תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

מזגן 6 כוח סוס

חושבים להתקין מזגן 6 כ"ס? בפורטל מיזוגי תוכלו למצוא מזגן 6 כ"ס כולל התקנה במחיר הזול ביותר באמצעות השוואת מחירים. בעמוד תראו גם איך למצוא מזגן 6 כ"ס מומלץ וגם את ההמלצות של מיזוגי שלא תשמעו במקום אחר.

התקנת מזגן 6 כ"ס, בקצרה

בעמוד כתבנו מדריך מפורט שיעזור לכם לקנות מזגן 6 כ"ס שיהיה זול ומתאים לכם. לפניכם הדברים החשובים ביותר:

 

מה אסור לכם לפספס על מזגן 6 כ"ס?

 

איך למצוא מזגן הכי זול עם התקנה?

 

 

השוואת מחירים

 

 

כמה עולה מזגן 6 כ"ס כולל התקנה?

 

 

12,500 - 16,500 ש"ח

 

 

איך לבחור מזגן 6 כ"ס מומלץ?

 

 

צריכת חשמל, אחריות, מותג אמין ועוד

 

השוואת מחירים בין מזגני 6 כ"ס כולל התקנה

רוצים להתקין מזגן 6 כ"ס ולא רוצים להוציא מחירים מופקעים? בדיוק בשביל זה נמצא פה פורטל מיזוגי. פורטל מיזוגי אשר מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים היא הדרך הטובה ביותר למצוא מזגן 6 כולל התקנה במחיר הכי זול.

 

איך עובד השירות? התקשרו אלינו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני מזגנים מומלצים בעיר שלכם לצורך התקנת מזגן 6 כ"ס. קבלו מהם את הצעות המחיר, השוו ביניהם וחסכו עד 39% במחיר ההתקנה הסופי.

 

התקנת מזגן 6 כוח סוס

מה המחיר של מזגן 6 כ"ס כולל התקנה?

מחיר מזגן 6 כ"ס נע בין 9,000 - 12,000 ש"ח ומחיר התקנת מזגן 6 כ"ס נע בין 3,500 - 4,500 ש"ח כך שמחיר מזגן 6 כ"ס כולל התקנה נע בין 12,500 - 16,500 ש"ח.

 

מחיר מזגן 6 כ"ס כולל התקנה בממוצע

מחיר מזגן 6 כ"ס כולל התקנה בממוצע: 14500 ₪

טווח מחיר גבוה 16500 ₪

טווח מחיר נמוך 12500 ₪

 

 • המחיר לא כולל עבודות גבס. עבודות גבס יעלו בין 5,000 - 8,000 ש"ח.

איך לבחור מזגן 6 כ"ס מומלץ?

בשביל לבחור מזגן 6 כ"ס מומלץ צריך להסתכל על כל המשתנים של המזגנים:

 • צריכת חשמל: צריכת האנרגיה של מזגנים נמדדת באמצעות מדד יעילות A-G כשמזגן על A הוא המזגן היעיל ביותר ו-G הכי פחות יעיל. מומלץ לבחור מזגן עם דירוג A על מנת לוודא שהוא לא צורך יותר מדי חשמל ובכך מבזבז לכך כסף.
   
 • אחריות: עוד דבר שללא ספק אי אפשר להתעלם ממנו הוא נושא האחריות. לרוב על התקנת מזגנים תקבלו אחריות של 5 שנים בדרך כלל. ודאו שאתם מקבלים את האחריות מהמתקין בכתב לפני שהוא הולך.
   
 • מידת רעש: רמת הרעש במזגנים בזמן נמדדת בDB והיא נעה בין 19 - 60. זה כמובן דבר שחשוב לבדוק כדי שלא נעשה רעש לשכנים שלנו וגם שלא נעשה רעש לעצמנו בזמן שהמזגן פועל. קנו מזגן 6 כ"ס שקט עם DB של 19 - 40 ואתם תסדרו מעולה.
   
 • אמינות: יש חברות אמינות יותר מאחרות ויש לזה סיבה. המזגנים שלהם מתקלקלים פחות עם הזמן, שירות הלקוחות טוב והמזגנים באמת מצליחים להיות עמידים לשנים רבות. לפי הסקר של מיזוגי לגבי איזה מזגן הכי אמין תדיראן הגיעו למקום הראשון עם המזגנים האמינים ביותר. מאחוריהם נמצאים טורנדו ששנה אחר שנה מייצרת מזגנים איכותיים מאוד גם כן.
   
 • מה המחיר: ללא ספק מחיר הוא שיקול מרכזי בבחירת מזגן 6 כ"ס. בדרך כלל כשאנחנו בוחרים מזגן 6 כוח סוס זה כי אנחנו רוצים מזגן יחסית זול שיצליח לקרר חדר קטן או בינוני בצורה טובה ויש מזגנים שיכולים לעלות 50% יותר מאחרים.
   
 • אינוורטר: אם שמעתם על טכנולוגיית אינוורטר שעוזרת לחסוך בחשמל, נרצה לעצור אתכם כבר פה ולהגיד שברוב המקרים התקנת מזגן אינוורטר אמנם יכולה לחסוך בחשמל, אך אם יש תקלות במזגן, הרבה יותר קשה לתקן אותן. לכן למזגן 6 כוח סוס לא מומלץ להתקין מזגן אינוורטר.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ההמלצות של מיזוגי על לגבי מזגן 6 כ"ס

אם לא הספיק לכם, אז יש לנו עוד כמה המלצות לגבי מזגן 6 כוח סוס:

 • מספר מזגנים: אם אתם מתקינים מספר מזגנים המחיר של ההתקנה יהיה יותר זול, לכן מומלץ לבדוק עם עצמכם האם אתם רוצים להתקין עוד מזגנים בבית.
   
 • ודאו את גודל החדר: מזגן 6 כוח סוס יהיה הכי יעיל למשרדים או בתים גדולים של 200 מ"ר. לצורך השוואה בית פרטי בגודל סטנדרטי הוא בדרך כלל באזור ה- 120 מ"ר. אם המבנה שלכם יותר קטן מומלץ לשקול להתקין מזגן 5 כוח סוס כי המחיר יהיה יותר זול.
   
 • בדקו את מתקין המזגנים: אל תפחדו להשוו גם בין מתקיני המזגנים עצמם. דרך טובה לעשות זאת היא לשאול שאלות ולראות האם התשובות שלו עוזרות לכם. איזה מזגן הוא ממליץ לכם אם אתם רוצים את המזגן הכי איכותי? או הכי זול? האם זה מתכתב עם מה שקראתם ועם מה שטכנאי מזגנים אחרים אומרים לכם?
   
 • תושבת חזקה: טיפ נוסף שחשוב לנו שתדעו הוא לבקש שהתושבת של מנוע המזגן תהיה עם בריח או סורג שמונע גניבות. ודאו שהתושבת שאתם מקבלים היא בעלת תו תקן.