טכנאי מזגנים בירושלים

צריך טכנאי מזגנים מומלץ בירושלים? באמצעות 'מיזוגי' תוכל לקבל שירותי התקנה למזגנים בירושלים, שירותי תיקונים לכל סוגי המזגנים ואף לרכוש מזגן חדש במחיר מומלץ לצרכן, פנה כעת למוקד שלנו ואנו נדאג שתקבל מספר הצעות מחיר של מתקיני מזגנים וטכנאים מאזור ירושלים והסביבה.

פתרונות מיזוג בירושלים מוצאים ב-"מיזוגי"

- שירותי תיקון לכלל סוגי המזגנים (עילי, רצפתי, מפוצל ומיני מרכזי)
- רכישה כולל התקנה של מזגן כולל ייעוץ והמלצה על ידי המתקין.
- זמינות סביב השעון לתקלות במיזוג האוויר (24 שעות)
- טכנאי מזגנים בירושלים מומלצים ואמינים בלבד!

שירותי תיקונים למזגנים בירושלים, התקלות הנפוצות:

הבעיות שחוזרות על עצמן כמעט בכל בית, הן אלו שנסביר אליהן בקצרה כאן. כמובן שכל תקלה מתחילה מהתקנה שאינה נכונה, מבלאי מצטבר ומהתיישנות המזגן שלכם, לפניכם מספר תקלות שתוכלו לפתור בקלות בעזרת טכנאי מזגנים מירושלים והסביבה המספק שירותי תיקונים.

נזילות מים: מזגן אשר לא מותקן בצורה נכונה או לא מתוחזק כראוי בשלב מסוים יתחיל לטפטף מים אל תוך הבית, במקרים של מזגן מיני מרכזי גם לתקרת הגבס, מה צריך לבדוק? ברגע שהותקן לכם מזגן בדקו שהצנרת מונחת באופן ישר ולא עקום, שיש באפשרות הנוזלים לצאת החוצה, חשוב לתחזק את ניקיון הפילטרים אחת לכמה חודשים ולבדוק שצינור הניקוז לא נחסם או נסתם, אך לא תמיד זה עוזר, לעיתים מזגן מטפטף בגלל סיבות אחרות כמו חוסר או יתר גז, תקלה בכבל או במדחס, דברים שמצריכים הזמנת טכנאי לביתכם.
בעיות בחשמל: התקנת מזגן צריכה להיעשות באופן מקצועי על ידי טכנאי מוסמך לטיפול בלוחות חשמל, חיבור שאינו נכון עשוי לגרום לבזבוז אנרגיה והוצאה כספית חודשית גבוה יותר, לעיתים גם לנזק של קצר חשמלי ואפילו עד לרמה של שריפת מנוע המזגן, וודאו כי אתם מקבלים שירות מטכנאי מורשה בעל הידע והרישיון לעסוק בחשמל.
רעשים מהמזגן: לעיתים מצריך טיפול של תיקון ולעיתים מדובר על התקנה לא נכונה, אם לא השתמשו במבודד בין המשטח אליו מונח מנוע המזגן ולבין המנוע עצמו, בזמן פעילות המזגן ירעד ויעשה רעש חזק יותר, אפשרות נוספת לרעש היא להב המאורר נוגעת בפלסטיק או רשת הגנה ויוצרת רעשים, מה עושים? בעת התקנת מזגן מוודאים בהפעלתו שהכל עובד כמו שצריך והוא אכן לא עושה רעשים מיותרים. אם לפתע התחילו רעשים, רצוי להזמין טכנאי לבדיקה על מנת לגלות מעין הרעש מגיע והאם הולכת להיות תקלה עתידית חמורה יותר.


טכנאי מזגנים בירושלים

כמה עולים שירותים למזגנים באזור ירושלים והסביבה?

לפניכם טבלת מחירים המציגה את ממוצע השוק בעבור שירותי התקנה ותיקון בעיר ירושלים והסביבה, המחירים המוצגים הנם שיקלול שביצענו למידע בלבד ואינם מחייבים את נותני השירות שפועלים עם "מיזוגי" לעמוד בהם.
איזה שירות? כמה הוא עולה?
כמה עולה התקנת מזגן עילי (1 כוח סוס) בירושלים?
לא כולל רכישת המזגן, התקנה בלבד.
350 - 450 ש"ח
מהו המחיר להתקנת מזגן מיני מרכזי בירושלים?
התקנה הכוללת חיווט חשמל, צנרת ניקוז וחציבה, ללא עבודות גבס.
4,000  - 5,500 ש"ח
כמה יעלה למלא גז במזגן?
מילוי גז במזגן מסוג R22 כולל בדיקת דליפה ולחץ.
250 - 350 ש"ח
ממוצע מחיר לתיקון מזגן בירושלים
כמה ביקור ממוצע של טכנאי מזגנים בירושלים יעלה לכם.
400 - 700 ש"ח
מחיר רכישת מזגן עילי חדש כולל התקנה
עד 1.5 כוח סוס, כולל פינוי מזגן ישן, רכישה והתקנת חדש.
1,400 - 1,900 ש"ח

מחפש מתקין מזגנים בירושלים אמין? אנחנו כאן!

באמצעות פורטל "מיזוגי" תוכלו לאתר מתקיני מזגנים אמינים, בעלי המלצות והכי חשוב במחירים מוזלים! אנו פועלים עם מגוון רחב של מתקינים לא רק בירושלים אלא בכלל אזורי המדינה, אנו דואגים שתקבלו שירות של מתקין איכותי ובונים בעבורכם תחרות בריאה בין נותני השירות הפועלים עימנו, מה זה אומר? כאשר אתם פונים אל מיזוגי, אנחנו מעבירים את הפנייה ל-3 מתקיני מזגנים מירושלים, הם יודעים זאת שאינם לבד וכל אחד רוצה לסגור מול הלקוח, כך שהוזלה בעלויות היא הכלי שהם משתמשים בו, מה שנותר לכם הוא רק לבצע הבינהם השוואה ולבחור בזול מבין כולם.

כך תקבלו מחיר זול יותר מטכנאי מזגנים בירושלים

בדומה לשיטת השוואת המחירים מול המתקינים שהסברנו עליה בפסקה מעלה, גם בנושא תיקוני מזגנים בירושלים המתבצעים על ידי טכנאים ניתן לקבל מחיר זול יותר. אך זה לא הכל, מעורבות בשיח וידע בנושא יעזרו לכם להבין בדיוק מה קורה, כמה התקלה צריכה לעלות לכם והאם אתם יכולים לפתור אותה לבדכם! בעזרת 'מיזוגי' אתם יכולים ללמוד הרבה על נושא המזגנים, החל ממדור תקלות נפוצות ועד למחירון שלנו שמסביר על עלויות ומחירי השוק, קראו קצת במיזוגי וראו כי אתם כבר מבינים יותר מה קורה למזגן שלכם, איתור התקלה מראש עשוי גם לחסוך לכם בעלויות ואולי בכלל לא תצטרכו להזמין טכנאי.
צור קשר עם פורטל מיזוגי
השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.
בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי
טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.

מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה