תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

פרסום לטכנאי מזגנים ומתקינים

טכנאי מזגנים? מעוניין לקבל פניות מלקוחות אשר מחפשים שירותי תיקון או התקנה באזור המגורים שלך? צור איתנו קשר כעת ותוכל לקבל מידע על פרסום ושיווק למתקיני מזגנים וטכנאים.

פרסום לטכנאי מזגנים בשיטת הלידים

אם אתה מעניק שירות בתחום מיזוג האוויר וברצונך לקבל פניות נוספות של לקוחות אשר מחפשים את השירות באזורים בהם אתה עובד, תוכל לפנות אלינו עוד היום ואנו נדאג לספק לך מידע על אופציות הפרסום באמצעות שיטת הלידים. בשיטה זו, ניתן לקבל פנייה בנוגע לשירות ספציפי מלקוח אשר מחפש טכנאי מזגנים או מתקיני מזגנים ומעוניין לקבל הצעת מחיר. 

 

פרסום מזגנים

פרסום לטכנאי מזגנים לפי אזור בארץ

מאחר ופורטל מיזוגי פועל במגוון אזורים בארץ, תוכלו לקבל פניות מדויקות בהתאם לסוג העבודות שאתם מבצעים וכמובן גם באזורים מדויקים לפי מה שתגדירו מראש בעת ההצטרפות לשירות. היתרון בשיטה זו היא שתוכלו לשלם רק בעבור לידים שקיבלתם. ומה באשר למחיר? המחיר פר ליד הוא קבוע ואינו משתנה ולמעשה ניתן לקבל לידים כבר מהיום הראשון של ההצטרפות לשירות.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

לידים ממוקדים גם למתקיני מזגנים 

אחת העבודות המבוקשות ביותר בענף המזגנים היא כמובן התקנה של מזגן חדש. ניתן לקבל פניות מלקוחות אשר מעוניינים להתקין מזגן בבית או במשרד וזה כולל מזגנים עיליים, מזגן מיני מרכזי, מזגן רצפתי ועוד. חלק מהפניות הן בעבור התקנה של מספר מזגנים ולכן מדובר לא פעם על עסקאות גדולות יותר.

שיווק בתחום המזגנים: איזה מידע תקבלו בפנייה?

אז איזה פרטים מופיעים בכל ליד? ראשית כל, פרטי יצירת הקשר עם הלקוח וזה כולל שם ומספר טלפון. בנוסף, יהיה בדרך כלל פירוט באשר לאזור המגורים בו נדרש השירות וגם כמובן מידע אודות סוג השירות המבוקש: תיקון מזגן, התקנה או החלפה של מזגן או החלפה של רכיב ספציפי.