תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

תיקון מזגנים

לתקן את המזגן זוהי משימה למקצוענים בלבד, בעזרת 'מיזוגי' תוכלו למצוא טכנאי אשר מתקן מזגנים מכל סוג, החל מרצפתי ועד למיני מרכזי, כמו כן תוכלו למצוא התאמה על פי סוג החברה ממנה רכשתם את המזגן, כמו למשל: טורנדו, אלקטרה, תדיראן או אמקור, בנוסף אצלנו תקבלו שירות מהיר אשר זמין לשירותם 24 שעות ביממה ותוכלו לבצע השוואת מחירים אונליין.

תיקון מזגנים 24 שעות - במצבי חירום

כן, קיימים מצבי חירום בהם המזגן לא פועל ובפרט בתקופת החורף בהם אין אפשרות לחמם את הבית, כאשר ישנם מבוגרים או תינוקות חייבים לשמור על חום גוף מסוים ואם אין אמצעי חימום (במרבית הבתים זהו המזגן), קיימת סכנה ממשית אשר מכריחה זמינות מיידית של טכנאי.

 

עוד מצבים כאלו קיימים אך לא מוגדרים כ-'חירום', אך בהחלט מצריכים ביקור טכנאי מזגנים בשעות אחר הצהריים והערב ולכם כך זמינותו למשך 24 שעות ביממה היא קריטית, רוצים גם להזמין תיקון בכל שעות היום? דעו כי זה כרוך בתוספת תשלום.

מהם המחירים לתיקון תקלות במזגנים?

על מנת לדעת כמה יעלה לכם תיקון המזגן, ערכנו השוואות, לקחנו הצעות מחיר וביצענו שיקלול מקיף למגוון תקלות ותיקונים למזגנים בסוגים שונים, לפניכם טבלה המכילה את הממוצעים בשוק. עוד נציין כי בעלי המקצוע והספקים שפועלים בשיתוף עם פורטל 'מיזוגי' אינם מחוייבים לתת את המחירים המוצגים כאן וייתכן כי תקבלו הצעות מחיר זולות יותר או יקרות מהמחירים המוצגים בטבלה.​

מחירון תיקון מזגנים

מחיר תיקון מזגן דולף (מזגן עילי של חברת אלקטרה או טורדנו)

טיפול בדליפת גז מהמזגן כולל מילוי.


650 - 900 ש"ח
כמה עולה לתקן מזגן מיני מרכזי אשר מקצר?

טיפול בקצר חשמלי במזגנים מרכזיים של אלקטרה ותדיראן.


500 - 1,100 ש"ח
מהו המחיר לתיקון מזגן ישן של תדיראן שלא מקרר?

מזגן לא מקרר או מחמם - טיפול בקבל.


400 - 550 ש"ח
עלות טיפול במזגן נייד שלא נדלק

טיפול במעגל חשמלי והחלפת כפתור הדלקה


250 - 350 ש"ח
מחיר תיקון סטרטר למזגן רצפתי של אמקור

טיפול במערכת הפעלת המדחס (סטרטר) במזגנים ישנים.


400 - 550 ש"ח
כמה עולה תיקון ממוצע למזגן עילי בין 1 - 2 כוח סוס?

מחיר ממוצע לטיפול בתקלות במזגנים עיילים


350 - 550 ש"ח
עלות משוערכת לתיקון מזגן מרכזי כמחיר ממוצע

מחיר ממוצע לטיפול בתקלות במזגנים מרכזיים.


500 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

רגע לפני שאתם מזמינים תיקון למזגן בדירה, קבלו המלצה

בפורטל 'מיזוגי' קיים מדור מעודכן המלא בתקלות נפוצות בתחום מיזוג האוויר, אם אתם יודעים שקיימת תקלה במזגן ואתם רוצים כבר להזמין טכנאי לצורך תיקון המזגן שלכם, חכו עוד כמה רגעים, בקרו כאן בתקלות נפוצות וראו האם אתם מצליחים לאתר את סוג הבעיה שלכם, נסו לפתור אותה לבד (לפעמים אלו דברים פשוטים מאוד), לא הצלחתם? לא נורא! לפחות עכשיו אתם יודעים מהו סדר גודל של העלויות לצורך התיקון ואף לכוון את הטכנאי לסוג התקלה ולמציאת פתרון במהירות.

תיקון מזגנים

עם 'מיזוגי' תוכלו לבצע השוואת מחירים בין טכנאים

מעבר למידע הרחב שתמצאו באתר מיזוגי, השירות העיקרי והחשוב ביותר ש'מיזוגי' מציע הוא בעצם שירות השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים ובמקרה הזה לצורך תיקון מזגנים, כאשר אתם משאירים פרטים או מחייגים אל המוקד שלנו, אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר של טכנאים, אשר כולם יודעים שהם מתמודדים מול טכנאים אחרים.

 

הם נמצאים באזורכם ובוודאות יודעים כיצד לפתור את סוג התקלה או לספק את השירות שלו אתם זקוקים. לאחר בדיקות שצוות הפורטל ערך, ניתן לומר בוודאות כי השוואת מחירים תחסוך לכם בעלות ומבלי לפגוע בשירות. נדגיש כי ניתן למצוא דרך האתר טכנאי מזגנים מומלצים בירושלים, תל אביב, באר שבע וערים נוספות אך גם ביישובים קטנים יותר, בכל רחבי הארץ.

שירותי תיקונים לכל סוגי המזגנים, המותגים והחברות

טכנאי מיזוג אוויר פרטיים מספקים פתרונות לכל סוגי המזגנים, בין אם זה מזגן עילי רגיל, מפוצל, רצפתי, מרכזי או מיני ואפילו למזגנים ניידים, כאשר לכל אחד מן סוגי המזגנים קיימים גם חברות המייצרות אותם, אם נגמרה לכם תקופת האחריות בעבור המזגן, אין זה מחייב אתכם לפנות אל החברה ממנה רכשתם על מנת להזמין טכנאי, למעשה מרבית האנשים משתמשים בטכנאים פרטיים לצורך תיקון המזגן הפרטי שלהם.

 

רצוי לשאול ולעדכן את הטכנאי באיזה מהחברות מדובר, בין אם זה טורדנו, אלקטרה, תדיראן או אמקור שאלו הן החברות המובילות במשק כיום. לא כל בעל מקצוע שיודע לפתור תקלה באלקטרה יודע גם לתקן מזגן של טורדנו וכך בשאר המקרים גם ולכן חשוב להעלות את הנושא הזה.

רשימת תיקונים נפוצים במזגנים

החלפת מנוע למזגן
תיקון מנוע מזגן
גז מזגנים
מילוי גז למזגן
קבל מזגן
קבל התנעה למזגן
החלפת מדחס
החלפת מדחס למזגן
עינית למזגן
החלפת עינית למזגן
תיקון מזגן חלון
תיקון מזגן חלון
החלפת מזגן
החלפת מזגן
לוח פיקוד למזגן
תיקון והחלפת לוח פיקוד
תיקון משאבת חום
החלפת משאבת חום
מאייד
החלפת מאייד למזגנים
חיישן רגש למזגן
החלפת תרמוסטט למזגן
מאיץ למזגן
החלפת מאיץ למזגן
כנף למעבה המזגן
החלפת כנף למזגן
   

האם כדאי לתקן מזגן ישן או לרכוש חדש?

קיימות תקלות מסוימות במזגנים שלא כדאי לתקן (מבחינת עלות), אם ברשותכם מזגן ישן והמדחס או המנוע שלו נהרסו, עלות התיקון ורכישת החלק היא בין 700 -900 שקלים לערך, מציאת החלקים אינה פשוטה כלכך ובמרבית המקרים זה יהיה חלק חלופי שאינו תואם את החברה או הדגם שברשותכם.

 

לכן זהו זמן מעולה לחשוב האם עדיף כבר להתחדש במזגן חדש? כיום רכישה שלמזגן 1 כוח סוס כולל התקנה יעלה לכם בין 1,350 - 1,700 שקלים בלבד, זה בהחלט יכול להיות צעד חכם, אתם גם חוסכים כאן את עלות פירוק המזגן הישן והיא מתקזזת במחיר התקנת החדש.


תיקון מזגן מרכזי

הזמנת שירות מהיר לתיקון מזגן מהיום למחר

ניסיתם להזמין טכנאי מזגנים בתקופת הקיץ? מרבית נותני השירות יהיו כלכך עסוקים שיתאמו איתכם לעוד כמה ימים ואף לשבוע הבא, העומס והביקוש להתקנות ולתיקונים עושה את שלו וגם החום בימות הקיץ.

 

לכן אנו ב'מיזוגי' מספקים מענה ייחודי - שירות אקספרס, ניתן להזמין שירותי תיקונים מהיום למחר ואף לקבל מענה באותו היום, בעזרת מאגר נותני שירות ענקי שברשותנו אנחנו יכולים לתאם ולמצוא לכם כמה שיותר מהר טכנאי שיטפל בתקלה וזה לא משנה אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים בחיפה, בנתניה או בבאר שבע. נסו את מיזוגי, קבלו מספר פניות וחפשו את מי שזמין לכם בהקדם.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

כמה זמן לוקח לתקן את המזגן?

תלוי בסוג התקלה כמובן, אך אם זמנים חשובים לכם על מנת לדעת כיצד לתכנן את היום ולא יצא לכם לשוחח עם טכנאי, זמן תיקון מזגן ממוצע נע בין 2 - 4 שעות בלבד, כאשר התיקון הוא בעצם רק מילוי גז למזגן זה יכול להיות גם בתוך שעה בלבד, החלפת חלק לעומת זאת תיהיה לפחות שעתיים. משך התיקון משתנה גם על פי סוג המזגן שלכם, מיני מרכזי ומרכזי יקחו יותר זמן ולעומך זאת טיפול במזגן עילי יהיה מהיר יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה