תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

מזגן במטבח

קראו על הצורך במזגן במטבח, באיזה סוג לבחור, כמה עולה להתקין אותו וגם איך תאתרו מתקין מזגנים לביצוע העבודה בצורה פשוטה וחינמית דרך מיזוגי.

מדוע יש צורך בהתקנת מזגן במטבח?

אין ספק שבישראל רמת החום היא בלתי נסבלת, ובטח ובטח כאשר מדובר על בישול במטבח. הבשלנים מביניכם בטח כבר יודעים איך זה מרגיש לבשל במטבח במהלך חודשי הקיץ. הפעלת מאוורר לעתים לא נגישה ולא נוחה וזאת בהשוואה למזגן שמספק קירור ואוורור עוצמתי בקלי קלות. 

 

מזגן למטבח מאפשר לדרי הבית להמשיך לבשל אוכל ביתי ומזין בטמפרטורה המתקבלת על הדעת ובמינימום זיעה (כי תמיד יש סיכוי שהיא תזלוג אל התבשיל, לא?).

 

מזגן במטבח

איזה גודל מזגן מתאים למטבח?

גודל המזגן המתאים למטבחים בד"כ יהיה מזגן 2.5 כ"ס . גודל המזגן שצויין מתייחס למטבחים בשטח של עד 40 מ"ר בנפרד מהסלון או עבור מטבחים שמשתלווים עם הסלון בחלל אחד. במידה ומדובר בחלל לא גדול, תוכלו להסתפק מזגן קטן למטבח המגיע עם 1 כ"ס. צירפנו מתחת טבלה המתאימה את גודל המזגן לשטח המטבח שברשותכם:

 

שטח המטבח  כוח סוס
15 מ"ר 1 כ"ס
20 מ"ר 1.5 כ"ס
25 מ"ר 2 כ"ס
30 מ"ר 2 - 2.5 כ"ס
40 מ"ר 2.5 - 3 כ"ס

היכן למקם מזגן במטבח?

מומלץ שמיקום מזגן במטבח לא יהיה באזור של כיריים. סיבה ראשונה היא כי קיים סיכוי שליכלוך מהמזגן ייפול על האוכל המבושל וסיבה שניה היא כי עוצמת הקור מהמזגן עלולה לכבות את האש (בכיר גז).

האם ניתן להתקין מזגן נסתר במטבח?

התקנת מזגן נסתר במטבח אכן אפשרית רק קחו בחשבון שלעתים הדבר יהיה כרוך בהוצאה לא קטנה ובשינוי מימדי המטבח. ניתן להתקין מזגן נסתר מעל ארונות המטבח, מעל מקרר, ואף להחביאו בקיר - קחו רק בחשבון שפעולת ההסתרה עשויה להקטין את המטבח הקיים בגלל שיהיה צורך בהוספת קיר גבס על הקיר הקיים, שמאחוריו המזגן יתחבא.

 

מזגן נסתר במטבח

כמה עולה להתקין מזגן במטבח?

התקנת מזגן במטבח נעה בין 2,800 - 5,200 ש"ח וזה כולל שווי של מזגן 2.5 כ"ס, כולל חציבה בקיר והתקנה של המזגן. במידה ואתם מעוניינים במזגן נסתר - מחיר העבודה בלבד צפוי להתייקר בכ - 1,000 שקלים נוספים וזאת עבור עבור עבודות הגבס.

 

מחיר ממוצע להתקנת מזגן במטבח

מחיר ממוצע להתקנת מזגן במטבח: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5200 ₪

טווח מחיר נמוך 2800 ₪

רוצים מזגן למטבח? היעזרו במיזוגי לשם כך!

במידה ואתם חובבי בישול ביתי אך החום של הקיץ מוציא אתכם מהדעת, כדי שתשקלו להתקין מזגן למטבח שלכם. פורטל מיזוגי מאפשר לכם להשאיר פרטים מתחת ולקבל בחינם עד 3 מתקיני מזגנים בעירכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי התקנת מזגן במטבח, להשוות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מה חשוב לדעת לגבי מזגן במטבח?

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון היא כמות הלכלוך והעובש שנוצר במזגן באזור המטבח. הסיבה לכך היא כי המטבח נחשב לחלל עמוס באדים, שומני בישול ובחלקיקי מזון שנשאבים ישירות אל המזגן כאשר הוא מחליף בין האויר המצוי לאוויר המקורר.

 

כדי להמנע כמה שניתן הצטברות לכלכלוך ועובש במזגן, צוות פורטל מיזוגי ממליץ להפעיל קולט אדים בזמן הבישול ולאחר תום הבישולים, לכוון את המזגן למצב טיפה ע"מ לייבש את אדי הבישול שחדרו אליו. במידה והמזגן שלכם זקוק לניקוי באופן דחוף, תוכלו להסתייע בטכנאי מיזוג לשם כך דרך פורטל מיזוגי.