תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן רצפתי

רגע לפני שאתם מזמינים מזגן רצפתי חדש לבית כולל התקנה, חשוב לבצע השוואת מחירים ודרכנו ב'מיזוגי' תוכלו לעשות זאת ולקבל עד שלוש הצעות מחיר זולות ומשתלמות, נסו את השירות שלנו בחינם והתחילו גם אתם לחסוך.

עושים השוואת מחירים לפני שמתקינים

פתרונות המיזוג המודרניים הם הרבה יותר מקופסה רעשנית ומכוערת שתולים על הקיר במקום בולט במרכז הסלון. אם אתם מחפשים פתרון מיזוג אוויר לחדרים בהם לא ניתן להתקין מזגן עילי– כדאי לכם לבחון התקנת מזגן רצפתי חדיש.

 

פורטל מיזוגי יודע להציע לכם 3 הצעות מחירימ-3 מתקינים מקצועיים ומנוסים. השירות ניתן בכל רחבי הארץ ולכן תוכלו להזמין מתקין מזגנים בירושלים, בתל אביב, בבאר שבע ובמגוון ערים מרכזיות אך גם ביישובים קטנים יותר מצפון ועד דרום. 

 

אם אתם מתכננים התקנת מזגן חדש עם דגש על מזגן רצפתי המשיכו לקרוא ותדעו מתי כדאי לבחור דגם רצפתי, כמה כוח סוס כדאי לבחור וכמה תשלמו בעבור ההתקנה.

מהו המחיר להתקנה של מזגן רצפתי?

עם פורטל מיזוגי התקנת מזגן רצפתי דו כיווני או רגיל היא לא עסק יקר. עלות התקנה של מזגן רצפתי 2 כוח סוס נעה סביב 600-800 שקלים. בעבור התקנת מזגן רצפתי 3.5 כוח סוס תתבקשו לשלם עוד כמה עשרות שקלים, תלוי בקושי ובמידת הצורך של המתקין לעבוד ולמקם את המנוע הגדול. המחיר זהה גם להתקנה שך משומשים (יד 2) אשר מחליפים ישן קיים בחדש.

מחיר התקנת מזגן רצפתי

מחיר התקנת מזגן רצפתי: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

התקנת מזגן רצפתי על ידי מתקין מומלץ

מתקין מזגנים מקצועי ומנוסה נדרש להתקנת כל סוגי המזגנים. כיום, ברוב הבתים בישראל מותקן בעיקר הדגם העילי (גלו כמה עולה התקנת מזגן עילי)כך שלא כל המתקינים מנוסים גם בהתקנות של מזגני רצפה.

 

על מנת להבטיח שתקבלו 3 הצעות מחיר רלוונטיות, נציג מטעם מיזוגי יוצר עמכם קשר ומברר איזו התקנה דרושה לכם והאם נדרש לבצע גם פירוק מזגן קיים בנוסף להתקנה. בהתאם לפרטים שאתם מוסרים מופנות אליכם 3 הצעות מחיר מתוכן אתם בוחרים את הטובה ביותר.


התקנת מזגן רצפתי

כמה כוח סוס מומלץ במזגנים רצפתיים? 2? 3? 4?

ככל שיש למזגן יותר כוח סוס כך הוא יספק עצמה גדולה יותר של קירור/חימום. את עצמת כוח הסוס שלו תבחרו בהתאם לגודל החלל אותו תרצו לקרר. כך למשל, בעבור קירור של חדר שינה אחד, מטבח, משרד או סלון קטן מאוד מזגן רצפתי 2 כוח סוס יתאים. ולעמת זאת מזגן רצפתי 3.5 כוח סוס מומלץ בעבור סלון גדול, חדרי סטודיו ומיזוג של כמה חדרים במתכונת של מזגן מפוצל או דו כיווני. לחצו לקבלת מידע נוסף על בחירת גודל מזגן.

מה עדיף מזגן רצפתי או עילי?

הבחירה במזגן רצפתי היא ברוב המקרים הכרח. ישנם מבנים בהם הקירות אינם חזקים מספיק לתליית עילי ומבנים בהם עיצוב הקירות אינו מאפשר זאת. המזגן המרכזי פותר את הבעיה במקרים אלו ומאפשר את מיזוג החדר, יש המעדיפים להסתיר את המזגן הרצפתי מאחורי רהיט על פני תליית עילי. שיקול נוסף לבחירת מזגן רצפתי הוא שיקול כלכלי. מזגן רצפתי 2 כוח סוס או 3.5 כוח סוס יוכל לקרר או לחמם שני חדרים בו זמנית ולחסוך לכם כסף, הוא גם מעניק פתרון למזגן בממד קיים כאשר אין אפשרות לעשות הכנה.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

האם כדאי להשתמש במזגן רצפתי מפוצל דו כיווני?

דגם רגיל של מזגן רצפתי מתאים לקירור או חימום של חדר אחד. מזגן רצפתי מפוצל דו כיווני יוכל לשרת שני חדרים תוך יצירת פתח למעבר אוויר בין שני החדרים. כך למשל, מזגן רצפתי 3 כוח סוס יוכל לשמש שני חדרי שינה או שני חדרי עבודה. התקנה של מזגן אחד בעבור שני החדרים משתלמת בעיקר במקרים בהם נדרשת הפעלה בשני החדרים באותן שעות.