מזגן מיני מרכזי כולל התקנה

בפורטל מיזוגי תוכלו למצוא שירות התקנה למזגן מיני מרכזי כולל עבודות גבס, חשמל וצנרת במחיר מהפכני וזול במיוחד, בצעו כעת השוואת מחירים דרך "מיזוגי" ואנו בטוחים שתחסכו בעלות ההתקנה בכמה עשרות אחוזים!

מתקינים מזגנים מיני מרכזיים דרך "מיזוגי"

+ השוואת מחירים בתוך כמה דקות בלבד!
+ התקנת מזגן מיני מרכזי כולל גבס
+ במיזוגי ידאגו שתקבלו מספר הצעות מחיר
+ שירותי התקנה כלל ארציים - קבלו שירות בכל הארץ!

ראשית, בצעו השוואת מחירים להתקנת מיני מרכזי

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לדעת מהו המחיר להתקנת המזגן, על מנת לדעת שאתם מקבלים מחיר ריאלי אשר תואם את מחירי השוק עליכם לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים אשר מבצעים עבודות כאלו, קבלו מספר הצעות (רצוי לפחות שלוש הצעות מחיר), השוו בינהם ובחרו את מי שנשמע לטעמכם וכמובן שעם מחיר ריאלי ותואם את מחירי השוק. חשוב שכל מתקין ידע בדיוק מהי העבודה הנדרשת לביצוע, לרבות חציבה בקירות, הנמכת תקרת גבס, התקנת דאמפרים, חיווט חשמלי והכנת צנרת.

כמה עולה להתקין מזגן מיני מרכזי?

מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי (לא כולל המזגן, דאמפרים, עבודות גבס או שדרוג של תריסים) מתחיל ב-3,500 ש"ח וזאת במידה וישנם הכנות בדירה כמו חשמל. המחיר הנקוב הוא בעבור דירת 4 חדרים, כאשר דירות 5 חדרים המחיר ההתחלתי יהיה כ-3,900 ש"ח. תוספת של עבודות גבס יכולה לנוע בין 5,000 - 8,000 שקלים - תלוי היכן מבצעים את הנמכות הגבס ואיפה מותקן המעבה שלכם (במסדרון, בחדר האמבטיה או במסתור הכביסה), בנוסף דאמפרים לשליטה על טמפרטורה בכל חדר עולים כ-1,500 ש"ח (ל-3 חדרי שינה). שדרוג לתריס דקורטיבי עולה כ-200 שקלים למטר.

מחיר ממוצע להתקנת מיני מרכזי כולל הכל

מחיר ממוצע להתקנת מיני מרכזי כולל הכל: 11500 ₪

טווח מחיר גבוה 13500 ₪

טווח מחיר נמוך 10000 ₪

התקנה של מזגן מיני מרכזי כולל עבודות הגבס

עדיף לעשות הכל בתחנה אחת, ז"א לרכוש את המזגן, להזמין מתקין ולבצע עבודות גבס אצל אותו בעל המקצוע. דבר אשר מבטיח לכם עבודה מלאה ורציפה מבלי תלונות והאשמות של בעלי מקצוע שונים אחד כלפי השני. בנוסף, מחירי ההתקנה יהיו זולים יותר כאשר תרכשו מאותו נותן שירות את המיני מרכזי שלכם וכך גם הנמכת הגבס. תרצו להוסיף גם מזגן עילי לחדר שינה? נהדר - תקבלו מחיר מוזל גם בעבורו וגם בעבור התקנתו.

שאלות ותשובות מובילות:

ריכזנו בעבורכם שאלות ותשובות בהקשר מזגנים מיני מרכזיים אשר נשאלו על ידי גולשים:

מזגן מיני מרכזי לא מחמם, מה הסיבה?

אם אכן בדקתם את כלל ההגדרות בשלט ואכן הוא מוגדר כשורה. הסיבה הבאה יכולה להיות משאבת החום.


האם ניתן להתקין מזגן מיני מרכזי בממד?

על פי התקן ניתן להעביר שרשור בצינור מותאם לכך מעל דלת הממ"ד.


מהם החסרונות של מזגן מיני מרכזי?

אם אינו מולטי אינוורטר, הוא מבזבז יותר חשמל למרות כיבוי הדמפרים בחדרים.


למה מזגן מיני מרכזי לא מוציא אוויר?

בדקו אם משהו חוסם את מנוע המזגן. במידה ולא ייתכן שהקבל אינו תקין או שקיימת תקלה במדחס.


מזגן מיני מרכזי נכבה לבד, מה עושים?

תקלות כאלו נובעות מכמה סיבות, העיקריות הן: טרמוסטט שאינו תקין ולכן הוא נכבה והשניה היא קבל שאינו מצליח לשמור על מתח קבוע ולכן המזגן מפסיק לעבוד.


 

איפה להתקין את המעבה? באמבטיה או במסתור הכביסה?

המעבה הוא החלק שאחראי על פיזור האוויר לחדרים, הוא צריך להיות במקום מרכזי אך אם זאת צריך לקחת בחשבון שגודלו לא מאפשר לנו למקם אותו בכל מקום שנרצה, כמו כן הוא עושה מעט רעש - אז חדרי שינה אינם מומלצים כמיקום נכון, בנוסף הוא גם יונק אוויר - כך שצריך לקחת זאת בחשבון. המרבית הבתים מבצעים התקנה של המעבה והמרכזייה בחדר האמבטיה כאשר המרכזייה שמחוברת אליו נמצאת בין חדר האמבטיה למסדרון, ישנם מקרים גם שימקמו את המעבה במסתור הכביסה (חדר כביסה בתוך הבית כמובן), הכל תלוי בגודלו ובצרכים שלכם. למידע נוסף על הכנה למזגן - לחצו כאן.


התקנת מעבה למיני מרכזי באמבטיה

לאיזה גובה צריך להנמיך את תקרת הגבס?

גובה התקרה נגזר מעובי המעבה שנמצא אצלכם בדירה, ישנם יחידות בעומק של 35 ס"מ וישנם כאלו בעומק של 40 ס"מ, צריך לקחת עוד כ-5 ס"מ בשביל הניצבים של הגבס והלוח עצמו וזהו הגובה הסופי שנקבע באזור בו מתקינים את המעבה (חדר אמבטיה או שירות), בנוגע להנמכת הגבס באזור של השרשורים המגיעים לחדרים (להלן המסדרון) הגובה יקבע על פי הכניסה הנמוכה ביותר שבמרבית המקרים היא הכניסה לממ"ד - אותה לא נותן להזיז ולעיתים היא מגבילה אותנו להנמיך את התקרה עד לגובה המשקוף  - אך כל דירה לסוגה. אם מדברים ללא מגבלות - גובה השרשור והפתח הם כ- 30 ס"מ מהתקרה.


פתח למזגן בממד

תוספת דאמפרים לחדרים במזגן אינוורטר מיני מרכזי

התקנתם מזגן אינוורטר? חובה לרכוש דאפרים! כאשר הם מוגדרים כ"חכמים" ובעת סגירה ושליטה בכל חדר בנפרד ניתן באמת לחסוך בחשמל ובעלות הצריכה של המזגן שלכם! חשוב לציין כי התקנת הדאמפרים האלו לא עולים כ-1,500 שקלים (בערך) אלא יותר באזור של 4,000 שקלים בשל היכולת שלהם לשלוט בטמפרטורה ובמנוע החשמל עצמו לעומת הפשוטים שרק סוגרים ופותחים את התריסים ועדיין מנצלים את אותה צריכת חשמל, אל תשכחו להתייעץ כבר בעת התקנת המזגן בנושא ובדקו איזה סוג מתאים למערכת שרכשתם.


התקנת מזגן מיני מרכזי

איך לדעת כמה כוח סוס מתאים לדירה שלי?

 לדירות ארבעה חדרים מיני מרכזי בעל 4 כוח סוס יעשה את העבודה, אם הדירה שלכם מעל ל-120 מטרים, מומלץ לרכוש מזגן מיני מרכזי בעל חמישה כוחות סוס, אך קחו בחשבון כי ככל שהכוח הסוס עולה גם צריכת החשמל שלו. כאשר אנחנו מדברים כאן על צריכה של 2.10 שקלים לשעת עבודה של 4 כוח סוס לעומת 2.70 שקלים לשעת עבודה של מזגן עם 5 כוחות סוס. הבדל מהותי בפעילות שנתית. טיפ נוסף הוא השימוש הנכון בדאמפרים אשר ניתן לנטרל חדרים שאינם בשימוש ובכך לסייע לפיזור האוויר בחדרי הבית מבלי לצרוך עוד כוחות סוס.

צור קשר עם פורטל מיזוגי

השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.

בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי

טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.


מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה