תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן אינוורטר

בטח שמעתם על מזגן אינוורטר - המזגן החסכוני בחשמל. בעמוד הזה אנחנו נעזור לכם להבין את היתרונות והחסרונות של מזגן אינוורטר כדי שתוכלו להחליט אם להתקין מזגן אינוורטר או רגיל. במידה ותרצו תוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין מתקיני מזגני אינוורטר כדי לחסוך במחיר.

לפני הכל, מה זה מזגן אינוורטר ואיך הוא פועל?

מזגן אינוורטר הוא מזגן בו משולבת טכנולוגיה שבאמצעותה הוא פועל באופן שוטף על מנת לשמור את החדר בטמפרטורה המוגדרת. בניגוד למזגן ללא טכנולוגיית אינוורטר מזגן אינוורטר לא מפסיק לעבוד ברגע שחדר מגיע לטמפרטורה המוגדרת, אלא מווסת את כמות האוויר שהוא מוציא על מנת להגיע לטמפרטורה ולשמור עליה מבלי להפסיק לעבוד ואז להתחיל לעבוד מחדש ברגע שהחדר כבר לא נמצא בטמפרטורה המוגדרת. השיטה הזו גורמת למזגן לצרוך פחות חשמל מאשר מזגן ללא טכנולוגיית אינוורטר.

מחיר התקנת מזגן אינוורטר

התקנת מזגן אינוורטר דומה להתקנה של מזגן רגיל, כשההבדל היחיד הוא הצורך בשימוש במשאבת ואקום. הצורך בשימוש במשאבת ואקום מייקר את ההתקנה ב- 50 - 100 ש"ח, כך שניתן להגיד שמחיר התקנת מזגן אינוורטר שווה למחיר התקנת מזגן רגיל עם תוספת של 50 - 100 ש"ח.

 

לדוגמה התקנת מזגן אינוורטר עילי 1 כוח סוס תעלה בין 450 - 700 ש"ח כשבממוצע המחיר יהיה 575 ש"ח. תוכלו להסתכל במחירון המזגנים כדי לראות מחירים נוספים.

 

מחיר ממוצע להתקנת מזגן אינוורטר

מחיר ממוצע להתקנת מזגן אינוורטר: 575 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

כך תמצאו התקנת מזגן אינוורטר בזול

בשביל למצוא התקנת מזגן אינוורטר במחיר זול חשוב להבין שהמחיר של התקנת מזגן אינוורטר הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לגודל המזגן ובהתאם למתקין המזגנים. לא כל מתקין מזגנים יקח לכם את אותו המחיר על התקנת מזגן אינוורטר גם אם מדובר על אותה עבודה בדיוק.

 

לכן אנחנו ממליצים לכם לקבל מספר הצעות מחיר, כך תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך במחיר ההתקנה הסופי. תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג לשלוח לכם שמות של 3 מתקיני מזגנים להתקנת מזגן אינוורטר בעיר שלכם. כך תוכלו להשוות ולחסוך.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

יתרונות וחסרונות של מזגן אינוורטר

למזגן אינוורטר יש יתרון מרכזי על פני מזגן ללא טכנולוגיית אינוורטר וזה החיסכון בחשמל. התקנת מזגן אינוורטר יכולה לחסוך לכם עד 30% מצריכת החשמל, וזה יכול להיות חיסכון משמעותי בתקופות הקיץ החם של ישראל.

 

עם זאת מזגן אינוורטר הוא לא מושלם ויש לו חסרונות. החיסרון המשמעותי שלו הוא שעלות התיקון של הכרטיס ושאר חלקי החילוף גבוהה יותר מאשר תיקון מזגן רגיל.

  • מחפשים מזגן חסכוני באנרגיה? בדקו מזגן VRF.

אוקיי, אז מזגן אינוורטר או רגיל - מה כדאי?

בואו נעזור לכם להחליט האם כדאי מזגן אינוורטר או רגיל בטבלה הבאה:

# מזגן אינוורטר מזגן רגיל
עלות תיקון
עלות התקנה
חיסכון בחשמל
טכנאי מכירים את המזגן
חדרים גדולים (כמו סלון)

 

לסיכום נוכל להגיד שהתקנת מזגן אינוורטר יותר מומלצת בחדרים גדולים כמו הסלון, שם החיסכון בחשמל הוא משמעותי. עלויות התיקון של מזגן אינוורטר יותר גדולות, לכן פחות היינו ממליצים לכם להתקין מזגן אינוורטר בכל חדר בבית.

שאלות נפוצות לגבי התקנת מזגן אינוורטר

אתם שואלים והמומחים של 'מיזוגי' עונים לגבי התקנת מזגן אינוורטר:

איזה מזגן אינוורטר מומלץ?

אנחנו ממליצים להתקין מזגן אינוורטר יפני: מיצובישי או פוג'יטסו.


האם כדאי מזגן אינוורטר?

מזגן אינוורטר הוא חסכוני מאוד בחשמל אבל נוטה להתקלקל יותר ומחיר התיקון יותר יקר. בעמוד הכנו לכם טבלת השוואת שתעזור לכם להחליט האם כדאי מזגן אינוורטר או רגיל.


האם מזגן VRF פועל בטכנולוגיית אינוורטר?

כן, אם אתם מעוניינים במזגן לעסק שלכם תוכלו לבחור במזגן VRF שהוא מזגן עם הכנה שיכול להחזיק מספר גדול של מאיידים (יחידות פנימיות) עם יחידה חיצונית בודדת.