תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן שלוש וחצי כוח סוס

חושבים להתקין מזגן 3.5 כ"ס? בפורטל מיזוגי תוכלו למצוא מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה במחיר הזול ביותר באמצעות השוואת מחירים. בעמוד תראו גם איך למצוא מזגן 3.5 כ"ס מומלץ וגם את ההמלצות של מיזוגי שלא תשמעו במקום אחר.

התקנת מזגן 3.5 כ"ס, בקצרה

בעמוד כתבנו מדריך מפורט שיעזור לכם לקנות מזגן 3.5 כ"ס שיהיה זול ומתאים לכם. הנה הדברים החשובים ביותר:

 

מה אסור לכם לפספס על מזגן 3.5 כ"ס?

 

איך למצוא הכי בזול?

 

 

ערכו השוואת מחירים

 

 

כמה עולה של מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה?

 

 

6,200 - 9,500 ש"ח

 

 

איך לבחור מזגן 3.5 כ"ס מומלץ?

 

 

צריכת חשמל, אחריות, מותג ועוד

 

השוואת מחירים עבור מזגנים 3.5 כ"ס כולל התקנה

רוצים להתקין מזגן 3.5 כ"ס ולא רוצים להוציא מחירים גבוהים מדי? בדיוק בשביל זה נמצא פה פורטל מיזוגי. פורטל מיזוגי מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים היא הדרך הטובה ביותר למצוא מזגן 3.5 כולל התקנה במחיר הזול ביותר.

 

זה עובד בצורה פשוטה. התקשרו אלינו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני מזגנים בעיר שלכם עבור התקנת מזגן 3.5 כ"ס. קבלו מהם את הצעות המחיר, השוו ביניהם וחסכו עד 39% במחיר ההתקנה הסופי.

 

התקנת מזגן 3.5 כ"ס

מה המחיר של מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה?

מחיר מזגן 3.5 כ"ס נע בין 5,500 - 8,500 ש"ח ומחיר התקנת מזגן 3.5 כ"ס נע בין 700 - 1,000 ש"ח כך שמחיר מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה נע בין 6,200 - 9,500 ש"ח. המחיר כולל התקנה של עד 3 מטר אורך צנרת, תושבת ליחידה החיצונית וקידוח בקיר בלוקים (לצורך מעבר הצנרת).

 

מחיר מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה בממוצע

מחיר מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה בממוצע: 7850 ₪

טווח מחיר גבוה 9500 ₪

טווח מחיר נמוך 6200 ₪

 • קידוח בקיר בטון יצטרך להתבצע באמצעות יהלום והוא יעלה את מחיר ההתקנה ב200 - 300 ש"ח.

איך לבחור מזגן 3.5 כ"ס מומלץ?

בשביל לבחור מזגן 3.5 כ"ס מומלץ צריך להסתכל על כל המשתנים של המזגנים:

 • צריכת חשמל: צריכת האנרגיה של מזגנים נמדדת באמצעות מדד יעילות A-G כשמזגן על A הוא המזגן היעיל ביותר ו-G הכי פחות יעיל. בחרו מזגן עם דירוג A כדי לוודא שהוא לא צורך יותר מדי חשמל ובכך מבזבז לכם כסף.
   
 • מידת רעש: רמת הרעש במזגנים בזמן נמדדת ב- DB והיא נעה בין 19 - 60. זה כמובן דבר שחשוב לבדוק על מנת לא נעשה רעש לשכנים שלנו וגם שלא נעשה רעש לעצמנו בזמן שהמזגן פועל. קנו מזגן 3.5 כ"ס שקט עם DB של 19 - 40 ואתם תסדרו מעולה.
   
 • מה המחיר: ללא ספק מחיר הוא שיקול מרכזי בבחירת מזגן 3.5 כ"ס. אמנם כשאנחנו בוחרים מזגן 3.5 כ"ס לא תמיד מחיר זול משמע מזגן יותר טוב, ולפעמים עדיף לשלם יותר על מנת לוודא שהמזגן טוב יותר, אך עדיין חשוב לוודא שהמחיר לא מוגזם.
   
 • אמינות: יש חברות אמינות יותר מאחרות ויש לזה סיבה. המזגנים שלהם פחות מתקלקלים עם הזמן, שירות הלקוחות טוב והמזגנים מצליחים להיות עמידים לשנים רבות. לפי הסקר של מיזוגי לגבי איזה מזגן הוא האמין ביותר תדיראן הגיעו למקום הראשון כשמאחוריהם נמצאים טורנדו.
   
 • אינוורטר: יש מזגנים כיום עם טכנולוגיית אינוורטר שעוזרת לחסוך בחשמל. זה אמנם נכון, אך אם יש תקלות במזגן, הרבה יותר קשה לתקן אותן. לכן למזגן 3.5 כוח סוס לא מומלץ להתקין מזגן אינוורטר.
   
 • אחריות: עבור התקנת מזגנים נהוג לקבל אחריות של 5 שנים. ודאו שאתם מקבלים את האחריות מהמתקין בכתב לפני שאתם משחררים אותו לדרכו.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

המלצות על לגבי מזגן 3.5 כ"ס וההתקנה

יש לנו עוד כמה המלצות לגבי מזגן 3.5 כוח סוס:

 • מספר מזגנים: אם אתם מתקינים מספר מזגנים המחיר של ההתקנה יהיה זול יותר, לכן בדקו עם עצמכם האם אתם רוצים להתקין מזגנים נוספים בבית.
   
 • ודאו את גודל החדר: מזגן 3.5 כוח סוס יהיה הכי יעיל לחדר בגודל 45 - 60 מ"ר. אם החדר שלכם יותר קטן מומלץ לשקול להתקין מזגן 3 כוח סוס כי המחיר יהיה יותר זול. אם החדר יותר גדול מומלץ לשקול להתקין מזגן מיני מרכזי על מנת שיוכל לקרר או לחמם את החדר בצורה יעילה ומהירה.
   
 • בדקו את מתקין המזגנים: השוו גם בין מתקיני המזגנים עצמם. שאלו אותם שאלות ובדקו האם התשובות שלו עוזרות לכם. איזה מזגן הוא ממליץ לכם אם אתם רוצים את המזגן הכי איכותי? או הכי זול?
   
 • תושבת חזקה: טיפ נוסף שחשוב שתדעו הוא לבקש שהתושבת של מנוע המזגן תהיה בעלת בריח או סורג שמונע גניבות ושהתושבת עצמה היא בעלת תו תקן.

שאלות נפוצות על התקנת מזגן 3.5 כ"ס

מה עוד רציתם לדעת של מזגני 3.5 כוח סוס וההתקנה?

איך מוצאים מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה הכי זול?

השוו מחירים עם מיזוגי וחסכו עד 39%.


כמה עולה מזגן 3.5 כ"ס כולל התקנה?

6,200 - 9,500 ש"ח כשהמחיר משתנה בתהאם לדגם המזגן ותמחור המתקין.