיר יעלה כשיש צורך בשבירת גבס ומגיע עד 2,000 ש"ח. המחירים לא כוללים מע"מ. ניקוי פילטרים של המזגן בצורה מקצועית יעלה לכם מחיר ביקור 250 - 300 ש"ח.

 

מחיר ניקוי מזגן עילי בממוצע

מחיר ניקוי מזגן עילי בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מחירון ניקוי מזגנים

הוספנו לכן מחירון שיעזור לכם לראות מחיר ניקוי מזגן לפי חלקים שונים וגדלי מזגן שונים:

מחירון ניקוי מזגנים

מחיר ניקוי מזגן עילי

ניקוי מזגן בקיטור בלי להרטיב את הקיר.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה ניקוי מזגן מיני מרכזי?

במידה ואין גישה בגלל הגבס המחיר יכול להגיע גם ל- 2,000 ש"ח.


600 - 700 ש"ח
מחיר ניקוי פילטרים במזגן על ידי מנקה מזגנים

מחיר ביקור סטנדרטי


250 - 300 ש"ח
מחיר ניקוי תעלות ניקוז מזגן

פעולה פשוטה של פתיחת סתימה.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה להחליף אמבטיית ניקוז?

במקרה שפתיחת הסתימה לא מספיקה, לפעמים צריך להחליף את האמבטייה.


500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

מתי יש צורך בניקוי מזגן מקצועי?

ניקוי מזגן למעשה פותר הרבה תקלות נפוצות במזגן שצצות ובכלל לא ידענו שקשורות לנושא. הוא מפריע לחלקים הפנימיים ולמנוע לעבוד בצורה חלקה ולא תמיד נשים לזה לב.

 • מזגן לא מקרר או מחמם מספיק טוב: לכמעט כולנו זה קורה לצערנו. ישראל, קיץ, חום אימים וכל מה שאנחנו רוצים זה שהמזגן יקרר אותנו. אם אתם מרגישים שהדלקתם את המזגן והוא לא מקרר מספיק טוב את החדר כנראה שיש צורך בניקוי המזגן. לצערנו אם המזגן לא נקי זה משפיע על התפקוד שלו וזו גם יכולה להיות סיבה לכך שהמזגן לא מחמם מספיק בחורף.
   
 • המזגן מוציא מים: תקלה נוספת שתוכלו לראות היא שהמזגן מטפטף בחדר פתאום ולא ברור למה. לרוב כשהמזגן מטפטף יש צורך בניקוי המזגן. זה קורה ברגע שמצטבר לכלוך שלמעשה גורם לסתימה בצינור הניקוז של המזגן והמים מטפטפים לתוך הבית שלנו.
   
 • הימצאות של עובש במזגן: אם אתם רואים נקודות שחורות קטנות על התריס או שפתאום יש ריח של עובש מהמזגן כנראה שיש לכם עובש במזגן. במקרה של עובש ניקוי מזגן הוא מעט יותר מורכב מפני שהוא לרוב דורש חומרים כימיים שכנראה שאין לכם בבית.
   
 • כל כמה שנים: ניקוי מזגנים עמוק חשוב לבצע כל תקופה מסויימת על מנת לשמור על התחזוקה שלו ולמנוע תקלות אפשריות. זה גם אם אין בהכרח סימנים ברורים לכך שיש לכלוך שהצטבר במזגן - עדיין מומלץ לעשות ניקוי מזגן יסודי כל 4-5 שנים.

 

כל כמה זמן כדאי לעשות ניקוי מזגנים מקצועי?
4.5 שנים
5 שנים משך זמן 4 שנים

מה כלול בניקוי עמוק למזגן?

ניקוי עמוק למזגן כולל מספר דברים שחשוב לבצע על מנת לוודא שהמזגן אכן עובד בצורה חלקה בלי שיהיה צורך לתקן את המזגן בגלל הלכלוך בשנית.

 • אמבטיית ניקוז: כמו שציינו קודם המזגן לוקח את כל הלחות והמים שהוא שואב ומנקז אותה לאמבטיית הניקוז. ניקוי מזגן חייב לכלול ניקוי של אמבטיית הניקוז אחרת המזגן יטפטף לתוך הבית שלנו.
   
 • סוללת מאייד: הרבה פעמים אפשר לראות על סוללת המאייד את האבק אחרי שפותחים את המכסה. זו פעולה שרובנו לא נוהגים לבצע יותר מדי, ובדיוק בגלל זה היא הכרחית בעת ניקוי מזגן יסודי. זו יכולה להיות הסיבה שהמזגן לא מקרר בצורה טובה.
   
 • מאיץ למזגן (מניפה): המאיץ של המזגן נוטה לצבור הרבה עובש עקב הפעילות הרציפה שלו והשאיבה של הלחות בחדר, ולכן ניקוי מזגן צריך לכלול אותו. כמובן שכחלק מניקוי המאיץ מנקה המזגנים ינקה את הפילטרים במזגן.
   
 • יחידה חיצונית: היחידה החיצונית גם כמובן חשופה ללכלוכים, במיוחד מעצם היותה בחוץ וחשופה לכל האבק והחול. ניקוי של היחידה החיצונית במזגן גם יכול לפתור את העבודה שהוא לא מקרר או לא מחמם.

 

ניקוי מזגן

איך מתבצע ניקוי מזגנים?

הבנו אילו חלקים כלולים בשטיפת, אבל איך הוא מתבצע בפועל?

 1. פירוק המכסה: השלב הראשון בניקוי מזגנים הוא פירוק המכסה מה שמאפשר למנקה המזגנים לגשת לכל החלקים הפנימיים בצורה טובה. בנוסף זה השלב שבו מפרידים בין כל החלקים השונים על מנת לוודא שניתן לשטוף ולחטא אותם בצורה יסודית.
   
 2. התזת חומר ייעודי: לאחר הפירוק והפרדה של החלקים מגיע השלב של התזת חומר ייעודי לניקוי מזגנים. החומר הזה ממיס שומנים ולכלוכים ולמעשה עושה את העבודה העיקרית בניקוי המזגן.
   
 3. ניקוי מזגנים בקיטור: עכשיו מגיע השלב השלישי והוא שטית המזגן מכל הלכלוכים. אחת הסיבות שבגללה ניקוי מזגנים ביתי הוא בעייתי היא כי לרוב מנקה מזגנים ידע להשתמש בלחץ המים הנכון על מנת לא לעשות נזק למזגן. שטיפה עם גרניק או צינור גינה לא תמיד יעשו את העבודה בצורה טובה ובהחלט יכולים לגרום, לכן ניקוי מזגנים בקיטור זו האפשרות הנפוצה.
   
 4. חיטוי המזגן: השלב הסופי הוא חיטוי המזגן. בשלב הזה מתיזים חומר חיטוי נגד עובש אנטי בקטריאלי שלחלוטין יגרום לכך ששום חיידקים ועובש יוכלו להתפתח במזגן שלכם.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מה חשוב לדעת על ניקוי של מזגן מיני מרכזי?

ניקוי מזגן מיני מרכזי הוא לא בהכרח יותר קשה מבחינת הניקוי עצמו יותר כמו שהוא קשה מבחינת הגישה אל המזגן והפירוק שלו. מזגנים מיני מרכזיים לרוב נמצאים בתוך גבס ולכן לפעמים צריך להזמין איש גבס על מנת שישבור את הגבס ויתן גישה למזגן.

 

בגלל זה מחיר עבור ניקיון מזגן מיני מרכזי הוא בפער כל כך גדול והוא נע בין 600 - 2,000 ש"ח. את הצעת המחיר תוכלו לקבל במקום לאחר שמנקה המזגנים יסתכל על הסיטואציה ויראה את הגישה.

 

ניקוי מזגן מיני מרכזי

ניקוי מזגן עילי בזול בלי הרטבה של הקיר

אחד האתגרים בניקוי מזגן עילי הוא החלק של השטיפה. לא רק צריך לשטוף בלי לפגוע בחלקים של המזגן, אלא גם לוודא שלא מרטיבים את הקיר או את מה שמתחתיו מה יכול לגרום לעובש בקירות או קילוף של הצבע.

 

עם פורטל מיזוגי תדעו שתמצאו מנקה מזגנים מקצועי שינקה את המזגן שלכם בלי להרטיב את הקיר או את הרהיטים שלכם. לכן אל תחששו - אתם בידיים טובות.

ניקוי פילטר מזגן בעצמכם או על ידי טכנאי מזגנים

את הפילטרים של המזגן חשוב לנקות לעיתים הרבה יותר תכופות מאשר ניקוי יסודי וחיטוי. למעשה זו התחזוקה הנדרשת, במיוחד לאחר ניקוי מזגנים. זו פעולה יחסית פשוטה שכוללת פתיחה של מכסה הפלסטיק, שטיפה של הפילטרים וייבוש. תוכלו להסתכל במדריך שכתבנו על איך לנקות את המזגן. אם אתם לא רוצים לעשות זאת בעצמכם כמובן שניתן להזמין טכנאי מזגנים שיקח לכם מחיר בסיסי. כל כמה זמן צריך לנקות את הפילטרים במזגן? מומלץ אחת ל- 3 חודשים.

 

כל כמה זמן צריך לנקות את הפילטרים במזגן?
3 חודשים
4 חודשים משך זמן חודשיים

מצאו מנקה מזגנים מקצועי וחסכו במחיר

מחיר ניקוי מזגנים הוא לא קבוע והוא תלוי במורכבות העבודה, סוג המזגן (עילי או מיני מרכזי) וגם בהתאם למנקה המזגנים. לא כל מנקה מזגנים יקח לכם מחיר זהה וזו בדיוק ההזדמנות שלכם לערוך השוואת מחירים מה שיכול לחסוך לכם משמעותית במחיר ניקוי מקצועי של המזגן.

 

בדיוק פה פורטל מיזוגי עוזר לכם. תוכלו להתקשר או להשאיר פרטים בטופס המצורף ולקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים בעיר שלכם לצורך ניקוי מזגנים. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 39% במחיר ניקוי המזגן ולכן לא כדאי לוותר עליה.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

אל תזמינו ניקוי מזגנים ללא חיטוי

הצגנו את השלב הזה כחלק מניקוי מזגנים, אבל חשוב לוודא עם מנקה המזגנים שאיתו אתם סוגרים שהוא אכן מבצע את החיטוי. ניקוי וחיטוי מזגנים זו למעשה הפעולה השלמה שלאחר מכן מסירה חיידקים ועובש ומונעת מהם להתפתח. אם תרצו תוכלו לשאול אותו גם באיזה חומר הוא משתמש לחיטוי המזגן ולוודא אם זה חומר ללא ריח.

ניקוי מזגנים בכל הארץ

עם פורטל מיזוגי תוכלו למצוא ניקוי מזגנים בכל הארץ. לפניכם האזורים הנפוצים:

שאלות נפוצות על ניקוי מזגנים

כמה עולה ניקוי מזגנים מקצועי יסודי?

מחיר ניקוי מזגנים מקצועי לרוב נע בין 400 - 600 ש"ח אך אם מדובר במזגן מיני מרכזי שאין אליו גישה המחיר יגדל כמו שפירטנו בעמוד.


איך יודעים אם צריך לנקות את המזגן?

את הפילטרים צריך לנקות כל מספר חודשים. תדעו שאתם צריכים ניקוי יסודי אם יש עובש, או אם המזגן מתחיל לטפטף או לא לקרר/לחמם טוב.