תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן על קיר גבס

צריכים להתקין מזגן על קיר גבס? אין אפשרות להתקנת המזגן על קיר בטון או בלוקים? דרכנו תוכלו למצוא מתקינים מומלצים באזורכם שיבצעו התקנת מזגן על קיר גבס בצורה מקצועית, נכונה ובטיחותית. השירו את הפרטים, השוו מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

התקנת מזגן על קיר גבס ע"י מתקין מומלץ

עם השנים הפך השימוש בגבס ובבנייה קלה לנפוץ יותר ויותר. במקביל לכך הגיע הצורך בהתקנת אביזרים שונים על קירות גבס כמו לדוגמא מזגן. חשוב לציין כי התקנת מזגן עילי תהייה עדיפה על קיר חזק כמו קיר בטון או בלוקים, אך אם אין אפשרות כזו וקיר הגבס הוא האפשרות היחידה, יהיה צורך במתקין מקצועי המתמחה בהתקנת מזגנים על קירות גבס. 
 

קיר גבס נחשב לחלש משאר החלופות ולכן התקנת מזגן על קיר גבס מצריכה ידע באיטום נכון של חלקי המזגן והצנרת, יצירת קיבוע חזק ותליית המזגן על קיר הגבס בצורה הבטיחותית ביותר. במקרה כזה אנו מציעים לבחור במתקין מומלץ ובעל ניסיון שיידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. דרכנו תוכלו למצוא מתקין מומלץ באזורכם המתמחה בהתקנת מזגנים על קירות גבס בקלות ובמהירות!
 

התקנת מזגן על קיר גבס

מחיר התקנת מזגן על קיר גבס

מחיר התקנת מזגן על קיר גבס ינוע בין 400 - 700 ש"ח בממוצע. המחיר מתייחסת להתקנה בלבד ללא עלות המזגן עצמו ועשוי להשתנות בהתאם לגודל המזגן ומורכבות העבודה הנדרשת.

מחיר ממוצע להתקנת מזגן על קיר גבס

מחיר ממוצע להתקנת מזגן על קיר גבס: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איך מתבצעת התקנת מזגן על קיר גבס?

כפי שציינו, התקנת מזגן על קיר גבס נעשית בצורה שונה מהתקנה או תליית מזגן על קיר בטון או בלוקים, בשל תכונות הגבס המחייבות חיזוקים ותמיכה נוספת. אלו השלבים הנדרשים להתקנת מזגן על קיר גבס:

 1. בדיקת קונסטרוקציית הקיר - ישנם קירות גבס דקורטיביים בלבד וישנם קירות גבס קונסטרוקטיביים, יש לזהות את סוג הקיר ולבדוק את הקונסטרקוציה הקודמת ואת רמת החוזק שלה.
   
 2. חיזוק קונסטרוקציית הקיר - במידה וקונסטרוקציית הקיר אינה חזקה מספיק, יש להתקין תומכים אחוריים ע"י לוח עץ או פרופילים מגבס, שיחזקו את הקיר ויאפשרו את תליית המזגן עליו.
   
 3. איטום ובידוד הצנרת של המזגן - יש לאטום ולעטוף את הצנרת בחומר מבודד כמו גומי, שימנענזילות או רטיביות בקיר הגבס (שעשוי להינזק באופן מוחלט במקרה של נזילה).
   
 4. שימוש בדיבלים מיוחדים - ביצוע תלייה והתקנת המזגן על קיר גבס צריכה להיעשות ע"י דיבלים וברגים מיוחדים כמו פרפר וברזל, שיבטיחו תפיסה חזקה ומוחלטת של המזגן לקיר.
   
 5. התקנת המזגן על התומכים - תליית המזגן על קיר גבס חייבת להיעשות על אחד מהתומכים או הניצבים של הקיר ולא על לוח הגבס עצמו בכדי לשמור על יציבות ובטיחותיות.

השוו בין טכנאים להתקנת מזגן על קיר גבס וחסכו

התקנת מזגן על קיר גבס עשויה לעלות יותר מהתקנה רגילה (על קיר בטון / בלוקים) בשל מורכבותה ולכן אנו מציעים לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת ובכ לנסות לחסוך בעלויות.

דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקינים מומלצים באזורכם, המתמחים בביצוע התקנת מזגנים על כל סוגי הקירות, כולל קירות גבס, לערוך השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף יקר. 
השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

התקנת מזגן על קיר גבס - יתרונות וחסרונות

התקנת מזגן על קיר גבס אינה האפשרות הטריויאלית ביותר ויש כאלו שימליצו שלא לעשות זאת כלל בשל מורכבות העבודה והחוזק הנמוך של הקיר. יחד עם זאת ישנם גם יתרונות עבור מי שמחליט להתקין מזגן על קיר גבס לעומת החלופות. לפניכם טבלה המרכזת את היתרונות והחסרות בהתקנת מזגן על קיר גבס לעומת קיר בטון / בלוקים:
 

יתרונות חסרונות
חציבה קלה יותר עבודה מורכבת יותר
מראה אסטתי / מעוצב צורך בחיזוק הקיר
ניתן לביצוע גם במבני גבס ארעיים פחות בטיחותי 
- מתאים יותר למזגנים קטנים
( התקנת מזגן 1 כ"ס / התקנת מזגן 2 כ"ס)
- נזקי רטיבות גבוהים יותר

שאלות ותשובות בנושא התקנת מזגן על קיר גבס

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהתקנת מזגן על קיר גבס:

האם ניתן להתקין מזגן עילי על קיר גבס?

כפי שמפורט בעמוד, ניתן להתקין מזגן על קיר גבס, אך יש צורך בבניית קונסטרוקצייה חזקה של קיר הגבס, באיטום חלקים ובשימוש ברגים ודיבלים מיוחדים. 


כמה עולה התקנת מזגן על קיר גבס?

מחיר התקנת מזגן על קיר גבס יהיה בממוצע בין 400 - 700 ש"ח. המחיר מתייחס להתקנה בלבד ועשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה וגודל המזגן.