תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

משאבת חום במזגן

מהו תפקידה של משאבת חום במזגן? איך היא עובדת? וכמה עולה לתקן אותה? כל המידע על משאבות חום למזגנים בעמוד הבא, כמו כן - ניתן להזמין שירותי התקנה או החלפה במהירות דרך 'מיזוגי' ולקבל עד שלוש הצעות מחיר לצורך ביצוע השוואה בין הטכנאים השונים.

החלפת משאבת חום במזגן על ידי טכנאי

רוב התקלות במשאבות חום במזגן מתאפיינות בתקלה, המזגן לא מחמם! וישנם מצבים בהם הטכנאי פשוט ימליץ לכם להחליף את המזגן, כאשר תיקון והחלפה של משאבת חום עולה הרבה, ניגע במחיר בהמשך, כרגע נתאר לכם כיצד עושים זאת, יש לפרק את משאבת החימום ולרוקן את הגז במזגן, לאחר מכן להלחים את הסליל המחמם ולהתקין את משאבת החום ולאחר מכן למלא את הגז.

 

כל הפעולות האלו הם למטרת החלפת משאבת חום במידה וכולה נהרסה וצריך להחליף אותה. בעיקרון במזגנים מרכזיים ומיני מרכזיים זה בהחלט אפשרות הגיונית ומשתלמת, אך במזגן עילי לא תמיד ישתלם להחליף את משאבת החום ולעיתים עדיף לרכוש מזגן חדש במקום.

 

החלפת משאבת חום

מהו המחיר להחלפת משאבת חום?

משאבת חום במזגן אינה עסק זול, כאשר כל המשאבה מתקלקלת, יש להחליפה. העלות של החלפת משאבה כולל רכישה של המשאבה עצמה, מילוי הגז וכלל התוספות הנלוות לכך ינוע בין 900 ל-1,300 ש"ח, לכן במצבים מסוימים עדיף פשוט לרכוש מזגן חדש. אך במצב בו מדובר על מזגן מיני מרכזי, נאלץ לתקן אותו ולשלם את המחיר. 

מחיר החלפת משאבת חימום למזגן

מחיר החלפת משאבת חימום למזגן: 1100 ₪

טווח מחיר גבוה 1300 ₪

טווח מחיר נמוך 900 ₪

איך עובדת משאבת חום במזגן?

משאבת חום במזגן מעבירה את האוויר החם ודרכה גם האוויר הקר עובר, כאשר ישנו שסתום האחראי לניווט נכון של חום או קור ליחידה הפנימית או כלפי חוץ אל המדחס, משאבת החום עם סליל מחממת את האוויר וכאשר ישנו מספיק אוויר חם אשר מגיע דרך המדחס היא מוליכה אותו בצינור ובעזרת הגז כלפי היחידה הפנימית. רק לאחר שהמשאבה והטרמוסטט יגיעו לטמפרטורה המתאימה היא תתחיל להוליך את האוויר החם כלפי היחידה הפנימית, שם הוא יתפזר בבית או בחדר בו מותקן המזגן.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

הלחמת סליל של משאבת חום

אולי בכל זאת יש לכם קצת מזל? אולי לא הצלחתם להגדיר נכון את המזגן מקור לחום? או שהרגשתם שהמזגן לא מחמם בכלל? לעיתים לא משאבת החום הולכת אלא סליל החימום בלבד, כאשר הסרתו והלחמת סליל חימום חדש נעים בין 250 - 350 ש"ח בלבד, בואו נגיד שאם המזגן לא מחמם, זאת התקלה החביבה ביותר שאפשר להיתקל בה, היא פשוטה וזולה.