תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בנשר

למצוא שירות של טכנאי מזגנים בנשר זו לא בעיה בכלל. אבל איך מוצאים טכנאי מזגנים מומלץ? וכמה בכלל יעלה לכם אותו טכנאי? המשיכו לקרוא ומצאו את התשובות לשאלות האלה. בנוסף נעזור לכם למצוא מתקין מזגנים בעיר שלכם ולערוך השוואת מחירים

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בנשר

כשמדובר על מחירים של טכנאי מזגנים בנשר חשוב להבין שאחד הקריטריונים שעל ידם המחיר נקבע הוא עלות התיקון. מן הסתם לא כל תקלה במזגן דורשת את אותו זמן תיקון או את אותם החלפים, ולכן גם המחיר שונה. אך חשוב להגיד שמעבר לתיקון עצמו המחיר נקבע גם על ידי טכנאי המזגנים.

 

לא כל טכנאי מזגנים בנשר יקח את אותו המחיר, לכן במקרה הזה השוואת מחירים היא קריטית. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להתקשר אלינו או להשאיר פרטים, ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 טכנאי מזגנים בעיר. השוו בין המחירים שלהם וככה תמצאו טכנאי מזגנים זול בנשר.

 

טכנאי מזגנים בנשר

כמה עולה תיקון מזגנים בנשר? הוספנו מחירון

כאמור, כל תיקון מזגנים בנשר יהיה במחיר שונה, אבל כן חשוב להגיד שיש גם את עלות הביקור של טכנאי המזגנים. המחיר של הביקור עצמו יהיה בין 150 - 250 ש"ח בלי עלות התיקון. במידה והוא יצטרך לעשות תיקון לא תשלמו על הביקור אלא רק אל תיקון התקלה. אם תרצו לעיין כתבנו מחירון שלם של תיקון תקלות במזגן.

 

מחירון תיקון מזגנים בנשר

כמה יעלה לי מילוי גז למזגן?

המחיר כולל טיפול בדליפה פשוטה, במידה ויש.


400 - 650 ש"ח
מחיר תיקון של מזגן רועש

לרוב התקלה היא במאוורר.


350 - 450 ש"ח
כמה עולה החלפת עינית במזגן?

במזגן מיני מרכזי או מזגן עילי.


250 - 400 ש"ח
מחיר ביקור טכנאי מזגנים בנשר

מחיר ביקור טכנאי מזגנים בנשר יתבטל במידה ותצטרכו שירות של תיקון או התקנה. במקרה הזה תשלמו רק על התיקון או ההתקנה.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

תוכלו לעזור לי למצוא גם מתקין מזגנים בנשר?

בוודאי, פורטל מיזוגי עובדת עם הרבה מתקיני מזגנים בנשר. בין אם תצטרכו להתקין מזגן קטן של 1 כוח סוס או אפילו מזגן מיני מרכזי אנחנו נעזור לכם למצוא מתקין מזגנים באיזור שלכם. גם אם אתם לא גרים בדיוק בנשר אלא באיזור, אנחנו עובדים עם טכנאי מזגנים בכל רחבי הצפון ונדאג שלא תצטרכו לסבול את הקיץ של ישראל בלי מזגן.

 

כמובן שהתקנת מזגנים בנשר צריכה להיות מהירה כי אף אחד מאיתנו לא רוצה לבלות שעות בודדדות, ובמיוחד לא ימים שלמים בלי מזגן בחום הנורא של ישראל.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

איך מוצאים טכנאי מזגנים מומלץ בנשר?

לפני שסוגרים איתו ביקור הנה 3 דברים לבדוק כשבוחרים טכנאי מזגנים מומלץ בנשר:

  1. לקוחות קודמים: קודם כל בדקו האם הלקוחות הקודמים שלו ממליצים עליו. שאלו חברים שלכם האם הם מכירים אותו, עשו חיפוש באינטרנט לראות חוות דעת או דירוגים. כל דבר כזה יתן לכם תמונה רחבה יותר לגבי טכנאי המזגנים בנשר, ויאפשר לכם להחליט החלטה טובה יותר.
     
  2. שירותיות: חשוב לראות שאתם לוקחים טכנאי מזגנים בנשר שיודע לעשות עבודה טובה, אבל כל אחד מאיתנו רוצה גם לראות שמדובר באדם שירותי ונעים, כזה שאולי נרצה להשתמש בשירותים שלו בעתיד.
     
  3. מחיר: כמובן שמחיר זה דבר קריטי לבדוק. אחרי שמשאירים אצלנו פרטים ומקבלים את מספרי הטלפון של טכנאי המזגנים בנשר עורכים השוואת מחירים וככה בוחרים טכנאי מזגנים מומלץ כל פעם.

שאלות נפוצות על עמוד זה

יש לכם שאלות נוספות על טכנאי מזגנים בנשר? אולי נצליח לעזור לכם:

האם יש טכנאי מזגנים לכל סוג מזגן?

יש טכנאי מזגנים שמתמחים במותג ספציפי כמו תדיראן, טורנדו או אלקטרה.


כמה עולה התקנת מזגן לחדר שינה?

המחיר תלוי באיזה מזגן תצטרכו. לרוב לחדר שינה מתקינים מזגן 1 כוח סוס שעולה בין 400 - 600 ש"ח.