תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

החלפת מזגנים

הגיע הזמן להחליף את המזגן הישן בחדש? תנו ל'מיזוגי' לעזור לכם לעשות את הבחירות הנכונות, בדקו את המחירים וקבלו מידע האם אתם זכאים לסבסוד מטעם המדינה, כל הפרטים בהמשך.

החלפת מזגן ישן בחדש במחיר זול

אם יש לכם מזגן ישן בבית שברצונכם להחליף, תוכלו לקבל דרך פורטל 'מיזוגי' מספר הצעות מחיר מטכנאי מזגנים מומלצים ומתקינים אשר מספקים שירות בעיר שלכם. כך תוכלו להשוות בין הצעה להצעה ולבצע סקר שוק קצר שעשוי לחסוך לכם בעלויות. החלפת מזגן ישן בחדש לא חייב לעלות הרבה כסף וניתן למצוא כיום הצעות משתלמות למדי, ללא קשר לסוג המזגן שברצונכם להתקין.

 

החלפת מזגן ישן

מחיר החלפת מזגן - כמה זה יעלה?

המחיר נקבע בהתאם לסוג המזגן והתשתית הקיימת בבית. כלומר אם אתם מחליפים מזגן עילי במזגן עילי, רוב התשתית הנדרשת תהיה קיימת אך אם בחרתם לשדרג את המזגן ממזגן עילי למזגן מיני מרכזי, תצטרכו לבצע הכנות מסוימות שיעלו לא מעט.

 

מחיר החלפת מזגן נע בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח כאשר מדובר על פירוק המזגן הקיים והתקנת החדש, ללא עלות המזגן כמובן. כאשר מדובר בהתקנת מזגן עילי  או החלפת מזגן רצפתי - עלות ההחלפה אכן תסתכם בכמה מאות שקלים בלבד אך מחיר החלפת מזגן מיני מרכזי במצב בו יש תשתית קיימת, תעלה בסביבות 4,000 ש"ח ואף יותר - כולל פירוק המזגן הקיים והתקנת החדש.

מחיר ממוצע להחלפת מזגן

מחיר ממוצע להחלפת מזגן: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

סיבות מרכזיות להחלפת מזגנים בבית

הסיבה המרכזית להחלפת מזגנים היא כמובן הרצון להשתדרג ולשלב בבית מזגן מדגם מתקדם יותר בעל עוצמה חזקה ופונקציות חדשניות כמו חסכון בחשמל. סיבה נוספת להחלפת מזגנים בבית היא החלפת מזגן שאינו מגיב או אינו מתפקד כשורה.

 

כאשר המזגן לא תקין, נדרש לפרק אותו ולהתקין במקומו מזגן חדש. כמו כן, במקרים מסוימים החלפת המזגן תתבצע בשל שיפוצים או שינויים במבנה הדירה או הבית כמו למשל מעבר ממזגן עילי למזגן מיני מרכזי בשל הוספת חדרים.

 

החלפת מזגנים

החלפת מזגן או תיקון - איך יודעים מה עדיף?

יש מספר פרמטרים שישפיעו על ההחלטה, הנה הפרמטרים המרכזיים שכדאי לבדוק:

 • גיל המזגן: כאשר מדובר במזגן ישן, אשר נמצא אצלכם כבר למעלה מ-8 שנים - ייתכן וכדאי להחליפו. כמובן שכדאי לקחת בחשבון את שאר המרכיבים הרשומים כאן למטה.
   
 • סוג התקלה: חסר גז במזגן? צינור הניקוז נסתם? ריח רע מהמזגן בהפעלה או בכלל? במצבים כאלה חבל להחליף את המזגן כולו ובהחלט אפשר להזמין שירות של תיקון מזגנים. לעומת זאת כאשר מדובר על החלפת מנוע, עלות התיקון תהיה גבוהה (מעל 1,000 ש"ח) ולעיתים שווה לשקול החלפה של כל המזגן.
   
 • תוקף האחריות: אם האחריות שלכם עדיין בתוקף ועלות התיקון נכללת במסגרת האחריות, שווה "לסחוב" זמן נוסף עם המזגן עד לסיומה של האחריות ולחסוך כסף.
   
 • תדירות התקלות במזגן: אם אתם מוצאים את עצמכם מתעסקים לא מעט עם המזגן ומזמינים טכנאי כל כמה חודשים לצורך תיקון כזה או אחר, יתכן ששווה לשקול את החלפתו. לעומת זאת אם המזגן תקין בדרך כלל ומדובר בתקלה ראשונה, לא בטוח ששווה להשקיע בהחלפתו.
   
 • סוג המזגן: יש סוגים שונים של מזגנים ובעוד החלפת מזגן עילי עשויה להיות פשוטה יחסית, החלפת מזגן מיני מרכזי תהיה מורכבת וארוכה הרבה יותר וגם תגרור עלויות נוספות. בדקו את המחירים היטב לפני קבלת ההחלטה הסופית, כדאי גם שתבקרו במחירון המזגנים שלנו.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

מי אחראי על החלפת מזגן בדירה שכורה?

בעל המזגן הוא האחראי על החלפתו או ביצוע תיקונים. אם המזגן שייך לבעל הדירה האחריות חלה עליו. אם הוא שייך לדיירים והותקן על ידם האחריות להחלפה או תיקון חלה עליהם, אלא אם צוין אחרת בהסכם השכירות (קראו מידע נוסף בנושא התקנת מזגן חדש בדירה שכורה). פורטל מיזוגי מציע מחירים אטרקטיביים להתקנה והחלפת מזגנים בדירות שכורות. צרו קשר וקבלו 3 הצעות מחיר מ-3 טכנאים וכמובן גם מתקיני מזגנים מומלצים ומובילים.

שאלות נפוצות על החלפת מזגנים

כמה זמן לוקח להחליף מזגן רצפתי?

ברוב המקרים בין שעה לשלוש שעות, תלוי במיומנות הטכנאי, בתשתית הקיימת ובמיקום המדויק שבו מתקינים את המזגן.


כל כמה שנים מומלץ להחליף מזגן?

יש מספר שיקולים המשפיעים על מועד ההחלפה וכל מקרה הוא לגופו. בדרך כלל מזגן איכותי יתפקד בצורה תקינה גם ל-10 שנים (ואף יותר) מבלי שתצטרכו להחליפו אך ייתכנו גם מצבים בהם מחליפים את המזגן לאחר 3-4 שנים כאשר מדובר בתקלה קשה.


איך אפשר לחסוך במחיר החלפת המזגן?

השוו מחירים דרך מיזוגי, קבלו מספר הצעות מטכנאים מומלצים ובקרו במחירון שלנו, כך תוכלו לקבל מושג על המחירים.