זקוק לשירותי מיזוג אוויר?
זקוק לשירותי מיזוג אוויר? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

באמצעות השוואת מחירים ניתן לחסוך מאות שקלים, השירות ניתן בחינם וללא התחייבות כלל! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

התקנת מזגן בממ"ד

רוצה להתקין מזגן בממ"ד? לא יודע אם אפשר? האם מותר בכלל? וכמה צריכה לעלות התקנה מסוג זה? כל התשובות והמידע בנושא נמצא בעמוד הנ"ל ובנוסף כמובן שתוכלו להזמין מתקין מזגנים אשר מבצע התקנת מזגנים בממ"ד דרך 'מיזוגי' ואפילו תקבלו כמה הצעות מחיר.

האם אפשר ומותר להתקין מזגן בממ"ד?

כן, אפשר וגם מותר אך ישנם הנחיות ברורות מאוד כיצד לעשות זאת ולא כך מזגן מתאים לשם כך, בהמשך נפרט על ההנחיות של פיקוד העורף לגבי התקנת מזגנים במרחבים מוגנים. במקרים מסוימים יש לכבות את המזגן ולאטום אותו בשעת חירום וישנם מקרים בהם אין צורך בכך, כיום ישנם פתרונות רבים למיזוג אוויר בממ"ד וכנ"ל אורר ויצירת אוויר חדש.

הנחיות פיקוד העורף להתקנת מזגנים בממ"דים

על פי הנחיות פיקוד העורף ניתן להשתמש במזגן מפוצל במתוך הממ"ד גם בשעת חירום, כאשר המזגן המפוצל לא יוניק אוויר מבחוץ אלא מתוך המרחב עצמו ובכך לא מכניס אוויר חדש. מזגן עילי רגיל או חלון אסורים בהחלט, כמו כן ניתן להתקין מזגן מיני מרכזי שאת השרשור שלו נכניס דרך אחד מפתחי האוויר (אטם), אך במצב חירום יש לחסום את הפתח ולמעשה לא יהיה מזגן פעיל בתוך הממ"ד.
מזגן בממד

התקנת מזגן בממ"ד קיים על ידי מתקין מזגנים

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי או מתקין מזגנים לביתכם לצורך התקנה של מזגן בחדר המוגן, בדקו האם יש לו ניסיון קודם והוא אכן יודע מה ההשלכות וכיצד לבצע התקנה של מזגנים בחדרים מסוג זה, זאת לא התקנה רגילה ואינה פשוטה, יש לקחת בחשבון את הסכנות הכרוכות בהתקנה שאינה כשורה וכמובן להישמע ולהקפיד לפעול על פי הוראות פיקוד העורף. תוכלו להשאיר פרטים במיזוגי ולבקש מנותני השירות שכאן הצעות להתקנת מזגנים בממ"דים, בחרו רק באלו בעלי הידע והניסיון לכך.

כמה עולה להתקין מזגן בממ"ד?

כיום התקנת מזגנים נעה בין 400 - 600 שקלים, כאשר בעבור התקנה בממ"ד תהיינה תוספת למחיר המקורי אשר נעה בין 300 - 500 שקלים, היא כוללת את חומרי האיטום הדרושים וכמובן את העבודה, אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים גם בנושא הבא על מנת להיות בטוחים שהשגתם את המחיר הטוב ביותר! בעזרת "מיזוגי" תוכלו לבצע השוואה במהירות בין שלושה מתקיני מזגנים שונים, השאירו פרטים או פשוט חייגו אלינו.
צור קשר עם פורטל מיזוגי
השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.
בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי
טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.

מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.