תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בחריש

מעוניינים להזמין טכנאי מזגנים בחריש? זקוקים להתקנה של מזגן חדש בבית או במשרד או תיקון של תקלה במזגן הקיים? בואו להשוות מחירים בין מספר טכנאים המספקים שירות בעיר, כך תוכלו להוזיל את מחיר העבודה.

קבלו הצעות מחיר מטכנאי מזגנים בחריש

ימים בהם המזגן בבית או במשרד מתקלקל, יכולים להפוך לימים קשים למדי. לא משנה אם מדובר על עונת הקיץ החמה או עונת החורף, מזגן טוב הוא מוצר חשמל חשוב וחיוני למדי ואנו בטוחים כי תסכימו איתנו בנושא זה.

 

אם המזגן התקלקל ואתם זקוקים לעזרה של גורם מקצועי, אם ברצונכם להחליף מזגן קיים בחדש או להתקין מזגן בבית חדש שאליו נכנסתם לאחרונה - 'פורטל מיזוגי' הוא הכתובת. השאירו פנייה כאן באתר ונחזור אליכם עם הצעות מחיר לעבודה הנדרשת לכם.

 

טכנאי מזגנים בחריש

תיקון מזגנים בחריש - כמה זה עולה?

מזגנים נוטים להתקלקל ככל שעוברות השנים. רכיבים נהרסים עם הזמן וככל שהמזגן עובד יותר, כך עולה הסיכוי שיצוצו בו תקלות כאלה ואחרות. בואו נבין מה הן התקלות הנפוצות ביותר וכמה עולה לתקן אותן:

תיקון מזגנים בחריש - מחירים ועלויות:

עלות החלפת עינית תקולה במזגן

מתייחס להחלפת עינית במזגן עילי.


400 - 600 ש"ח
תיקון חיישן טמפרטורה במזגן

עשוי לגרום למצב בו המזגן לא מחמם.


300 - 400 ש"ח
כמה יעלה להחליף מאיץ במזגן?

תלוי בגודל המזגן ובסוגו.


200 - 500 ש"ח
מה העלות לתיקון מזגן שדולף?

מילוי גז במזגן וטיפול בדליפה.


600 - 900 ש"ח
החלפת כנף פגומה במזגן בכנף חדשה

המחיר כולל עבודה + רכישה של הכנף.


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת מזגן ע"י מתקין מזגנים בחריש

נכנסתם לדירה חדשה וכעת ברצונכם להתקין מזגן חדש בסלון או באחד מהחדרים? דרכנו ניתן למצוא מתקין מזגנים בחריש לצורך התקנה של מזגנים בכל גודל ודגם. הנה פירוט נוסף באשר להתקנת מזגנים:

  • התקנת מזגן מיני מרכזי: כיום מזגן מיני מרכזי נחשב לאופציה מועדפת בבתים רבים. התקנתו אומנם יקרה הרבה יותר (עשוי להגיע ל-10,000 ש"ח ואף יותר) אך הוא נוח מאוד לתפעול ומשתלב נהדר מבחינת העיצוב של הבית.
     
  • התקנת מזגן עילי: אם מדובר בדירה קטנה מאוד, עם מספר חדרים מצומצם, הפתרון של מזגן עילי מתאים יותר. גם כאשר רוצים להתקין מזגן בחדר שינה או כל חדר אחר בבית, נמליץ לבדוק על התקנת מזגנים עיליים.
     
  • מזגן רצפתי: מיועד למבנים בהם הקירות אינם חזקים מספקים בשביל שנתלה עליהם את המזגן העילי. פתרון זה אומנם פחות נפוץ אך תוכלו להזמין מתקין מזגנים בחריש להתקנה שכזו.

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

ניתן לקבל שירות גם לעבודות קטנות

חשוב לציין כי ניתן להזמין טכנאי מזגנים בחריש, גם בעבור עבודות פשוטות ומהירות כמו החלפת צינור ניקוז למזגן או החלפה של גומיות במנוע, פעולה שנועדה למנוע רעשים מהמנוע. העלות של עבודות כאלו, תתומחר בעלות ביקור, עלות אשר נעה לרוב בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח.