תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

תיקון מזגנים

צריכים לתקן את המזגן? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מחירים של תיקון מזגנים כולל הסבר מפורט על התקלות והתיקונים הנפוצים ביותר. בנוסף תוכלו לראות איך מוודאים שטכנאי המזגנים הגון ומקצועי ולהזמין טכנאי בעיר שלכם.

כמה עולה תיקון מזגן?

מחיר ביקור טכנאי מזגנים נע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר הוא עבור תיקון קטן ופשוט והוא המחיר המינימלי שיקח טכנאי מזגנים.

 

מחיר ביקור טכנאי מזגנים בממוצע

מחיר ביקור טכנאי מזגנים בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקון מזגנים של כל התיקונים

לפניכם מחירון תיקון מזגנים של כל התיקונים הנפוצים והפחות נפוצים:

מחירון תיקון מזגנים

כמה עולה מילוי גז במזגן?

גז מזגנים חדש.


300 - 550 ש"ח
כמה עולה ניקוי מקצועי למזגן עילי?

ניקוי עמוק וחיטוי.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה ניקוי מקצועי למזגן מיני מרכזי?

המחיר לא כולל שבירה בגבס.


600 - 700 ש"ח
כמה עולה החלפת עינית במזגן?

המחיר כולל את העינית עצמה.


400 - 600 ש"ח
מה המחיר של החלפת לוח פיקוד במזגן?

המחיר הוא למזגן עילי.


600 - 800 ש"ח
כמה עולה להחליף מאיץ למזגן?

המחיר כולל את המאיץ עצמו.


500 - 600 ש"ח
מה המחיר של החלפת קבל במזגן?

המחיר הוא למזגן 1 כוח סוס.


280 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת משאבת חום במזגן?

המחיר כולל את משאבת החום.


900 - 1,300 ש"ח
כמה עולה להחליף מדחס במזגן?

המחיר כולל את המדחס והוא למזגן מיני מרכזי.


2,800 - 4,000 ש"ח
מה המחיר של החלפת רגש למזגן?

המחיר למזגן עילי.


350 - 400 ש"ח
כמה עולה החלפת מאייד למזגן?

המחיר להחלפה של כל המאייד במזגן מיני מרכזי.


4,000 - 6,000 ש"ח
מחיר החלפת כנף במזגן

המחיר כולל את הכנף עצמו.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה פירוק מזגן מקצועי?

המחיר משתנה בהתאם לגודל המזגן.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של החלפת מאוורר במזגן?

המחיר למזגן מיני מרכזי.


900 - 1,500 ש"ח
כמה עולה החלפת צינור ניקוז למזגן?

המחיר לא כולל חציבה בקיר.


300 - 450 ש"ח
מה המחיר של החלפת תריס מזגן?

המחיר כולל את התריס


200 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

איך לבחור טכנאי לתיקון מזגנים?

בשביל לבחור טכנאי לתיקון מזגנים כדאי לוודא את הדברים הבאים:

 • הסמכה וידע בחשמל: לפני שאתם מזמינים טכנאי לתיקון המזגן שלכם ודאו שיש לו תעודה של חשמלאי שירות. זה לא חובה לקבל הסמכה בתור טכנאי מזגנים ובדיוק בגלל זה כדאי לוודא האם הוא עבר הכשרה. טכנאי המזגנים שעברו הכשרה למדו על חשמל ויש להם הסמכה של חשמלאי שירות. אמנם לא כל תיקון מזגן מצריך התעסקות בחשמל, אבל אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מזמינים טכנאי שלא יודע לתקן.
   
 • עזרה בתיקון עצמי: טכנאי מזגנים הגון לא ישר יבוא ויגיד לכם מה המחיר אלא ינסה להבין מה התקלה לפי התיאור שלכם וגם ייעץ לכם לנסות לפתור את הבעיה לבד. אם אתם מדברים עם טכנאי ובמהירות הוא אומר לכם מה המחיר של התקלה או שהוא מגיע אליכם רק כדי לנקות את הפילטרים הוא לא טכנאי הגון.
   
 • ביטוח חבות מקצועית: דבר נוסף שחשוב לוודא עם טכנאי המזגנים הוא שיש לו ביטוח חבות מקצועית. הביטוח הזה אומר בעצם שבמידה וחס וחלילה נגרם נזק לטכנאי בעת תיקון המזגן שלכם אתם לא תצטרכו לשלם שום דבר כי הוא מכוסה.
   
 • אחריות עבור התיקון: ישנם תיקונים למזגן שנהוג לקבל עבורם אחריות. מומלץ לדבר עם מספר טכנאי מזגנים לגבי התקלה שלכם ולנסות להבין האם לפי מה שאתם מספרים נהוג לקבל עליה אחריות. במידה וכן תקבלו אחריות ודאו שאתם מקבלים אותה בכתב.
   
 • מחיר התיקון: דבר נוסף שמומלץ לבדוק הוא מה המחיר הצפוי לתיקון המזגן. יכולות להיות הרבה תקלות שונות ולכל תקלה יכולים להיות מספר גורמים אז קשה להגיד במדויק, אבל בהחלט ניתן לקבל מחירים לתיקונים אפשריים. מומלץ להשוות את המחירים בין 3 טכנאים שונים כדי לראות אם אחד נותן מחיר גבוה או נמוך יותר משמעותית. אם המחיר גבוה מדי כמובן לא נרצה לשלם "סתם" ואם המחיר נמוך מדי זה יכול להיות חשוד.
   
 • זמן הגעה לבית: כשאנחנו מזמינים תיקון מזגנים אנחנו רוצים שטכנאי המזגנים יגיע אלינו במהירות. לטכנאי מזגנים בעיר שלכם לרוב לוקח בין חצי שעה לשעה להגיע לבית שלכם. אחד היתרונות של מציאת טכנאי מזגנים דרך מיזוגי הוא שעובדים איתנו טכנאי מזגנים בכל רחבי הארץ ותוכלו למצוא טכנאי מזגנים בעיר שלכם בקלות.

 

כמה זמן לוקח לטכנאי מזגנים להגיע לבית בממוצע?
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

תיקונים נפוצים למזגן

ישנם הרבה סוגים של תיקונים למזגן, אבל יש כמה שהם יותר נפוצים:

 • מילוי גז מזגן: מילוי גז הוא אולי תיקון המזגנים הנפוץ ביותר. למעשה אם המזגן לא מקרר בכלל או לא מחמם בכלל הבעיה היא כמעט תמיד חוסר גז. חוסר גז נובע מדליפת גז שיכולה לנבוע כתוצאה מחיבור לא מהודק מספיק או כתוצאה מחור בצינור, לעיתים צינור נקרע בגלל חשיפה. לכן חשוב לבצע הסתרת צנרת למזגן.
   
 • ניקוי מזגן: הטוען השני לכתר של התיקון הנפוץ ביותר הוא ניקוי המזגן. אנחנו לא מדברים על ניקוי של הפילטרים, אלא ניקוי עמוק של המזגן. הרבה מאוד תקלות נגרמות בגלל מזגן לא נקי מספיק כמו עובש במזגןמזגן שלא מקרר מספיק או טפטוף מהמזגן.
   
 • החלפת קבל: תיקון מזגנים נפוץ נוסף הוא בעיה בקבל. יכולים להיות מספר סימנים לכך שאתם צריכים להחליף את הקבל במזגן כמו למשל קצר במזגן או שהמזגן נדלק ואז נכבה לאחר מספר דקות. אם אתם צריכים להחליף את הקבל חשוב להשקיע כמה עשרות שקלים נוספים ולבקש מטכנאי המזגנים קבל של אותו מזגן ולא תחליף, גם אם הוא יהיה זול יותר.
   
 • החלפת מאיץ: המאיץ במזגן הוא החלק שמסתובב במנוע הפנימי של המזגן ומוציא את האוויר. תוכלו לדעת שהבעיה היא המאיץ אם המזגן עושה רעש חזק או שהמזגן לא מקרר מספיק טוב את החדר. אם אתם חושדים במאיץ תוכלו להסיר את הפילטרים (וזו הזדמנות טובה לנקות אותם) ולראות אותו.
   
 • החלפת לוח פיקוד: לוח הפיקוד נקרא גם כרטיס הפיקוד וגם קופסת פיקוד - אם אומרים לכם את הדברים האלו תדעו שמדובר על אותו הדבר. הוא המוח של המזגן, הוא למעשה מקשר בין כל הפעולות שאתם נותנים לו לכדי הפעלה של המזגן. אם לדוגמה המזגן לא מגיב לשלט הבעיה היא בלוח הפיקוד. חשוב לדעת שלוח הפיקוד כולל בתוכו גם רגשים ואת העינית של המזגן, והחלפה שלהם היא יותר זולה - לא בהכרח חובה להחליף את כל הלוח.

 

החלפת מנוע למזגן
תיקון מנוע מזגן
גז מזגנים
מילוי גז למזגן
קבל מזגן
קבל התנעה למזגן
החלפת מדחס
החלפת מדחס למזגן
עינית למזגן
החלפת עינית למזגן
תיקון מזגן חלון
תיקון מזגן חלון
החלפת מזגן
החלפת מזגן
לוח פיקוד למזגן
תיקון והחלפת לוח פיקוד
תיקון משאבת חום
החלפת משאבת חום
מאייד
החלפת מאייד למזגנים
חיישן רגש למזגן
החלפת תרמוסטט למזגן
מאיץ למזגן
החלפת מאיץ למזגן
כנף למעבה המזגן
החלפת כנף למזגן
החלפת מאוורר במזגן
החלפת מאוורר במזגן
החלפת צינור ניקוז למזגן
החלפת צינור ניקוז למזגן
ניקוי מזגנים
ניקוי מזגנים
החלפת תריס מזגן
החלפת תריס מזגן
תיקון דליפת גז במזגן
תיקון דליפת גז במזגן
פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן
פתיחת סתימה בצינור ניקוז מזגן
תיקון שלט למזגן
תיקון שלט למזגן
החלפת והארכת צנרת מזגן
החלפת והארכת מזגן
נקודת כוח למזגן
התקנת שקע כוח למזגן
   

תיקון מזגנים של כל התקלות הנפוצות

יש הרבה תקלות נפוצות במזגנים ולכל אחת מהן יכולות להיות מספר פתרונות שונים. עם זאת כן ניתן להגיד שיש פתרונות יותר נפוצים לתקלות מאשר אחרים:

 • תיקון מזגן מטפטף: במקרה של תיקון מזגן מטפטף צריך להבדיל בין שני מקרים שונים: מזגן מטפטף מהיחידה הפנימית או מזגן מטפטף מהיחידה החיצונית. תיקון מזגן מטפטף מהיחידה הפנימית הוא בדרך כלל פתיחה של סתימה והרבה פעמים ניקוי עמוק למזגן. אם היחידה החיצונית מטפטפת זה בגלל חוסר או עודף גז במזגן שגרם ליחידה החיצונית לקפוא.
   
 • תיקון מזגן רועש: גם במקרה של תיקון מזגן רועש צריך לשים להפריד בין היחידה החיצונית או הפנימית. במקרה של היחידה החיצונית זה לרוב בגלל עצם זר שמפריע לה כמו מקל או קרח שמפשיר. יכולות להיות הרבה סיבות לכך שהמזגן מרעיש מהיחידה הפנימית אבל הנפוצות ביותר הן בעיה במאיץ או פלסטיק שהשתחרר כתוצאה מחיבור רופף.
   
 • תיקון מזגן לא מקרר: הבנתם כבר, גם במקרה של תיקון מזגן לא מקרר נחלק את הבעיה ל-2: מזגן לא מקרר מספיק או מזגן לא מקרר בכלל. במקרה הראשון לרוב הבעיה תיפטר באמצעות ניקוי עמוק למזגן ובמקרה השני באמצעות מילוי גז למזגן.
   
 • ריח רע מהמזגן: יכולים להיות הרבה ריחות רעים מהמזגן אבל הנפוצים ביותר הם עובש וריח שרוף. תיקון מזגן שמוציא ריח של עובש יהיה באמצעות ניקוי עמוק למזגן ותיקון של מזגן שמוצא ריח שרוף בדרך כלל יכלול החלפת קבל.
   
 • תיקון מזגן לא נדלק: לרוב הסיבה שהמזגן לא נדלק היא בגלל עינית תקולה. לפעמים תיקון מזגן שלא נדלק מצריך להחליף את כל לוח הפיקוד לפעמים רק את העינית ואז המחיר הרבה יותר זול. תיקונים אחרים יכולים להיות קשורים לשעון שבת. רק לפני שאתם קוראים לטכנאי מזגנים ודאו שיש סוללות בשלט.

 

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים של כל סוגי המזגנים

באמצעות פורטל מיזוגי תוכלו למצוא טכנאי לתיקון מזגנים מכל סוג. נרחיב:

 • תיקון מזגן עילי: מזגן עילי הוא המזגן הסטנדרטי והנפוץ ביותר. תיקון מזגן עילי לא דורש ידע יותר מעמיק או הסמכה יותר גדולה וכל טכנאי מזגנים נתקל כבר בתקלות הנפוצות שלו. בנוסף מחיר תיקון מזגן עילי הרבה יותר זול כי הגישה יותר קלה ומחיר הרכיבים יותר זול לטכנאים.
   
 • מזגן מיני מרכזי: מזגן מיני מרכזי הוא גם מאוד נפוץ. הרכיבים שלו יותר יקרים ולכן מחיר התיקון שלו יהיה יותר יקר. בנוסף הרבה פעמים הגישה אליו יותר מורכבת ולכן מחיר התיקון יותר יקר מאשר מחיר של תיקון מזגן עילי.
   
 • מזגן חלון: מזגן חלון הוא מזגן יש יותר ולכן לא כל טכנאי מזגנים יוכל לתקן לכם אותו. לא לכולם יש את חלקי החילוף הדרושים כולל גז המזגנים הישן. לעומת זאת אם תרצו להוציא את המזגן הישן ולסגור את הפתח זה כן תוכלו לעשות עם כל טכנאי מזגנים.
   
 • מזגן אינוורטר: מזגני אינוורטר חסכוניים יותר מאשר מזגנים סטנדרטיים, אך עם זאת הם סובלים מיותר תקלות. לעומתם יש את מזגני המולטי אינוורטר שהם הרבה יותר חסכוניים באנרגיה אבל גם לא חווים כל כך הרבה תקלות. עם זאת חשוב להגיד שהתיקון שלהם יותר מורכב והרבה יותר יקר מאשר מיני מרכזי לדוגמה.

תיקון מזגני תדיראן, אלקטרה, טורנדו וכל חברה אחרת

עם פורטל מיזוגי תוכלו למצוא טכנאי לתיקון מזגני תדיראן, אלקטרה, טורנדו וכל חברה אחרת. רוב המזגנים בנויים בצורה מאוד דומה ולכן אין תקלות מאוד שונות בין מותג כזה לאחר. אם צריך למלא גז במזגן או לנקות אותו בסופו של דבר העבודה יחסית דומה.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

תיקונים למזגן שלא מצריכים הזמנת טכנאי

לפעמים יש תיקונים פשוטים במזגן שנוכל לעשות שלא מחייבים הזמנה של טכנאי:

 • תיקון מזגן שלא נדלק: כמו שאמרנו כבר, מזגן שלא נדלק זה לרוב בגלל בעיה בעינית או בלוח הפיקוד. רק רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי נסו להעביר מטלית לחה על העינית ולראות האם ניקיון האבק פותר את הבעיה. אם לא אז תצטרכו להזמין טכנאי לתיקון המזגן או להדליק את המזגן בלי השלט.
   
 • תיקון מזגן שלא מקרר מספיק: מזגן שלא מקרר מספיק הוא לרוב מזגן שצבר לכלוך ואבק. האם אתם מנקים את הפילטרים? רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי נסו לנקות את הפילטרים ולראות אם הבעיה נפתרת. ראו את המדריך איך לנקות את המזגן בצורה נכונה. זו גם הזדמנות להגיד שצריך לנקות את המזגן כל 3 חודשים בשביל למנוע צרות נוספות.
   
  כל כמה זמן לנקות את המזגן בממוצע?
  3 חודשים
  4 חודשים משך זמן חודשיים

 

 • מניעת עובש מהמזגן: עובש נוצר כתוצאה מלחות, מה שאומר שצריך לאוורר אותו. ברוב השלטים יש לחצן שמאוורר את המזגן גם אחרי שהוא פעל ובכך תמנעו את העובש במזגן. חפשו את הכפתורים הבאים:

 

שם המותג שם הכפתור
תדיראן Blow
טורנדו Direction
אלקטרה הפעילו על מצב fan וכבו אחר כמה דקות
LG Autoclean
מיצובישי הפעילו על מצב fan וכבו אחר כמה דקות
פמילי Clean

תיקון מזגן או התקנה של מזגן חדש?

תיקון מזגנים לרוב מסתכם בכמה מאות שקלים, אבל לפעמים הוא כן יותר יקר ויכול להתקרב ל- 800 או 1,000 שקלים ואף יותר. כאן עולה השאלה האם תיקון המזגן היא הפעולה העדיפה או התקנת מזגן חדש. אם המזגן שלכם יחסית חדש, ובמיוחד אם מדובר על מזגן מיני מרכזי שאמור להחזיק מעמד יותר זמן מומלץ לחשוב על זה.

 

תיקון של מזגן מיני מרכזי

תיקון מזגנים עושים עם מיזוגי

במיזוגי אנחנו רוצים לוודא שכל בעיה שקשורה למזגנים תוכלול לפתור במקום אחד. החל מהבנה של התקלות והתיקונים השונים של המזגן, כולל המחירים והסיבות לכל דבר וגם איך לבחור טכנאי מזגנים מומלץ לתיקון המזגן, מה שהסברנו לכם מוקדם יותר.

 

הדרך הטובה ביותר לוודא שאתם מוצאים טכנאי מזגנים מקצועי והגון היא לדבר עם יותר מטכנאי מזגנים אחד ולהשוות ביניהם. כך תוכלו לוודא מי באמת טכנאי מקצועי והגון וגם איזה טכנאי מגיע יותר מהר לבית שלכם ולבחור איזה טכנאי להזמין. בנוסף השוואת המחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% במחיר תיקון המזגן.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

הזמינו תיקון מזגנים בעיר שלכם

מיזוגי עובד עם טכנאי מזגנים בכל רחבי הארץ לפניכם רשימה של האזורים הנפוצים:

שאלות נפוצות על תיקון מזגנים

אתם שואלים והמומחים של מיזוגי עונים:

מי אחראי על תיקון מזגנים בדירה שכורה?

אם התקלה נובעת כתוצאה משימוש סביר בנכס האחריות היא על בעל הדירה, אבל אם התקלה נגרמת כתוצאה משימוש לקוי, לדוגמה אם לא ניקיתם את הפילטרים, האחריות היא על המשכיר.


איך לוודא שמוצאים טכנאי מזגנים מקצועי והגון לתיקון המזגן?

הוספנו בעמוד רשימה של דברים לבדוק כדי לוודא שתיקון המזגן שלכם מתבצע על ידי טכנאי מקצועי והגון כמו למשל ידע בחשמל, ביטוח ועוד.