תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בצפת

מעוניינים להתקין מזגן חדש בחדר? צצה תקלה במזגן הקיים? הזמינו עוד היום טכנאי מזגנים בצפת וקבלו פתרון מהיר ומקצועי לכל בעיה. ניתן להזמין שירות בעבור מזגנים של כל החברות, בכל גודל ומכל דגם.

טכנאי מזגנים בצפת לתיקון תקלות במזגן

לאחר מספר שנים ממועד התקנת המזגן, צצות בו תקלות כאלה ואחרות. ישנם מקרים אשר בהם המזגן מתחיל להשמיע רעשים מוזרים במקרים אחרים הוא פשוט לא מקרר או לא מחמם כמו בעבר. במצבים אלו, נרצה להזמין טכנאי מזגנים בצפת ונרצה שהוא יגיע לאבחן את מקור התקלה ויבצע תיקון והחלפה של הרכיבים התקולים.

 

טכנאי מזגנים בצפת

עלות הזמנת טכנאי מזגנים באזור צפת

מחיר לביקור סטנדרטי של טכנאי מזגנים באזור צפת נע בין 150 ל-250 ש"ח. יחד עם זאת חשוב לציין כי במקרים רבים המחיר יתייקר וכאשר יש צורך בהחלפת רכיבים במזגן, המחיר יכלול גם את עלות הרכיב החדש + עבודה ההחלפה. תוכלו לקבל מידע מפורט על הנושא במחירון המזגנים של מיזוגי.

 

מחיר ממוצע להזמנת טכנאי מזגנים בצפת

מחיר ממוצע להזמנת טכנאי מזגנים בצפת: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התקנת מזגנים בצפת כולל קניית המזגן

מעוניין להתקין מזגן חדש? רוצים שהטכנאי ירכוש בעבורכם את המזגן לפי הדגם הרצוי? ניתן לעשות זאת ולקבל מחיר נוח למדי וגם ייעוץ מקדים לפני הרכישה. ישנם לא מעט טכנאי מזגנים טובים בצפון אשר מציעים שירותי התקנת מזגנים בצפת ובסביבתה הקרובה, כולל ייעוץ מקדים בנוגע לבחירת גודל המזגן, היצרן והדגם הספציפי.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

התקנת מזגן בצפת והסביבה עם אחריות

בחלק גדול מהמקרים, תקבלו מהטכנאי אחריות על התקנת המזגן. תוקף האחריות משתנה ותלוי בסוג המזגן ובהחלטתו של הטכנאי. נהוג לספק אחריות לתקופה של בין 3 ל-5 שנים, כאשר האחריות כוללת דליפות גז או טיפול בבעיות בצנרת של המזגן. בעת הזמנת טכנאי מזגנים בצפת, חשוב לשאול אותו אודות תקופת האחריות ויש לוודא מה בדיוק היא מכסה.

 

משך תקופת האחריות על התקנת מזגן:
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

תיקון מזגנים בצפת - תקלות נפוצות:

להלן רשימה של התקלות הנפוצות ביותר במזגנים, בעיר צפת ובסביבתה:

  • מזגן לא נדלק: יש לכך כמה סיבות וייתכן שהסוללות במזגן לא תקינות, יש תקלה בכרטיס המזגן או בעינית שלו וקיימת גם תמיד האפשרות שהחשמל בבית קפץ. הדרך לבדוק זאת היא על ידי הזמנת טכנאי מזגנים מקצועי.
     
  • ריח לא טוב מהמזגן: במקרים רבים נזמין שירותי תיקון מזגנים בצפת כאשר יש ריח לא טוב מהמזגן. הסיבה לכך היא הצטברות של טחב ועובש אך ישנם גם מצבים בהם יש ריח שרוף מהמזגן כתוצאה מרכיב (קבל / מנוע) שנשרף.
     
  • מזגן מטפטף מים: לחות, משאבה שנהרסה ואפילו צינור ניקוז אשר נסתם - כל אלו עשויים להוביל לטפטופים במזגן שלכם. למרות שבחלק מהמקרים אפשר לתקן את הבעיה, נמליץ לכם להזמין טכנאי מזגנים בצפת לצורך ביצוע בדיקה מקיפה של כל מערכת המיזוג.
     
  • מזגן נכנס למצב השהייהמזגנים נכנסים למצב של השהייה כאשר הם מגיעים לטמפרטורה הרצויה בחדר אך יש אפשרות שההשהייה תיגרם גם מתקלות שונות כמו פילטרים מלוכלכים או אפילו תקלה בחיישני המזגן.