מילוי גז למזגן

צריך מילוי גז למזגן? בעזרת 'מיזוגי' תגלה איזה גז מתאים למזגן שלך, כמה יעלה לך למלא אותו, תוכל להזמין שירותי תיקון לדליפת גז וכמובן מילוי גז ישן או חדש לכל סוג של מזגן, פנה אלינו כעת וקבל עד שלוש הצעות מחיר זולות, במהירות.

למדו והכירו את גז המזגנים קצת יותר לעומק:

 

מילוי גז למזגנים מכל הסוגים:

לכל סוג של מזגן מתאים גז אחר, הישנים יותר פועלים על גז מסוג R22 והחדשים ביותר על גז מסוג 410, אך זהו לא הנושא המרכזי עליו רצינו להסביר לכם כאשר אנו מדברים על מילוי מזגנים ביתיים אנחנו מתכוונים לחלוקה על פי סוגיהם, בין אם זה מזגן עילי, רצפתי, מפוצל, מיני מרכזי או מרכזי. לכל אחד מהם יכול להתאים אותו סוג של גז, אך לא באותו הלחץ והכמות, כך שייתכן שמילוי גז למזגן מיני מרכזי יעלה לכם יותר מאשר מזגן עילי פשוט, מהסיבה שהוא דורש יותר גז ועל פי כך מתומחר המילוי, בנוגע להבדלי המחירים - הפסקה הבאה מסבירה בדיוק מהן העלויות וכמה עולה מילוי גז לכל סוג של מזגן.

מילוי גז למזגן

כמה עולה למלא גז מזגנים? - המחירון המלא

ערכנו בעבורכם ממוצע, חקר מעמיק וביצענו שיקלול היקפי לכל מחירי מילוי המזגנים, על פי סוגים, גודל, כוח סוס וסוג הגז עצמו. המידע שמפיע לעיל הנו דוגמא בלבד ולא מחייב את טכנאי המזגנים מטעם 'מיזוגי' לעמוד בהם, ייתכן כי תקבלו מחירים זולים או יקרים יותר מהכתוב בטבלה הבאה.

מחירון מילוי גז למזגן
 • מחיר מילוי גז מזגנים ישן (R22) לעיילים עד 2 כוח סוס

  מילוי למזגנים עיליים עד 2 כוחות סוס

  400 - 600 ש"ח
 • עלות מילוי גז למזגן עילי 1 כוח סוס - חדש.

  מזגן חדש החל משנת 2005 של: טורנדו, אלקטרה, תדיראן.

  350 - 450 ש"ח
 • כמה עולה למלא גז למזגן מיני מרכזי?

  מזגן מיני מרכזי מתחיל ב4 כוח סוס, המחיר מיוחס לכך.

  400 - 700 ש"ח
 • כמה עולה למלא גז במזגן רצפתי לאחר דליפה?

  כולל תיקון דליפת הגז ומילוי מלא + בדיקת לחץ.

  650 - 900 ש"ח
 • מהו המחיר למילוי גז במזגן מפוצל?

  בדרך כלל מזגנים מפוצלים הם כ-3 כוח סוס, אך פועלים על R22.

  450 - 800 ש"ח
 • מחיר תיקון דליפה מהמדחס ומילוי גז חדש (410R)

  תיקון דליפת הגז מהמדחס של המזגן ומילוי.

  550 - 800 ש"ח
 • כמה יעלה להחליף את הגז שבמזגן?

  במידה וצריך להחליף גז מזויף, ישן או לא תואם -ריקון ומילוי מחדש

  600 - 850 ש"ח
 • כמה עולה למלא גז ירוק למזגנים?

  גז ידידותי לסביבה שנחשב כסטנדרט החל משנת 2005.

  300 - 500 ש"ח
 • מהו המחיר מילוי גז למזגן נייד?

  תכולת המזגן הנייד נמוכה יותר ולכן המחיר גם הוא.

  200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 

תיקון דליפת גז במזגן כולל החלפת צנרת

כאשר קיים מחסור בגז או לחץ נמוך, נתחיל להרגיש בכך כאשר הקירור שלו יהיה חלש, המזגן יתחיל לטפטף ואף לקפוא, מחסור בגז מעיד על דליפת גז, בין אם היא בצנרת, במדחס או באחד מן המערכות השונות במזגן, בעזרת מכשיר לאיתור דליפות גז, טכנאי המזגנים ידע לאתר מהו מקור הדליפה ולפעול בהתאם, במרבית המקרים זה מסתכם בצנרת בלויה אשר אפילו החור הקטן ביותר בה גורם לדליפה, מחליפים את כלל הצנרת או את החלק הספציפי שדולף, ממלאים ובודקים שוב את לחץ הגז והתקלה נפתרה.

כך נראת בדיקה של זליגה דליפת גז - וידאו

כל כמה זמן צריך להחליף את הגז?

מערכת מיזוג האוויר היא סגורה לחלוטין ובמידה והמזגן תקין, אין צורך בהחלפת הגז שנמצא בו, אם מרגישים במחסור בגז עקב חוסר חימום או קירור החדר יש לבצע בדיקה האם קיימת דליפת גז מן המזגן שמתבצעת על ידי טכנאי מזגנים. אם אתם רוצים להגדיל ראש, ניתן פעם בשנה - שנתיים לבצע בדיקת לחץ לראות אם הוא תקין ובמידה וחסר גז ככל הנראה שקיימת דליפה.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

גז מזגנים 410 או 22? איך אדע מה מתאים למזגן שלי?

גז מזגנים מסוג R22 הוא הסוג הישן יותר ופחות ידידותי לסביבה, כל מזגן שנוצר עד לשנת 2005 משתמש עדיין בגז מסוג זה, כיום בגלל שהגז הופך להיות פחות נפוץ ומרבית המזגנים משתמשים בסוג החדש יותר מחירו של גז R22 יקר יותר, ההבדל בינהם הוא שהגז שנוצר החל משנת 2005 ונקרא 410R הוא ירוק, המזגן מרעיש פחות איתו ומקרר טוב יותר את חלל החדר, מחירו של הגז החדש זול יותר עקב השימוש הרב בו. חשוב לציין כי אין למלא גז מזגנים מהסוג הישן בחדש או ההיפך, המדחס אינו תואם ולא יודע לפרק את הגז לפעולות המזגן ועשוי להיגרם נזק רב.
גז ירוק למזגן הסוג החדש

מהן הסכנות בגז המזגנים ובפרט בדליפתו?

גז מזגנים הוא מסוכן, אין לו ריח והוא לא בריא, שאיפתו לאורך זמן עשויה לגרום לנזקים בריאותיים, למזלנו - הגז נמצא בחלקו החיצוני של הבית ולא בסביבת מחייה ביתית, אך אין זה אומר שאין סכנות נוספות. הרי הוא דליק וייתכנות של שריפה אפשרית לחלוטין, כמו כן הוא יכול לגרום לנזקי סביבה נוספים.

איתור דליפת גז מזגנים על ידי טכנאי מיזוג אוויר

על מנת לאתר דליפה טכנאי המזגנים ממלאים לחץ גז נמוך לתוך המזגן ובעזרת מכשיר לאיתור דליפות גז אשר מצפצף ברגע שהוא פוגע בגז מאתרים את מקור הדליפה, בין אם זה מתוך המעבה, המדחס או אחד הצינורות של המזגן. איתור דליפה הוא נושא חשוב מאוד לעיתים ייתכן כי הדליפה היא מהמעבה שנמצא בתוך החלק הפנימי של הבית, מה שמסכן אותנו הדיירים.
צור קשר עם פורטל מיזוגי
השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-6052500 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.
בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר מיזוגי
טכנאי מזגנים? מתקינים או משווקים? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עם מיזוגי! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.

מלאו את הטופס, או חייגו: 077-6052500 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון מיזוגי.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה