תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן נסתר

רוצים להתקין מזגן נסתר? תוכלו לראות מחירים ולחסוך עד 37% בהשוואה בין מתקינים. בנוסף תוכלו לראות יתרונות של מזגן נסתר ואיפה כדאי להתקין אותו.

מה זה מזגן נסתר ואיך הוא נראה?

מזגן נסתר הוא מזגן עילי שמוסתר באמצעות גבס. ההסתרה של הגבס נותנת מראה מודרני ועיצוב מיוחד שמתאים בהרבה בתים, בניינים ומשרדים חדשים. עם ההתקנה של המזגן הנסתר תצטרכו לבחור בין תריס סלוט לדקור בשביל להחליט מה אתם מעדיפים. המזגן עצמו פועל באותה צורה כמו מזגן גלוי - מחמם באותה מידה, מקרר באותה מידה אבל עם המראה המשופר. יש מזגנים נסתרים אנכים ויש מזגנים נסתרים אופקיים, ואת שניהם תוכלו להתקין באמצעות המתקינים שתמצאו עם מיזוגי.

 

מזגן נסתר

איפה נהוג להתקין מזגן נסתר?

מזגנים נסתרים ניתן להתקין במספר מקומות. כמה טיפים על המקומות הנפוצים:

 • בסלון: אם אתם מחפשים מזגן נסתר לסלון חשוב קודם כל להבין מה גודל הסלון בשביל להתאים את גודל המזגן. עבור סלון של 40 מטר תצטרכו להתקין מזגן 2.5 כ"ס או 3 כ"ס.
   
 • בחדר השינה: חדר השינה שלנו הרבה יותר קטן מהסלון, והוא לרוב בגודל של 15 מ"ר. עבור חדר סטנדרטי כדאי להתקין מזגן נסתר 1 כ"ס והוא יעשה את העבודה בצורה מעולה מבלי שתצטרכו להשקיע במזגן גדול יותר.
   
 • במטבח: בהתאם לגודל כנראה שתצטרכו להתקין מזגן קטן יותר למטבח. כנראה שכדאי לכם לבחור במזגן נסתר בגודל 0.75 כ"ס. תוכלו לקרוא עוד על התקנת מזגן שלושת רבעי כוח סוס כאן.

איך מתבצעת התקנת מזגן נסתר?

יש שתי שיטות שבהן ניתן להתקין מזגן נסתר - התקנה מהתקרה או הסתרה של המזגן עם גבס:

 • התקנה מהתקרה: התקנת מזגן נסתר מהתקרה היא שיטה פחות נפוצה והיא מתאימה רק בחדרים גדולים ובתקרות גבוהות.
   
 • הסתרת המזגן: השיטה השנייה היא הסתרת המזגן עם מחיצות גבס. לרוב בשיטה הזו מוסיפים גם גופי תאורה שגם אותם יסתירו בגבס. בסופו של דבר אתם תראו רק את פתח האוורור של המזגן ואת האור שיוצא מגופי התאורה.

מחירון התקנת מזגנים נסתרים

מחיר התקנת מזגן נסתר נע בין 500 - 1,000 ש"ח כשהמחיר כולל את ההתקנה ועבודות הגבס. המחיר לא כולל את המזגן עצמו.

 

 

מחיר התקנת מזגן נסתר בממוצע

מחיר התקנת מזגן נסתר בממוצע: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מצאו מתקין מזגנים מומלץ להתקנת מזגן נסתר

מחפשים מתקין מזגנים כדי להתקין מזגן נסתר? תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך כאן ועכשיו עם מיזוגי. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מזגנים בעיר שלכם שיתקינו עבורכם את המזגן הנסתר. השוו בין הצעות המחיר וחסכו עד 37% בקלות. תוכלו גם להשוות בין זמני ההגעה שלהם כדי למצוא את הטכנאי הזמין ביותר.