תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

לוח פיקוד למזגן

צריכים לתקן או להחליף את לוח הפיקוד למזגן? בעזרת מיזוגי תוכלו להזמין טכנאי שיבצע לכם החלפת קופסת פיקוד אוניברסלית למזגן מיני מרכזי או עילי, אשר תואמת את כלל המותגים כמו: אלקטרה, תדיראן, טורדנו ושאר החברות המובילות.

מה תפקידו של לוח הפיקוד במזגן?

לוח פיקוד אחראי על תפקוד המזגן, הוא זה שנותן את ההוראה למנוע האם לחמם או לקרר, באיזה מהירות לפעול וכמובן מתי להפעיל או לכבות את המזגן, כיום לכל מזגן יש לוח פיקוד שאליו מחוברת עינית המזגן, העינית עצמה מקבלת את הפקודה מהשלט ולאחר מכן שומעים את הצליל המוכר "ביפ", כאשר הפקודה נכנסת והמזגן "קיבל אותה".

 

כאשר מזגן אינו מגיב מרבית הפעמים מדובר על משהו הקשור לפיקוד או לחלק העינית או לשלט. אם נשרף לכם לוח הפיקוד ניתן להתקין אוניברסלי אשר תואם לכלל החברות ובעצם מבצע "מעקף" ובכך ניתן לשלוט במזגן אם שלט חלופי התואם את אותו הלוח.

 

לוח פיקוד למזגן מיני מרכזי

כמה עולה לוח פיקוד למזגן?

מחירי רכישה והתקנת לוחות הפיקוד משתנים על פי סוג המזגן והחברה שלו, המחיר הנמוך ביותר שמצאנו ברשת האינטרנט דיבר על רכישה והתקנת לוח פיקוד למזגן עילי והמחיר ההתחלתי היה כ-600 ש"ח, לעומת זאת.

 

המחיר הגבוה ביותר שנמצא היה התקנת קופסת פיקוד למזגן מיני מרכזי שהם המחירים נעו בין 900 ל-1,200 שקלים. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לקבל מחירים מעולים וזולים באופן משמעותי, נסו לבצע השוואה דרך פורטל מיזוגי, מצאו טכנאי מזגנים מומלצים והתחילו לחסוך בעלויות תיקון המזגן.

לוח פיקוד אוניברסלי התואם לכלל החברות

במידה ונגמרה האחריות על המזגן שלכם או שיש לכם מזגן ישן (יותר מ-5 שנים) ולא ניתן למצוא חלקי חילוף תואמים, כיום ישנו פתרון עקיף אשר נקרא "לוח פיקוד אוניברסלי", הוא מותקן בתוך המזגן במקום הלוח הנוכחי שלכם שנשרף או נהרס, השוני היחיד שתרגישו יהיה בנראות השלט של המזגן שיהיה אחר מהמקורי. לוח מזגן אוניברסלי תואם לכלל החברות המובילות בשוק כמו: אלקטרה, תדיראן, טורנדו, אמקור, SAGA ועוד. הוא מתאים למזגן מיני מרכזי ולמזגן עילי וגם רצפתי.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

לתקן את לוח הפיקוד או לרכוש ולהתקין חדש?

לוח הפיקוד מורכב מכמה חלקים, יש את העינית ויש את שאר הפיקוד - במרבית המקרים ניתן להחליף עינית בלבד והעלות בהחלט תיהיה זולה יותר מאשר החלפה של כל הלוח, אך לעיתים נשרף לוח הפיקוד והפתרון היחיד הוא החלפה שלו, החלפתו בעצם דורשת פירוק של הישן והתקנה של הלוח החדש. אז למעט מקרים שניתן לתקן באמצעות החלפת עינית, שאר המקרים יהיו החלפה בלבד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה