תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

החלפת מדחס למזגן

תקלה במדחס המזגן מתאפיינת כחוסר אוויר, קירור או חימום, אם יש לכם תקלה כזו במרבית המקרים תצטרכו להחליף את מדחס המזגן או לבצע לו תיקון. אצלנו ב'מיזוגי' אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר מטכנאים העוסקים בשירות זה ונמצאים באזורכם, אנו נדאג שתקבלו את הפניות במהרה ושתוכלו לבצע השוואת מחירים בין טכנאים כבר עכשיו.

לתקן או להחליף את המדחס? תלוי בתקלה:

לעיתים תקלה פשוטה כמו קרע בגומייה, דליפת שמן או קצר חשמלי במזגן עשוי לגרום למדחס לפעול באופן חלקי או לא לפעול בכלל, לעיתים לא מדובר על המדחס בכלל וזהו הקבל התקול שלא מעביר זרם או לא מכניס לפעולה את המדחס.

 

לכן חשוב קודם כל לאתר את התקלה ולאפיין אותה לפני שמחליטים על החלפת מדחס למזגן, אם זה קבל או חלק פשוט במדחס. אם זה משהו מורכב אשר עולה כמה מאות שקלים, עדיף כבר להחליף את כל מנוע המזגן או את המדחס במזגן, להנות מאחריות של כמה חודשים נוספים ולהמשיך להשתמש באופן קבוע במזגן.


מדחס למזגן

כמה עולה החלפת מדחס במזגן הביתי שלי?

רוצים לדעת כמה יעלה לכם החלפת מדחס למזגן? לשם כך פורטל מיזוגי הכין מחירון משקולל של מחירי השוק אשר נאסף מכמה עשרות טכנאי מזגנים שונים, חשוב לציין כי המחירים המוצגים אינם מחייבים את נותני השירות שפועלים עם מיזוגי והם לצורך מידע בלבד.

מחירון להחלפת מדחס במזגן

מחיר החלפת מדחס במזגן מיני מרכזי (4 עד 6 כוח סוס)

פירוק הישן, התקנת החדש כולל חומרים ובדיקה של מזגן 6 כ"ס או 4.


2,800 - 4,000 ש"ח
כמה עולה להחליף מדחס במזגן עילי עד 1.5 כוח סוס?

החלפת מדחס במזגן עילי של אלקטרה או טורנדו


700 - 1,100 ש"ח
מהו המחיר להחלפת מדחס במזגן מפוצל עד 3 כוח סוס?

החלפה של מדחס למזגן תדיראן ביתי בין 2 - 3 כוחות סוס.


2,800 - 3,500 ש"ח
עלות עבודה בלבד ללא אספקת מדחס

שירותי התקנה למדחס לא כולל הובלה או רכישתו.


500 - 600 ש"ח
כמה עולה לתקן מדחס בלבד?

תיקון תקלות פנימיות במדחס כמו החלפת גומייה וקצר חשמלי.


250 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

כך תאתרו לבדכם תקלה במדחס

מדחס תקין עושה רעש חלש וחשמלי של פעילות, נסו להאזין לו ולהבין כי הוא פועל. עוד דרך להבין אם המדחס פועל היא לראות כי המאורר אכן מסתובב, כמו כן, מדחס נעצר ופועל כל מספר דקות בהתאם לטרמוסטט שנמצא בתוך הבית, כוונו אותו למעלות נמוכות וראו האם הוא פועל באופן רציף או נעצר לעיתים תכופות.

 

מדחס שאינו תקין (ייתכן גם קבל התנעה תקול) יפסיק לפעול בתדירות נמוכה, מה שמסמן כי קיימת תקלה ולסיום הדרך לגלות אם מדחס חיצוני לא פועל היא אי הכנסת אוויר לתוך חלל החדר, הוציאו את הפילטרים מן המזגן וסגרו את הדלת והחלונות, אם ישנה כניסת אוויר חלשה ככל הנראה שהמדחס שלכם תקול.

החלפת מדחס במזגן מיני מרכזי

במזגנים מיני מרכזיים ומרכזיים אשר כוחם מתחיל בדרך כלל ב-4 כוח סוס יש מדחס גדול ולעיתים כפול, מדחסים גדולים הנם בהספק של 45UF והם חזקים ועוצמתיים, תקלה במדחס כזה יכולה לעלות כמה אלפי שקלים, כפי שראיתם בטבלה למעלה שם מצויינים מחירים ממוצעים להחלפת מדחסים במזגנים.

 

חשוב לא לרוץ ולהזמין טכנאי לצורך החלפת מדחס במזגן טרם בדקתם אם יש לכם אחריות בתוקף והאם התקלה היא באמת במדחס. לפעמים רק המאורר, הגומייה ואפילו קבל החשמל הם אלו שיוצרים את הבעיה אשר דומה לתקלה במדחס, בדקו היטב טרם תחליפו, בכל זאת לא מדובר בסכום זעום.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מזמינים שירותי תיקונים דרך 'מיזוגי' וחוסכים!

שמתם לב כי המאורר של המדחס לא מסתובב? אין זה אומר בהכרח שהמדחס עצמו תקול, אך אי קירור המדחס יכול לגרום להתחממות יתר ולתקלה שתעלה לכם כמה מאות ואף אלפי שקלים! לכן ברגע שאתם מזהים אי פעילות במאורר יש לכבות ולהזמין טכנאי מזגנים במהירות.

 

בעזרת פורטל מיזוג האוויר - מיזוגי, אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר של טכנאי מיזוג אוויר המבצעים את העבודה הנ"ל וידאגו שתקבלו מחירים תחרותיים וזולים, פנו כבר עכשיו אל מיזוגי וקבלו את הצעות המחיר ישירות לטלפון שלכם בתוך כמה דקות בלבד.