תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגנים מפוצלים

רוצה להתקין מזגן מפוצל בין 2 חדרים? אולי אפילו שלושה? בעוד כמה רגעים תבין כי הבחירה הנכונה והכי משתלמת היא השארת פרטים בפורטל 'מיזוגי' אשר מאפשר לך לבצע השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים מפוצלים בתוך כמה דקות בלבד, השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!

מה זה מזגן מפוצל?

מזגן מפוצל הינו המזגן הנפוץ ביותר כיום ואין סיכוי שאתם לא מכירים אותו. מזגן מפוצל מורכב משתי יחידות, יחידה פנימית (יחידת המיזוג - מאייד) ויחידה חיצונית (מעבה או בשמו הידוע, המנוע אשר ממוקם מחוץ לבית). מזגן מפוצל יכול להיות מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי, ההבדל ביניהם הוא שבמיני מרכזי אין את היחידה הפנימית (מאייד) שנראת לעין במזגן העילי.

 

מזגן מפוצל

מהו מחיר התקנת מזגן מפוצל?

מחיר התקנת מזגן מפוצל הוא 675 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 600 - 750 ש''ח ועשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה, הטכנאים השונים וכדומה. המחיר של התקנת מזגן מפוצל יקר יותר במעט מהתקנת מזגן עילי בעקבות השוני באופן ההתקנה.

 

מחיר ממוצע להתקנת מזגן מפוצל

מחיר ממוצע להתקנת מזגן מפוצל: 675 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪


>>>אולי יעניין אתכם גם מחירון מזגנים

מתי כדאי להתקין מזגן מפוצל לשני חדרים?

כאשר ישנם 2 חדרים צמודים בעיקר של ילדים ואין מזגן מרכזי או מיני בבית, הפתרון החסכוני ביותר הוא התקנת מזגן מפוצל לשני חדרים בינהם, החסרון כמובן שאין שליטה מלאה על כל חדר (למעט סגירת תריסים), היתרון כמובן הוא חסכון ברכישת מזגן והפעלת 2 מזגנים במקביל שעשוים לעלות הרבה יותר. בעבר, לפני שמזגנים מיני מרכזיים הגיעו למחירים "עממיחם" כמו היום, המזגן המפוצל היה נפוץ גם במשרדים והיה מאפשר לקרר 2 חדרים במקביל.

 

מזגן מפוצל

התקנת מזגן עילי מפוצל לשני חדרים מסובך יותר מהתקנה רגילה?

התקנת מזגן מפוצל שונה מהתקנה רגילה ומעט יותר מורכבת, ראשית יש לחצוב פתח נוסף בין החדרים ברוחב של לפחות מטר על מנת שהתריס יוכל להוציא אוויר בחדר השני וכמו כן, מדובר על מזגנים מעל ל-3 כוחות סוס (על מנת שהתפוקה שלהם באמת תיהיה משמעותית בשני חדרים), כך שהמנוע גם הוא גדול יותר ואם מדובר על דירה - אזי שצריך לחבר את המנוע בגובה.

מה עדיף מזגן מפוצל או מיני מרכזי?

ישנה אפשרות מעט מורכבת אך אפשרית לפצל מזגן ל-3 חדרים, זה לא פופלארי ולא נוח כלל ולכן כאשר מדובר על מעל ל-2 חדרים, משתמשים במזגן מיני מרכזי כאשר הוא יכול לתת לכם בשילוב עם דאמפרים שליטה על כל חדר בנפרד ועל כל חלל הבית, כיום במרבית הדירות החדשות מזמינים מזגן מיני מרכזי כולל התקנה וגבס.

 

לשאלה העיקרית: מה עדיף? אם הנכם מועטי תקציב ויש לכם רק 2 חדרי שינה שחשוב לכם לקרר בתקופה הקרובה, מזגן מפוצל יעשה את העבודה והוא יכול להיות פתרון זמני עד למציאת תקציב לרכישת מיני מרכזי לכלל ביתכם. אם מראש אתם שוקלים האם להשקיע את מלוא הסכום למיני? כמובן - אם יש באפשרותכם.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מהי צריכת החשמל של מזגנים מפוצלים?

צריכת חשמל של מזגן מפוצל עם 3 כוחות סוס נעה בין 3.50 ש"ח ל-3.80 ש"ח תלוי בדירוג האנרגטי שלו, חשוב לזכור כי מדובר על קירור 2 חדרי שינה וזהו סכום יחסית זול אם מחלקים אותו ל-2, כאשר מזגן עילי בחדר שינה (מזגן בודד) עולה לנו כ-2.0 שקלים לילה בממוצע, כיום ישנם מזגנים חסכוניים יותר כמובן, אשר הצריכה שלהם מתחיל ב-שקל בלבד. אך מחיר הרכישה שלהם גם בהתאם.


>>>אולי יעניין אתכם כמה עולה שעת מזגן

האם ניתן להתקין מזגן מפוצל בממ"ד?

מעבר לכך שניתן להתקין מזגנים מפוצלים בממ"ד זוהי למעשה האופצייה היחידה (במידה ולא בוצעו התאמות לפני הבנייה), בעצם דרך אחד הפתחים המיועדים להכנסת אוויר ניתן להכניס תעלת אוורר של מזגן אל תוך הממ"ד ובכך לדאוג למיזוגו, חשוב לדעת שיש פרמטרים והנחיות רבות בנושא ויש להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מנוסים בביצוע התקנת מזגן בממ"ד קיים.

 

התקנת מזגן מפוצל

קבלו את המחיר הזול ביותר בעזרת - השוואת מחירים!

בסיוע של פורטל 'מיזוגי' אתם יכולים לקבל כבר עכשיו עד שלוש הצעות מחיר של מתקיני מזגנים אשר מבצעים התקנות למזגנים מפוצלים. הם מודעים לתחרות בינהם ויודעים שעל מנת לקבל את העבודה הם צריכים להיות זולים, לעשות עבודה מקצועית והכי חשוב להיות אדיבים ואמינים. בעזרתנו אנו מאמינים שתוכלו לחסוך במחירים ולמצוא מתקין מזגנים זול. נסו כעת את מיזוגי - זה לגמריי בחינם.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

שאלות נוספות ששאלתם אותנו על מזגנים מפוצלים

ריכזנו לכם מספר שאלות על מזגנים מפוצלים שנשאלו על ידי גולשי האתר:

מה זה מזגן מפוצל כפול?

מזגן מפוצל כפול הינו מזגן אשר יש לו מנוע אחד בחוץ אשר מפעיל 2 יחידות מיזוג שונות.


מהו מחיר מזגן מפוצל בעבור התקנה?

המחיר של התקנת מזגן מפוצל הוא 675 ש''ח בממוצע. הרחבנו על כך בעמוד.