החלפת מנוע למזגן

תקלה במנוע המזגן? רוצים לתקן או להחליף אותו? בעזרת 'מיזוגי' תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר של טכנאים מיומנים אשר מבצעים תיקון תקלות במנועי מזגנים וידאגו שתקבלו את המחירים הכי זולים שיש בשוק, צרו עמנו קשר כעת והתחילו כבר עכשיו בהשוואת מחירים.

מהו תפקידו של מנוע המזגן?

כאשר מדברים על מנוע המזגן הכוונה היא ליחידה החיצונית כולה, בתוכה ישנם לא מעט חלקים שכל אחד אחראי על ביצוע פעולות אחר. גם גז המזגן שוכן שם, הקבל החשמלי, המדחס והמאורר (פן), כולם אחראים על הכנסת אוויר לתוך היחידה הפנימית של המזגן, שם הוא מצטנן ומתפזר לחדר. תפקידו של מנוע המזגן (באופן כללי) הוא להכניס ולהוציא אוויר מהחדר על מנת להגיע אל הטמפרטורה הרצויה על פי המשתמש.

 

מנוע למזגן

מה זה מנוע של מזגן אינוונטר (תפוקה משתנה)?

המנועים החדשים (מנועי אינוורטר) הם בעצם בעלי טכנולוגיה חדשה אשר שולטת בקצב עבודת המזגן, מה שנותן לנו מספר יתרונות, ראשית חסכון בחשמל! שנית המנועים האלו אינם קופאים וגם האוויר שנכנס דרכם מוגדר כ"יבש" ללא אחוזי לחות, מנועים אלו פועלים על פי הטמפרטורה הדרושה למשתמש.

 

בעת הפעלה המנוע נכנס לפעולה במהירות הגבוה ביותר וכאשר מגיע ליעד ממשיך לפעול במהירות נמוכה מאוד על מנת לשמור על הטמפרטורה. המנועים הישנים פשוט פועלים עד שמגיעים לטמפרטורה ולאחר שהם מגיעה אליה מפסיקים לפעול לחלוטין, כאשר שוב עולה הטמפרטורה המנוע מפועל בכל הכוח בשנית.

כמה עולה להחליף מנוע למזגן?

על מנת לדעת מהו המחיר להחלפת המנוע במזגן שלכם, אתם צריכים כמה כוח סוס הוא ומאיזה חברה וסוג ולכן ערכנו בעבורכם מחירון מסודר המגדיר ככל שניתן את מחירי המנועים בשוק. חשוב לנו לציין כי אין התחייבות לנותני השירות של 'מיזוגי' לעמוד במחירים אלו והם מוצגים לצורך מידע אישי בלבד.

מחירון החלפת מנוע למזגן
 • מחיר החלפת מנוע במזגן מיני מרכזי של אלקטרה

  החלפת מנוע חיצוני למזגני אלקטרה


  1,000 - 1,250 ש"ח
 • מהו המחיר להחלפת מנוע פן במזגן תדיראן עד 3 כוח סוס

  מנוע פן (מאורר) למזגן תדיראן


  700 - 950 ש"ח
 • כמה עולה להחליף מנוע מאורר למזגן עילי עד 2 כוח סוס

  החלפת מנוע מאורר חיצוני למזגן טורנדו


  750 - 900 ש"ח
 • עלות החלפת מנוע למזגן אלקו מרכזי עד 5 כוחות סוס

  החלפה למזגני אלקו מרכזיים.


  850 - 1,400 ש"ח
 • תיקון מנוע חיצוני (החלפת גומייה) תיקון קצר ועוד

  תיקוני מזגן ותקלות במנועי מזגנים חיצוניים


  200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

החלפת מנוע מאורר במזגנים

ברוב הפעמים שמדברים על החלפת מנוע לא מתכוונים למאייד או למעבה שהם גם נקראיםכך,  אך הם נמצאים בחלקים הפנימיים ולא ביחידה החיצונית אשר נקראת "כך, לכן החלפת מנוע מאורר היא המילה היותר פשוטה ומתאימה לומר כאשר מתכוונים ליחידה החיצונית, החלפתה דורשת ניתוק צנרת, כבל חשמל, ריקון הגז במרבית המקרים. כאשר מתקינים את היחידה החדשה מחברים הכל מחדש ומוציאים את הישנה ולאחר התקנת מנוע המזגן ממלאים גז מזגנים אשר תואם את סוגו.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

הזמינו טכנאי מיזוג אוויר דרך "מיזוגי"

בשביל להחליף את מנוע המזגן שלכם אתם צריכים טכנאי, אם יש ברשותכם עדיין אחריות על המזגן בדקו מול שירותי התיקונים של החברות והיצרניות (אלקטרה, תדיראן, טורנדו, אלקו,LGׂ) ובמידה ואין לכם - פשוט פנו עכשיו אל מיזוגי, אנו נמצא לכם טכנאי מזגנים פרטי שפועל באזורכם ואכן מבצע החלפת מנוע למזגן בהתאמה לדגם ולסוג שיש לכם, מעבר לכך תקבלו עוד כמה הצעות שתוכלו לבצע השוואה בינהם ולהוזיל בעצמכם את העלויות באמצעות השוואת מחירים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה