תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

מזגן שתיים וחצי כוח סוס

מחפשים מזגן 2.5 כ"ס? בעמוד שלפניכם תראו מה המחיר של מזגנים 2.5 כ"ס כולל התקנה, מדריך איך למצוא מזגן מומלץ וגם לערוך השוואת מחירים בין מזגנים ומתקינים.

מזגנים 2.5 כ"ס והתקנה, בקצרה

יש בהמשך טיפים חשובים לקניית מזגן 2.5 כ"ס ולהתקנה, בינתיים הנה התקציר:

 

הכי חשוב לדעת על מזגן 1.5 כ"ס כולל התקנה
איך למצוא את המזגן הכי זול כולל התקנה? השוואת מחירים
מה המחיר של מזגן 2.5 כ"ס כולל התקנה? 2,800 - 5,200 ש"ח
איך לבחור מזגן 2.5 מומלץ? מותג אמין, אחריות, צריכת חשמל (ועוד)

השוואת מחירים למזגנים 2.5 כ"ס

הדרך הטובה ביותר להוריד במחיר של מזגנים 2.5 כ"ס וההתקנה היא ללא ספק השוואת מחירים. לא כל מזגן 2.5 כ"ס עולה אותו הדבר כמו השני וגם מחיר ההתקנה יכול להשתנות בהתאם למתקין עצמו.

 

את השוואת המחירים שלכם תוכלו לעשות כאן ועכשיו עם מיזוגי. התקשרו או השאירו פרטים בטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני מזגנים באזורכם בשביל המזגן וכמובן ההתקנה. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לחסוך עד 39% ולכן חשוב לא לוותר עליה.

 

התקנת מזגן 2.5 כ"ס

מה המחיר של מזגן 2.5 כ"ס כולל התקנה?

מחיר מזגן 2.5 כ"ס נע בין 2,800 - 5,200 ש"ח. המחיר כולל את המזגן וההובלה וכולל התקנה של עד 3 מטר אורך של צנרת, תושבת ליחידה החיצונית וגם קידוח בקיר בלוקים.

 

מחיר מזגן 2.5 כ"ס כולל התקנה בממוצע

מחיר מזגן 2.5 כ"ס כולל התקנה בממוצע: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5200 ₪

טווח מחיר נמוך 2800 ₪

 • עבור התקנה שדורשת קידוח בקיר בטון יש צורך בקידוח ביהלום שהוא יותר ארוך ומוסיף למחיר בין 200 - 300 ש"ח.

כך תבחרו מזגן 2.5 כ"ס מומלץ

יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק לפני כשאתם משווים בין מזגנים 2.5 כ"ס על מנת לוודא שהוא אכן מומלץ וישאר איתכם לאורך זמן:

 • רעש: מדידה של הרעש המזגנים נעשית ב- DB והיא נעה בטווח בין 19 - 60. למי שמחפש מזגן 2.5 כ"ס שקט ודאו שהוא בטווח בין 19 - 40. כמובן לא צריך להרחיב על החשיבות של מזגן שקט - אין רעש לתוך הבית שלנו ואין רעש לשכנים.
   
 • צריכה: דבר נוסף שצריך לבדוק בשביל למצוא מזגן 2.5 כ"ס מומלץ הוא צריכת האנרגיה. מדד צריכת אנרגיה של מזגנים נע בין A (הכי טוב) ל- G (הכי פחות טוב). כיום לא קשה למצוא מזגן צריכת חשמל A אז אל תוותרו על זה. צריכת חשמל נמוכה יותר משמע חשבון חשמל נמוך יותר.
   
 • אמינות: דבר נוסף שכדאי לוודא הוא מי האבא ואמא של המזגן. יש חברות מזגנים יותר אמינות מאחרות וזה כי הן מייצרות מזגנים שלאורך שנים רואים שמחזיקים לאורך זמן. בסקר של מיזוגי לגבי איזה מזגן הכי אמין ניתן לראות שמזגנים של תדיראן מצטיינים. המחיר שלהם מעט יותר גבוה, אבל לרוב תחסכו את מחיר התיקונים וכאבי הראש. אם אתם בכל זאת רוצים להוריד במחיר תוכלו לבחור בטורנדו.
   
 • אינוורטר: למי מחפש מזגן 2.5 כ"ס אינוורטר חשוב להגיד שבדרך כלל לא מומלץ לעשות זאת. אמנם אכן מדובר בטכנולוגיה שחוסכת חשמל, אבל יש הרבה יותר תקלות במזגנים האלו ומחיר התיקון שלהם גבוה יותר.
   
 • מחיר: כמו שראיתם מחיר מזגנים 2.5 כ"ס משתנה משמעותית בין מזגן כזה או אחר, וחשוב להבין מה התקציב שלכם. זכרו שמזגן 2.5 כ"ס נועד לקרר חדר בגודל בינוני ולכן חשוב לוודא שלא קונים מזגן זול מדי שיתקלקל מהר, אבל גם לא חייבים להוציא את כל הכיס.
   
 • אחריות: כיום נדיר שלא מקבלים אחריות על התקנת מזגנים, אבל חשוב לוודא שאתם אכן מקבלים אותה, ובכתב. לרוב נהוג לקבל אחריות של 5 שנים עבור מזגן 2.5 כ"ס כולל התקנה. ודאו עם מתקין המזגנים לפני שאתם מזמינים אותו.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 שנות אחריות 5 שנות אחריות 4 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני המזגנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איפה להתקין מזגן 2.5 כ"ס בבית?

מזגנים 2.5 כ"ס הם לא מזגנים חזקים מאוד אבל גם לא חלשים מאוד. הם מתאימים לחדרים בגודל 30 - 40 מ"ר על מנת שיוכלו לקרר או לחמם את החדר בצורה אידיאלית ומהירה מבלי לבזבז חשמל. הוא בדרך כלל מתאים לחדרים הבאים:

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ההמלצות של מיזוגי לגבי מזגנים 2.5 כ"ס

מעבר לכל מה שאמרנו לכם עד עכשיו יש לנו עוד כמה המלצות לגבי מזגנים 2.5 וההתקנה:

 • יותר ממזגן אחד: צריכים להתקין רק מזגן אחד או שאולי כמה מזגנים? אם תצטרכו להתקין כמה מזגנים המחיר של ההתקנה עצמה יהיה יותר זול.
   
 • ודאו את המתקין: חשוב לוודא את איכות המתקין עצמו. אתם יכולים לקנות את המזגן הכי טוב אבל עם התקנה לא טובה תהיו בבעיה. בנוסף תוכלו לבדוק מה ההמלצות שלו לגבי המזגן. תוכלו להתייעץ איתו מה קורה במקרה שאתם רוצים מזגן זול יותר או מזגן אמין יותר. תתייעצו עם מספר מזגנים וחדשו אם יש אחד שאומר לכם משהו שונה.
   
 • תושבת חזקה למזגן: בנוסף חשוב לוודא שהוא מתקין את המזגן עם תושבת חזקה שתהיה עם בריח או עם סורג שמונע גניבות ובעל תו תקן.

שאלות נפוצות לגבי מזגנים 2.5 כ"ס

כמה חשמל צורך מזגן 2.5 כ"ס?

מזגנים 2.5 כ"ס מספקים ~24,000 BTU שזה אומר שהם עולים ~1.17 ש"ח לשעה.


איך למצוא מזגן 2.5 כ"ס כולל התקנה במחיר זול?

השוואת מחירים היא הדרך הטובה ביותר. כנסו לעמוד וערכו אותה כבר עכשיו.