החלפת מאייד למזגן

צריכים להחליף את המאייד במזגן? לתקן את הסוללה או רק להחליף את כרטיס המאייד? ישנם לא מעט תקלות במאיידי מזגנים ודרך פורטל 'מיזוגי' ניתן לקבל עד שלוש הצעות של טכנאי מזגנים שונים העוסקים בטיפול, החלפה ותיקון. השאירו פרטים או חייגו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו.

מהו תפקידו של המאייד?

המאייד הוא בעצם היחידה הפנימית שנמצאת בתוך הבית, כאשר במזגן עילי נראה אותו ככל החלק הפנימי ואילו במזגן מיני מרכזי הוא יהיה מוסתר מתחת להנמכת הגבס ומשם ייצא האוויר הקר או החם אל התעלות, תפקידו הוא להוציא את האוויר כלפי חוץ לאחר שעבר דרך המדחס והמעבה של המזגן. מאייד לא תקין = מזגן שפשוט לא מוציא אוויר או לחלופין לא מקרר או מחמם.
מאייד במזגן

החלפת מאייד במזגנים לאחר איתור התקלה

תקלה אשר מסתכמת בהחלפה של מלוא המאייד ככל הנראה רצינית, כאשר במזגן מיני מרכזי יכולות להיות מספר בעיות שונות, החל מהסוללה ועד למנוע, לרבות תקלות בסוללת המאייד יהיו נזילה ודליפה של גז המזגנים ולכן לא יפעל כשורה. במקרים בהם צריך להחליף את כלל המאייד ככל הנראה שמדובר על תקלה רצינית ואיתה גם יגיע מחיר כבד אך עדיין משתלם במצב בו מדובר על מזגן מרכזי או מיני מרכזי. במזגן עילי החלפה של מאייד משמעותה החלפה של כלל היחידה הפנימית ובמילים פשוטות - החלפת מזגן.

החלפת סוללת המאייד במזגן מיני מרכזי

הסוללה היא החלק שבו עובד הגז לאחר "טיול" במעבה, הוא מגיע חם או קר ומשם האוויר דוחף אותו כלפי החלל, אם קיימת דליפת גז בסוללה המזגן לא יקרר או יחמם. כאשר לכלוך, קורוזיה ועובש על גבי הסוללה עשוים לגרום לריח רע מהמזגן. לכן כאן ישנם כמה אפשרויות, או להחליף את הסוללה כאשר יש בה דליפת גז או במידה והקירור או החימום לא כשורה לבדוק האם היא מלוכלכת ולבצע חיטוי וניקוי שלה. דבר אשר יפתור גם ריחות רעים.

החלפה של כרטיס בתוך המאייד

כרטיס המאייד במזגן עילי אחראי על בקרה, טמפרטורה ושליטה (עינית) של המזגן למעשה, החלפת כרטיס למזגן אשר נקרא גם לוח פיקוד למזגן היא עסק זול ופשוט כאשר ניתן לעשות זאת בכמה מאות שקלים בלבד וישנם כיום כרטיסים אוניברסליים המתאימים לכלל חברות המזגנים השונות. במקרה של מזגן מיני מרכזי החלפת כרטיס כולל קופסא, המחיר יקר יותר והתיקון לוקח קצת יותר זמן אך אפשרי בהחלט בכלל המקרים.

מהו המחיר להחלפת מאיידים במזגנים?

תיקון סוללת מאייד במזגן מיני מרכזי תעלה בין 600 - 800 שקלים, החלפת כרטיס למאייד במזגן עילי יעלה בין 250 - 400 ש"ח ואילו במזגן מיני מרכזי בין 450 - 700 שקלים. החלפת מאייד למזגן מיני מרכזי זה כבר עסק יקר אשר נע בין 4,000 - 6,000 ש"ח כולל עבודה. במזגן עילי לא שווה להחליף את המאייד ומומלץ להחליף את כלל המזגן במצב בו המאייד התקלקל לחלוטין.

תיקון מאייד למזגן אלקטרה, טורנדו, תדיראן ועוד.

אכן ניתן לתקן את כלל סוגי המזגנים בהחלפה בחלפים מקוריים או חלופיים המתאימים להם, כאשר ישנם חברות אשר נותנות אחריות כמו אלקטרה למשל על המאייד ואפשרות לבצע הארכה של אחריות על המזגן דרך המוקד הטלפוני וזאת בתשלום כמובן. ישנם חלקים אוניברסליים המתאימים גם לטורנדו ותדיראן ושאר החברות המובילות בשוק. התייעצו עם טכנאי לקבלת מידע מפורט יותר על פי אופי התקלה בביתכם.

צור קשר עם פורטל מיזוגי

השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.

בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי

טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.


מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה