תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

החלפת מאייד למזגן

צריכים לבצע החלפת מאייד למזגן? לתקן את הסוללה או רק להחליף את כרטיס המאייד? ישנם לא מעט תקלות במאיידי מזגנים ודרך פורטל 'מיזוגי' ניתן לקבל עד שלוש הצעות של טכנאי מזגנים שונים העוסקים בטיפול, החלפה ותיקון. השאירו פרטים או חייגו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו.

מהו תפקידו של המאייד?

המאייד במזגן הוא בעצם היחידה הפנימית שנמצאת בתוך הבית, כאשר במזגן עילי נראה אותו ככל החלק הפנימי ואילו במזגן מיני מרכזי הוא יהיה מוסתר מתחת להנמכת הגבס ומשם ייצא האוויר הקר או החם אל התעלות, תפקידו הוא להוציא את האוויר כלפי חוץ לאחר שעבר דרך המדחס והמעבה של המזגן. מאייד לא תקין = מזגן שפשוט לא מוציא אוויר או לחלופין לא מקרר או מחמם.


מאייד במזגן

מהו המחיר להחלפת מאיידים במזגנים?

להלן מחירון קצר המציג את העלויות של החלפת מאייד למזגן. נדגיש כי מומלץ לוודא את המחיר הסופי לפני הזמנת השירות מאחר ועשויים להיות שינויים בין אזור לאזור בארץ ובין דגם אחד למשנהו. אגב, במזגן עילי לא שווה להחליף את המאייד ומומלץ להחליף את כלל המזגן במצב בו המאייד התקלקל לחלוטין.

מחירון בנושא החלפת מאייד למזגן

תיקון סוללת מאייד

המחיר הוא לתיקון במזגן מיני מרכזי.


600 - 800 ש"ח
החלפת כרטיס מאייד

מתייחס למזגן עילי התלוי על הקיר.


250 - 400 ש"ח
החלפת מאייד למזגן מיני מרכזי

המחיר כולל עבודה ואת המאייד עצמו.


4,000 - 6,000 ש"ח
כמה עולה להחליף כרטיס במזגן מיני מרכזי?

החלפת כרטיס מאייד בעבור מזגן מיני מרכזי


450 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

החלפת מאייד במזגנים לאחר איתור התקלה

תקלה אשר מסתכמת בהחלפה של מלוא המאייד במזגן ככל הנראה רצינית, כאשר במזגן מיני מרכזי יכולות להיות מספר בעיות שונות, החל מהסוללה ועד למנוע, לרבות תקלות בסוללת המאייד יהיו נזילה ודליפה של גז המזגנים ולכן לא יפעל כשורה.

 

במקרים בהם צריך להחליף את כלל המאייד ככל הנראה שמדובר על תקלה רצינית ואיתה גם יגיע מחיר כבד אך עדיין משתלם במצב בו מדובר על מזגן מרכזי או מיני מרכזי. במזגן עילי החלפת מאייד למזגן משמעותה החלפה של כלל היחידה הפנימית ובמילים פשוטות - החלפת מזגן.

החלפת סוללת המאייד במזגן מיני מרכזי

הסוללה היא החלק שבו עובד הגז לאחר "טיול" במעבה, הוא מגיע חם או קר ומשם האוויר דוחף אותו כלפי החלל, אם קיימת דליפת גז בסוללה המזגן לא יקרר או יחמם. כאשר לכלוך, קורוזיה ועובש על גבי הסוללה עשוים לגרום לריח רע מהמזגן. לכן כאן ישנם כמה אפשרויות, או להחליף את הסוללה כאשר יש בה דליפת גז או במידה והקירור או החימום לא כשורה לבדוק האם היא מלוכלכת ולבצע חיטוי וניקוי של המזגן. דבר אשר יפתור גם ריחות רעים.

החלפה של כרטיס בתוך המאייד

כרטיס המאייד במזגן עילי אחראי על בקרה, טמפרטורה ושליטה (עינית) של המזגן למעשה, החלפת כרטיס למזגן אשר נקרא גם לוח פיקוד למזגן היא עסק זול ופשוט כאשר ניתן לעשות זאת בכמה מאות שקלים בלבד וישנם כיום כרטיסים אוניברסליים המתאימים לכלל חברות המזגנים השונות. במקרה של מזגן מיני מרכזי החלפת כרטיס כולל קופסא, המחיר יקר יותר והתיקון לוקח קצת יותר זמן אך אפשרי בהחלט בכלל המקרים.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

תיקון מאייד למזגן אלקטרה, טורנדו, תדיראן ועוד.

אכן ניתן לתקן את כלל סוגי המזגנים בהחלפה בחלפים מקוריים או חלופיים המתאימים להם, כאשר ישנם חברות אשר נותנות אחריות כמו אלקטרה למשל על המאייד ואפשרות לבצע הארכה של אחריות על המזגן דרך המוקד הטלפוני וזאת בתשלום כמובן. ישנם חלקים אוניברסליים המתאימים גם לטורנדו ותדיראן ושאר החברות המובילות בשוק. התייעצו עם טכנאי לקבלת מידע מפורט יותר על פי אופי התקלה בביתכם.