תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים אינוורטר

מחפשים טכנאי מזגנים אינוורטר לתיקון של התקלה במזגן שלכם? מצאו אותו עם מיזוגי. בעמוד תראו רשימה של תקלות לאלקטרה, תדיראן וטורנדו ותראו מה צפוי להיות מחיר התיקון.

בעיות ותקלות של מזגני אינוורטר

לפניכם רשימה של קודי התקלות של מזגני אינוורטר לפי המותג:

קלאסיק אינוורטר אלקטרה

 • תקלה E5: זהו קוד תקלה שמראה על כך שיש בעיה של תקשורת בין היחידה החיצונית לפנימית. לרוב הבעיה נובעת בגלל חיבור רופף, תקלה בכבל התקשורת או בלוח הפיקוד.
   
 • תקלה F1: קוד תקלה זה מראה על מתח גבוה מדי במעבה. הסיבה לתקלה יכולה להיות בגלל הצטברות של אבק ולכלוכים בפילטרים, חוסר גז במזגן תקלה במאוורר של היחידה החיצונית או גם תקלה בכרטיס של המעבה.
   
 • תקלה F2: הקוד הזה מראה כל בעיה בכרטיס של המעבה. לרוב המזגן יהבהב ולפי ההבהוב יהיה ניתן לדעת בדיוק באיזה כרטיס של המעבה הבעיה נמצאת (תקשורת, מתח או קבלים).
   
 • תקלה F3: במקרה הזה התקלה היא במדחס של המזגן. לרוב הסיבה היא בגלל כרטיס הפיקוד שאחראי על ההתנעה של מדחס המזגן. יכול להיות שהתיקון הנדרש או החלפה של מדחס המזגן.

עילי אינוורטר ON/OFF תדיראן

 

קוד תקלה שם תקלה מה קורה למזגן? מה הסיבה?
E2 הגנה מפני קיפאון במהלך קירור או ייבוש המנוע עוצר והיחידה הפנימית מסתובבת. מהירות מנוע לא תקינה, מאדה מלוכלך או אוויר לא חוזר ביחידה הפנימית.
F1 בעיה ברגש טמפרטורה בקירור או ייבוש מנוע היחידה הפנימית פועל וכל השאר לא. רגש הטמפרטורה לא מחובר ללוח הפיקוד או שהרגש מקולקל.
E4 הגנה מפני טמפרטורה שיוצאת מהמדחס בקירור או ייבוש מנוע מאוורר היחידה הפנימית פועל וכל היחידה החיצונית לא. בחימום הכל נעצר. עומס יתר בהגנת האוויר היוצר

מיני מרכזי אינוורטר טורנדו

 • תקלה E2: בעיה בתקשורת בין היחידה החיצונית לפנימית. לרוב הבעיה היא בכבל התקשורת בין היחידה הפנימית לחיצונית אך ייתכן גם שהבעיה היא בכרטיס המעבה או המאייד.
   
 • תקלה E4: הקוד הזה מצביע על בעיה בחיישן מודד את הטמפרטורה של המאייד. אם הבעיה לא בחיישן אז היא קשורה לכרטיס המאייד.
   
 • תקלה E5: תקלה במדחס המזגן. לרוב הסיבה היא הכרטיס שמניע את המדחס, אך הסיבה יכולה להיות גם מתח חשמל נמוך מדי. אם הבעיה היא במתח החשמל תצטרכו להזמין חשמלאי.

לפני הזמנת טכנאי מזגנים אינוורטר

לפני שאתם מזמינים טכנאי מזגני אינוורטר מומלץ לנסות להוריד את כל החשמל בבית ולהמתין 15 דקות. הפעולה הזו נותנת למזגן האינוורטר זמן לאתחל מחדש את המערכת ותגלו ש"פתאום" הוא עובד בצורה טובה יותר. בנוסף כדאי לנסות לנקות את הפילטרים במזגן מפני שגם הפעולה הזאת פותרת הרבה מהבעיות.

כמה עולה תיקון מזגן אינוורטר?

לפניכם רשימה של מחירי תיקונים למזגן אינוורטר:

מחירי תיקון מזגן אינוורטר

כמה עולה להחליף כרטיס פיקוד?

600 - 800 ש"ח
מחיר ביקור טכנאי מזגנים

150 - 250 ש"ח
מחיר ניקוי מקצועי של מזגן עילי

400 - 500 ש"ח
כמה עולה למלא גז במזגן?

300 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו טכנאי מזגני אינוורטר מומלץ עם מיזוגי

מחפשים תיקון למזגן אינוורטר? מצאו את הטכנאי המומלץ עם מיזוגי. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים המתמחים בתיקון אינוורטרים שעובדים בעיר המגורים שלכם. השוו בין הצעות המחיר שלהם וחסכו עד 37% במחיר התיקון בקלות.