טכנאי מזגנים בהוד השרון

זקוק לשירות למזגן בהוד השרון? בעזרת פורטל מיזוגי, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ופניות של טכנאי מזגנים מהוד השרון ומתקינים המספקים רכישה והתקנת מזגן.

מהו המחיר להזמנת טכנאי מזגנים בהוד השרון?

אם אנו מדברים על מחיר ביקור טכנאי, הוא נע בין 150 - 200 שקלים וזאת על מנת לאתר את התקלה בלבד ולא כולל תיקון. לעיתים כאשר התקלה פשוטה ומצריכה הגדרה בסיסית או ממש חיבור חוט שנותק. הטכנאי יעשה זאת ולא יגבה תשלום נוסף אלא על ביקור בלבד (אבל לא תמיד זה המקרה). כמו כן, ישנם תקלות נוספות הנפוצות ביותר בתחום המיזוג והנה ממוצע התמחורים שלהם בהוד השרון: מילוי גז למזגן נע בין 250 - 400 ש"ח, החלפת קבל למזגן ינוע בין 300 - 500 ש"ח. ובעבור ניקוי מזגן תשלמו בין 250 - 400 ש"ח. למחירים נוספים, עברו למחירון המלא של מיזוגי.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בהוד השרון: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

לא רק תיקון מזגנים, גם התקנה!

במיזוגי אפשר לקבל שירות מלא למזגנים, בין אם זה תיקון מזגנים בהוד השרון או התקנה ואפילו רכישה והתקנה. זהו אחד היתרונות הבולטים שלנו כאשר אנו יכולים לתת לכם מענה בעבור כל בעיה או צורך שלכם. הפריסה שלנו ארצית ומנעד השירותים שלנו רחב מאוד. ככה שאנחנו יכולים להתאים לכם בעל מקצוע מהוד השרון אשר עוסק בכל אחד מהשירותים שתצטרכו, בין אם זה התקנה, תיקון, ניקוי ועוד.
 טכנאי מזגנים בהוד השרון

השוואה בין טכנאי מזגנים בהוד השרון בעזרת מיזוגי

מיזוגי מאפשר לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים מומלצים בהוד השרון בפשוטות ובמהירות. משאירים פרטים או מחייגים למוקד האנושי של מיזוגי ומקבלים ייעוץ ראשוני והכוונה, אוספים מכם כמה פרטים ראשוניים ודואגים שיחזרו אליכם עד שלושה טכנאי מזגנים או מתקיני מזגנים מהוד השרון שישמחו להעניק לכם את השירות המבוקש לכם. ככה אתם יכולים בתוך כמה רגעים לבצע השוואת מחירים בינהם ולבחור באיש המקצוע המתאים לכם.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

הנה שירותי למזגנים בהוד השרון שתמצאו כאן:

במיזוגי תוכלו לקבל מספר שירותים בעבור המזגן שלכם, הנה רשימה מקוצרת:

1. תיקון מזגנים בהוד השרון: שירותי תיקונים כולל טיפול בבעיות פשוטות (מילוי גז וכדומה) ואף מורכבות, תמיכה מלאה בכלל דגמי המזגנים ופתרון לכל בעיה. עד לרמה של החלפת מזגן ישן בחדש במידת הצורך. השאירו כמה שיותר מידע לטכנאי על מנת שידע להעירך אליכם בהתאם.

2. התקנה ורכישת מזגנים: התקנת מזגנים קיימים או העברה מחדר לחדר. כמובן שקיימת אפשרות גם לרכישה והתקנת מזגן חדש (החל מ1 כוח סוס ועד להתקנת מיני מרכזי).

3. ניקוי ותחזוקת המזגן: תחזוקת מזגן שוטפת הכוללת ניקוי פילטרים, בדיקת לחץ גז ותקינות כלל המערכות.

צור קשר עם פורטל מיזוגי

השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.

בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי

טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.


מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה