תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן מולטי אינוורטר

שוקלים להזמין טכנאי מיזוג שיבצע התקנת מזגן מולטי אינוורטר? כאן נסביר מהו מזגן מולטי אינוורטרואיך תוכלו להשיג טכנאי מזגנים מוסמך באזורכם בעזרת פורטל מיזוגי ולחסוך עד 39% במחיר.

מהו מזגן מולטי אינוורטר?

מזגן מולטי אינוורטר הוא מזגן שעובד בטכנולוגית "המרה" של כוח עבודה (מהמילה:"Inverter"), כך שהוא יכול לעבוד בכל חדר בנפרד ובעוצמה משתנה בהתאם לבחירתכם האישית. בדומה להתקנת מזגן מיני מרכזי, גם מזגני מולטי אינוורטר ניתן להתקין בצורה סמוייה עם חיפוי של תקרת גבס.


מתקין מזגן מולטי אינוורטר

מחיר התקנת מזגן מולטי אינוורטר

מחיר התקנת מזגן מולטי אינוורטר נע בין 30,000 - 34,500 ש"ח. המחיר כולל את שווי המזגן והתקנתו ע"י טכנאי המיזוג. חשוב לציין שהמחיר אינו כולל את עבודות הגבס.

מחיר ממוצע להתקנת מזגן מולטי אינוורטר

מחיר ממוצע להתקנת מזגן מולטי אינוורטר: 32225 ₪

טווח מחיר גבוה 34500 ₪

טווח מחיר נמוך 30000 ₪

מהם היתרונות בהתקנת מזגן מולטי אינוורטר?

 • חסכוני בחשמל - ביכולתו של מזגן מולטי אינוורטר לחסוך עד 30% בהוצאות החשמל שלכם וזאת מפני שבשונה ממזגן מיני מרכזי או יחידת מזגן רגילה בחדר - ביכולתו לשנות את עוצמת העבודה שלו בכל חדר וחדר ולאו דווקא לפעול בעוצמה קבועה בגובה 100% בכל החדרים כמו במזגן מיני מרכזי לדוגמה. 
   
 • שקט - מזגן מולטי אינוורטר שקט מאוד וכזה שאינו מוציא רעשים לא נעימים בזמן שהוא עובד וזאת תודות לפעילות הרציפה של המדחס במזגן הזה.
   
 • מהיר - מזגן מולטי אינוורטר יכול לקרר או לחמם חדרים גלודים וקטנים כאחד בזמני פעולה מהירים, בהשוואה למזגן מיני מרכזי, שבו עוצמת הקירור או חימום היא קבועה ולא משתנה.

מהם החסרונות במזגן מולטי אינוורטר?

 • קלקול - במידה ויחידת המזגן החיצונית מתקלקלת - כל מערכת המיזוג בבית מושבתת, בכל החדרים - בין אם זה קיץ או חורף.
   
 • תיקון - למרות שהתקנת מזגן מולטי אינוורטר נחשבת להשקעה לטווח ארוך, גם עליו לא פוסחות התקלות וכשהן קורות זה עשוי להיות יקר מאוד. זו אגב אחת הסיבות שבגללן טכנאי מזגנים נזהרים מאוד בזמן שהם מתקינים מזגנים מסוג זה, מפני שכל תקלה שלא קשורה בשחיקה טבעית של המערכת - עשויה לחייב את הטכנאי להגיע שוב ושוב במסגרת האחריות שתקבלו עבור ההתקנה של המזגן.
   
 • מחיר - מחירי הן של המזגן והן של ההתקנה של המזגן עצמו הם בהחלט לא זולים ולכן זה מהווה חיסרון משמעותי עבור רבים אך חשוב לזכור שהמחיר היקר מחזיר את עצמו ע"י חיסכון המשמעותי של החשמל.

שמעתם על מזגן VRF ולא בטוחים מה ההבדלים ביניהם?

מתלבטים אם לבצע התקנת מזגן מולטי אינוורטר או מזגן VRF? כדאי שתדעו שאין שוני גדול בין השניים ושההבדל היחיד ביניהם מתבטא בגודל המבנה אליו הם מיועדים וגם מחירי ההתקנה. מזגני מולטי אינוורטר מותאמים לחללים שאינם גדולים בהכרח, כמו דירות וחללי משרד קטנים. מזגני VRF מותאמים לבתים פרטיים ושטחי עבודה גדולים ומפוצלים. גם במזגני VRF ניתן לשנות את עוצמת המיזוג ומצב המיזוג (חום, קור, איוורור) בכל חדר וחדר. קראו עוד על ההבדלים בין מולטי אינוורטר למזגן VRF.
 

פרמטרים להשוואה מזגן מולטי אינוורטר מזגן VRF
רמת חסכון בחשמל עד 30% עד 50%
חכם? כן כן
איפה משתמשים בו? חללים קטנים (החל מדירות שני חדרים) חללים גדולים ובעסקים
כמות יחידות חיצוניות אחת אחת

האם מזגן מולטי אינוורטר מתאים לי?

בכל הנוגע לאם מומלץ לבצע התקנת מזגן מולטי אינוורטר, דעו שמדובר בהוצאה לא קטנה ועל כן, חשוב לנו בפורטל מיזוגי להביא לידיעתכם כי מדובר במזגן עוצמתי שמותאם עבור לקוחות שעושים שימוש יום - יומי ורוחבי במערכת המיזוג בביתם או בעסק שלהם ומעוניינים לחסוך בעלויות החשמל הקיימות.

כמו כן, מדובר במזגן בעל מנוע אחד כמו יתר המזגנים המצוי מחוץ לבית אך בשונה מהם, ביכולתו להזרים עוצמת מיזוג משתנה בין כל חדר וחדר וזה כמובן, בהתאם לבחירתכם, כך שאם לאחד הילדים תמיד חם ולשני תמיד קר - ניתן לתפעל את המזגן כך שיקרר בחדר אחד ויחמם או יעבוד בעוצמה נמוכה בחדר אחר.


מתקין מזגנים מתקין יחידה חיצונית

איך לבחור מתקין מזגן מולטי אינוורטר?

הגעתם למסקנה שמזגן מולטי אינוורטר הוא הבחירה הנכונה בשבילכם? דעו שזה הזמן למצוא מתקין מזגנים מוסמך באזור מגוריכם. מה הכוונה למתקין מזגנים מוסמך? הכוונה לבעל מקצוע שעבר הכשרה מתאימה (אורכת בד"כ בין 6 - 8 חודשים) וקיבל תעודה רלוונטית. במידה ויש צורך להתעסק בחוטי חשמל, עליכם לוודא שהוא גם מחזיק ברשיון חשמלאי מוסמך לשם כך. לא כל טכנאי מזגנים הוא כזה שעבר הסמכה בצורה מסודרת וייתכן שלמד תוך כדי עבודה ולכן מומלץ לברר מולו על כך.

דרך פורטל מיזוגי אתם יכולים להשאיר את פרטיכם ולקבל מאיתנו בחינם וללא התחייבות - עד 3 טכנאי מזגנים מוסמכים ומומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בטלפון ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם. זכרו שמדובר בהשקעה יקרה שמחזירה את עצמה רק בתנאי שבחרתם בבעל מקצוע מוסמך לכך.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מהי האחריות עבור התקנת מזגן מולטי אינוורטר?

טווח האחריות עבור התקנת מזגן מולטי אינוורטר נע בין 3 - 5 שנות אחריות. כמו כן, חשוב להבדיל בין האחריות הניתנת עבור ההתקנה והאחריות הניתנת ע"י יצרנית המזגן שהותקן לכם.

מומלץ לברר מידע לגבי אחריות מזגני מולטי אינוורטר לפני שאתם קובעים התקנה עם טכנאי וזאת מפני שמדובר בהוצאה לא קטנה (אך כזו שתשתלם למשך השנים) וחשוב מאוד שתוודאו שיש "אמא ואבא" אחראיים לפנות אליהם בעת תקלה במזגן הנ"ל.

 

תקופת האחריות הממוצעות להתקנת מזגן מולטי אינוורטר:
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מזגנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.