תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

התקנת מזגן

לא מתקינים מזגן לפני שעושים השוואת מחירים ובעזרת "מיזוגי" תוכלו לבצע זאת במהירות ובייעלות ואף לקבל את המחיר הכי זול מהחברות המובילות והמתקינים הטובים שפועלים בשיתוף פעולה עימנו, רוצים גם להתקין מזגן במחיר הוגן? השאירו את הפרטים באתר או חייגו למוקד שלנו כעת ומייד יחזור אליכם מתקין מזגנים מקצועי ומומלץ.

מהו מחיר התקנת מזגן?

אז כמה עולה להתקין מזגן פשוט? ובכן, מחיר התקנת מזגן הבסיסי ביותר (עילי) הוא כ-550 ש"ח כאשר הטווח נע בין 400 ל-700 ש"ח. כמובן, ככל שיש מורכבות גדולה יותר - כך המחיר משתנה בהתאם. גם גודל המזגן, מצב ההכנה וסוג המזגן משפיעים על המחיר. בהמשך העמוד תוכלו לראות מחירון התקנת מזגנים מלא העונה על מחירי התקנת מזגנים לכל הסוגים.


מחיר התקנת מזגנים בממוצע

מחיר התקנת מזגנים בממוצע: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים

בתחום מיזוג האוויר חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים - כי היא יכולה להוזיל לכם עד כ-39% במחיר! השוני העיקרי בין המחירים מתרחש כאשר אנו בעונת הקיץ שהיא עמוסה ביותר ואף קשה להשיג טכנאי או מתקין למזגנים מעכשיו לעכשיו, אך אם זאת זה לא אומר שאתם צריכים לשלם מחיר גבוה על כך ובעזרת סבלנות ומחקר קצר אתם יכולים להתקין מזגן חדש בביתכם במחיר זול ושפוי, איך? באמצעות השוואת מחירים להתקנת מזגנים.

 

חשוב מאוד קבל מספר הצעות מחיר להתקנת מזגנים ולבצע את השוואת המחירים כאשר אתם נותנים למתקינים את אותו המפרט המדויק, תנאי ההתקנה, איזה סוג מזגן ובאיזה גודל ומהו המרחק בין המנוע ליחידה עצמה, האם צריך שקע מיוחד או תוספת של עבודת גבס וכן הלאה. התקשרו לפורטל מיזוגי וקבל עד 3 הצעות מחיר של מתקיני מזגנים בעיר שלכם.


התקנת מזגן

כמה עולה להתקין מזגן?

מחיר התקנת מזגן נע בין 400 - 700 ש"ח. המחיר הוא בעבור ההתקנה בלבד לא כולל את המזגן עצמו. בשביל לדעת מה המחיר כולל המזגן עצמו צריך לדעת איזה מזגן יש לכם או אתם מתכננים להתקין? מרכזי? עילי? רצפתי? חלוני? בדיוק בשביל השאלות והמידע הזה צוות "מיזוגי" הכין בעבורכם מחירון התקנת מזגנים עדכני שעובד על פי ממוצע מחירים בין החברות המובילות ומחירי השוק נכון לעכשיו. אגב, ייתכנו שינויים במחיר בין מתקין מזגנים בחיפה למתקין באזור המרכז או בבאר שבע ולכן וודאו את העלות מראש.

מחירון התקנת מזגנים

כמה יעלה להתקין מזגן בחדר שינה?

התקנת מזגן עילי 1 כוח סוס עד 1.5 כוח סוס לחדר שינה (ללא המזגן)


400 - 550 ש"ח
מהו המחיר להתקנת מזגן רצפתי?

התאמה וחציבה כולל הנחת מנוע לצד החלון


400 - 650 ש"ח
מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי בדירת 4 חדרים

התקנה של מזגן מיני מרכזי כולל חציבת פתחים (ללא עבודות גבס)


3,500 - 4,200 ש"ח
כמה יעלה לי להתקין מזגן מרכזי בדירת חמישה חדרים?

מזגן מרכזי מעל ל-5 כוח סוס בדירה גדולה


4,200 - 5,000 ש"ח
עלות התקנת מזגן 3 עד 4 כוח סוס לסלון

כולל חציבת צנרות ומשאבה לנוזלים.


500 - 600 ש"ח
מחיר תוספת שקע למזגן - תלת פאזי במעמד התקנת מזגן

הוספת שקע כוח למזגנים מעל ל-3 כוח סוס


250 - 300 ש"ח
כמה עולה להחליף יחידה חיצונית במזגן?

התקנה רק של יחידה חיצונית (מנוע)


300 - 350 ש"ח
כמה עולה לפרק מזגן ישן ולהתקין חדש?

מחיר פירוק והתקנת מזגן - לא כולל המזגן החדש כמובן.


500 - 650 ש"ח
התקנת מזגן VRF קטן

מחיר מזגן VRF עם מעבה 50,000 - 70,000 BTU לא כולל את היחידות הפנימיות והנמכת התקרה.


10,000 - 15,000

הדפס מחירון

* המחירים לעיל הינם לצורך מידע בלבד ואינם מחייבים את מתקיני המזגנים. דרכנו ניתן לבצע השוואת מחירים בין מתקינים שונים.

איך לבחור מזגן בצורה נכונה?

הנה מדריך וידאו קצר שיעשה לכם מעט סדר לפני הרכבת מזגן חדש כחלק מתהליך של בחירת מזגן חדש:
 

מהם השלבים להתקנת מזגן וכמה זמן זה לוקח?

אם מדובר על התקנת מזגן חדש, השלב הראשוני של מתקין המזגנים הוא לחצוב בקיר על מנת להכין מעבר לצנרת המזגן (2 צינורות נחושת האחד מעביר את הגז והשני מחזיר אותו על המנוע שיושב באופן חיצוני מחוץ לבית, כמו כן יש למקם את המנוע במסתור הכביסה ובבתים ישנים על גבי הקיר בצמוד לחלון, לאחר מכן תולים את תושבת המזגן על הקיר ורק אז ממקמים את היחידה הפנימית.

 

תהליך התקנת המזגן שמתואר כאן הוא למזגנים עיליים ולא מרכזי, אך תואם גם למזגן רצפתי, במידה ואתם רוצים להתקין מזגן מפוצל יהיה עליכם לעשות גם פתח בחדר המקביל. אם הנכם רוצים לדעת כמה זמן אורך התהליך הוא בין 45 דקות לשעה וחצי תלוי בקושי ההתקנה והנגישות, זמן התקנת מזגן מיני מרכזי אורך בין 4 ל-6 שעות עבודה (כולל חציבה) שזה בממוצע כ-5 שעות התקנה.
 

זמן ממוצע להתקנת מזגן:
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

מה צריך לבדוק אצל מתקין מזגנים?

לפני הכל, הכי חשוב לבדוק את אורך האחריות שאתם מקבלים על המזגן שלכם (המזגן עצמו) ובנפרד האם יש אחריות על ההתקנה שאותה נותן לכם מתקין המזגנים. כמו כן, חשוב לבדוק לכמה זמן מקבלים את האחריות וכמובן האם ניתן להאריך את האחריות, במרבית החברות המובילות כמו טורנדו, אלקטרה, תדיראן וכו' ניתן בתשלום להרחיב את האחריות לעוד שנתיים לפחות בעד כמה מאות שקלים (אנו ממליצים על כך בחום).

 

מעבר לאחריות, חשוב מאוד לבדוק את צריכת החשמל של המזגן אותו אתם מתקינים וכמה כוח סוס תואם לחדר או לדירה שלכם, ישנם ייועצי מיזוג ומידע באינטרנט אשר יעזור לכם בהחלטה הזו. בנוסף לאלה במידה ומדובר התקנת מזגן נסתר ודאו אם מתקין המזגנים מספק גם עבודת גבס (במידה וצריך).
 

התקנת מזגן בחדר שינה

האם יש אחריות על התקנת מזגן?

בדרך כלל אחריות בעבור התקנת מזגן חדש היא ל-3 שנים בממוצע, כאשר האחריות נעה בין 2 שנים ל-4 שנים. לרוב היא מכסה תקלות מרכזיות כמו נזילות מים, דליפת גז או תקלות בחיבורי הצנרת. כל שאר התקלות אשר קשורות באופן ישיר אל המזגן - מופנות אל היצרן ממנו נרכש המזגן ועל פי האחריות שלו.
 

משך תקופת האחריות על התקנת מזגן:
4 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מזגנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

פירוק והתקנת מזגנים ישנים - מה חשוב לדעת?

רוכשים מזגן חדש כולל התקנה? עדכנו את טכנאי המזגנים או המתקין כי מדובר על מזגן אשר הולך להחליף את הישן וכי ההכנות כבר קיימות, כמו כן ידעו אותו אם אתם מתכוונים שהוא יפנה אל הישן או ישאיר אותו בדירתכם, פרטים אלו עשוים לגרום להעלאת או הוזלת המחיר של ההתקנה.

 

חשוב מאוד לבקש צנרת חדשה ושהמתקין לא יעשה שימוש בצנרת הישנה שבביתכם אלא יקים אחת חדשה התואמת את צורכי המזגן שזה הרגע הותקן לכם. את המזגן הישן שבמידה והוא תקול תוכלו לבקש פינוי בעבורו אם הוא תקין ואתם רוצים להתקין אותו בחדר אחר, ציינו זאת באותו מעמד - זה עשוי להוזיל את העלויות באופן משמעותי.
 

טיפים להתקנת מזגנים בחדרים השונים בדירה

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא לבצע השוואת מחירים בין מתקינים, תמיד שתבצעו השוואה ותחקרו יותר את הנושא תדעו יותר, תבינו את עלויות ומחירי השוק וסביר להניח שתסגרו עסקה שווה ומשתלמת בעבורכם, עוד טיפ שאנו בטוחים כל אחד חשב עליו כבר קודם הוא לבדוק המלצות וחוות דעת באינטרנט על אותה חברה שהולכת לבצע את ההתקנה בביתכם.

 

טיפ לא פחות חשוב הוא לבדוק האם יש שקע תואם באזור בו הולך להיות מותקן המזגן, מזגנים אשר מעל ל-3 כוח סוס דורשים תלת פאזי, זהו שקע מיוחד שאין בכל בית - עדכנו את המתקין מראש ובמידת הצורך הזמינו חשמלאי להוספת נקודה למזגן. יודעים שבקיץ תצטרכו מזגן חדש? הזמינו התקנה בתקופת החורף וקבלו מחירים זולים, בתקופת הקיץ תקבלו מחירים יקרים מאוד ואף יהיה קשה לכם למצוא התקנה במהירות. בנוסף חשוב שתקראו על חוק התקנת המזגן כדי שתדעו איפה להתקין אותו.

התקנת כל סוגי המזגנים במיזוגי

מזגן מפוצל
התקנת מזגן מפוצל
מזגן רצפתי
התקנת מזגן רצפתי
4 כוח סוס
התקנת מזגן 4 כוח סוס
מזגן 1 כוח סוס
התקנת מזגן 1 כוח סוס
מזגן 3 כוח סוס
התקנת מזגן 3 כוח סוס
מזגן עילי
התקנת מזגן עילי
התקנת מזגן מיני מרכזי
התקנת מזגן מיני מרכזי
מזגן 2 כוחות סוס
התקנת מזגן 2 כוח סוס
מזגן בממד
התקנת מזגן בממ"ד

התקנת מזגן מולטי אינוורטר
התקנת מזגן מולטי אינוורטר

התקנת מזגן אינוורטר
התקנת מזגן אינוורטר
מזגן שלושת רבעי כוח סוסמזגן שלושת רבעי כוח סוס
מזגן 1.5 כוח סוס
התקנת מזגן 1.5 כוח סוס

התקנת מזגן על קיר גבס
התקנת מזגן על קיר גבס

מזגן 2.5 כוח סוס
התקנת מזגן 2.5 כוח סוס
מזגן 1.25 כוח סוס
התקנת מזגן 1.25 כוח סוס
מזגן 3.5 כוח סוס
התקנת מזגן 3.5 כוח סוס
מזגן לבית
מזגן לבית
התקנת מזגן נסתר
התקנת מזגן נסתר
מזגן 6 כוח סוס
התקנת מזגן 6 כוח סוס