תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בחיפה

מחפש שירות של טכנאי מזגנים בחיפה לצורכי התקנה או תיקון מזגן? דרכנו תוכל להזמין שירות במחירים זולים ונוחים באמת! השאירו פנייה ותוכלו לקבל הצעת מחיר מטכנאים ומתקיני מזגנים בחיפה והסביבה.

טכנאי מזגנים בחיפה להתקנת מזגן חדש

החלטתם להשדרג? עוברים לדירה חדשה? בשורה התחתונה, אתם צריכים מזגן חדש כולל שירות התקנה? לא משנה אם מדובר על התקנת מזגן עילי, רצפתי או מיני מרכזי, בעזרת הפורטל שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בחיפה והסביבה ולקבל שירות במחירים נוחים למדי.

 

תיקון והתקנת מזגנים בחיפה

מחיר ביקור של טכנאי מזגנים בחיפה

טווח המחירים לביקור של טכנאי מזגנים בחיפה והסביבה עומד על 200 ש"ח בממוצע. במחיר זה יהיה ניתן לבצע פעולות פשוטות כמו בדיקה ראשונית של המזגן או החלפת עינית או וכדומה. במקרים בהם מדובר על עבודות יקרות יותר (ראו מחירון בפסקה הבאה) מחיר הביקור מגולם בתוך הצעת המחיר הכוללת.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בחיפה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בחיפה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון לתיקון מזגנים בחיפה

ריכזנו לכם טווחי מחירים ועלויות לתיקון מזגנים בחיפה לפי סוג התקלה:


מחירון לתיקון מזגנים בחיפה לפי סוג התקלה

כמה עולה לתקן מזגן לא מחמם?

העלות הגבוהה היא להחלפת משאבת חום.


150 - 800 ש"ח
מהו המחיר לתיקון מזגן שאינו מוציא אוויר חם?

החלפה של קבל כולל ניקוי פילטרים.


500 -600 ש"ח
מחיר לתיקון מזגן שמטפטף

תיקון או החלפת צינור סתום.


300 - 500 ש"ח
מהי העלות לטיפול בתקלה במזגן אחרי שעות הפעילות?

הזמנת טכנאי מזגנים בשעות הלילה באזור חיפה והקריות.


תוספת 200 ש"ח
תיקון מזגן שמקצר

תיקון קבל או חיווט מחדש.


280 - 350 ש"ח
כמה עולה ניקוי עמוק?

מחיר ניקוי מזגנים בחיפה למזגן עילי.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

הזמינו טכנאי מזגנים זול מחיפה

מי מאיתנו לא היה רוצה לקבל מחיר זול עבור השירות המבוקש? כולנו מקווים למצוא טכנאי מזגנים זול בחיפה שיספק לנו הצעה הוגנת ומשתלמת בעבור כל פעולה נדרשת בתחום מיזוג האוויר. כדאי לדעת שמחירי השוק משתנים על פי תקופות השנה ובדרך כלל בקיץ המחירים יהיו גבוהים יותר.

 

לכן במידה וניתן, נסו להזמין את השירות דווקא בחודשי החורף (למשל החלפת מזגן). בנוסף זכרו שדרכנו תוכלו למצוא טכנאי מזגנים בזול מאחר ואנו מאפשרים לכם להשוות מחירים בין מספר מתקינים וטכנאים מה שיבטיח מגוון רחב של הצעות מצוינות מגורמים מיומנים שעובדים באזור הצפון ובעיר חיפה עצמה.

מחירון להתקנת מזגנים בחיפה

מתכננים להתקין מזגן חדש בבית? הנה מחירון קצר אשר מציג עלויות להתקנת מזגנים בחיפה על ידי מתקינים מקצועיים:

 

מחירון התקנת מזגנים בחיפה

כמה עולה להתקין מזגן עילי אחד כוח סוס?

מחירי התקנה בעיר חיפה למזגנים עיליים.


400 - 550 ש"ח
עלות התקנת מזגן עם 3 כוחות סוס

התקנת מזגן 3 כוח סוס בסלון הבית.


500 - 600 ש"ח
מחיר החלפת מזגן ישן בחדש כולל פינוי הישן

התקנה מלאה כולל פירוק ופינוי הישן (מזגן רצפתי)


600 - 750 ש"ח
כמה עולה לרכוש מזגן מיני מרכזי כולל התקנה?

מזגן מיני מרכזי 4 כוח סוס, כולל התקנה ללא הנמכת גבס


10,200 - 14,000 ש"ח
כמה עולה להתקין מזגן 4 כוח סוס?

מחיר מדויק תלוי בדגם הספציפי והיצרן.


5,050 - 8,650 ש"ח

הדפס מחירון

הזמנת טכנאי מזגנים בחיפה 24 שעות ביממה

בחורף או בקיץ תמיד אנחנו צריכים את האפשרות למזגן פעיל בביתנו, כאשר בתקופת החורף הקרה ביותר צריך לחמם את חלל הבית ותקלה במזגן אפילו בלילה תגרום לנו לסבול מקור שאינו סביל ואף מסוכן לנו.

 

גם בקיץ חום כבד עשוי לגרום להתייבשות ומחייה ללא מזגן כמעט אינה אפשרית, מה עושים? מזמינים טכנאי מזגנים מחיפה הקרוב ביותר לביתכם, צריכים לטפל בתקלה באופן מיידי גם אחרי שעות הפעילות הסדירות? ניתן למצוא כיום עשרות טכנאים אשר פועלים סביב השעון ולמעשה מעניקים שירות 24 שעות ביממה.

 

טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

תיקון מזגנים בחיפה והקריות, כל השירותים:

ישנם לא מעט תקלות נפוצות בתחום מיזוג האוויר, לפניכם כמה סוגי תיקונים הנפוצים ביותר:

  • המזגן אינו מקרר: כאשר מזגן לא מקרר כלל, ככל הנראה שחסר לו גז, הטיפול בבעיה מסוג זה היא מילוי גז, תקלה שכיחה אשר עשויה להוויצר בשל בלאי של צינורות ובחירת גז או לאחר פעילות של כמה שנים, פשוט נגמר הגז וצריך למלא חדש.
     
  • מזגן מטפטף בבית: מי לא נתקל בטיפות מים מתוך המזגן לחלל הפנימי של הבית? כמעט כולנו, הסיבה לכך היא סתימה בצינור הניקוז או במידה ומדובר על מזגן מרכזי, ככל הנראה שהמשאבה שתפקידה לנקז את המים כלפי חוץ תקולה, על מנת לפתור את "הסתימה" בצינור, יש לנשוף לתוכו עד שהמים יצאו החוצה, אם מדובר על תקלה במשאבה - ככל הנראה שצריך להזמין טכנאי לצורך תיקון מזגן מחיפה והסביבה שיטפל בבעיה וימנע גם ריח רע מהמזגן שעשוי להיווצר כתוצאה מכך.
     
  • המזגן מוציא אוויר חלש: תקלות כאלו יכולות להיות מאוד פשוטות או מאוד מורכבות, כאשר לעיתים זה רק פילטר מלוכלך, הוציאו אותו וראו אם חל שיפור. אם לא, ככל הנראה שמדובר על מדחס מזגן, קבל ואפילו בעיה בלוח החשמל.

משך אחריות על התקנת מזגן חדש

על התקנה של מזגן חדש נהוג לספק אחריות למשך תקופה של 4 עד 6 שנים. נושא האחריות משתנה בין טכנאי לטכנאי ולכן הקפידו לבדוק זאת לפני הזמנת השירות. בנוסף, כדאי לבקש לקבל את האחריות בכתב ולא להסתמך רק על הבטחה בעל פה של טכנאי מזגנים בחיפה.

 

תקופת האחריות הממוצעות להתקנת מזגנים בחיפה:
6 שנות אחריות 5 שנות אחריות 4 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

קבלו המלצה על מתקין מזגנים איכותי ומומלץ

מחפש מתקין מזגנים בחיפה מומלץ ואיכותי? נהדר, כי עם "מיזוגי" תוכל למצוא מתקיני מזגנים מוסמכים לביצוע העברת מזגנים והתקנה של חדשים, השיטה שלנו דואגת שתקבלו כמה הצעות מחיר לצורך השוואה כמעט מיידית בין הצעות המחיר שתקבלו, הרי אין שוני בין התקנה כמובן במידה והיא מתבצעת כמו שצריך.

 

לעיתים אף מומלץ להשתמש אך ורק במתקין מורשה של אותה החברה ממנה רכשתם, לכן בעת רכישה של מזגן חדש של אחד המותגים: תדיראן, אמקור, טורדנו או אלקטרה רצוי לבדוק כי המתקין שמגיע הוא אכן מתקין מורשה שלהם. אם אתם מחליפים בין מזגנים ולא רכשתם את אחד המותגים, בדקו עליו המלצות או פשוט הזמינו דרך "מיזוגי" ללא חשש.