תיקון או התקנה?
תיקון או התקנה? השווה מחירים, בחר טכנאי וחסוך בגדול.

טכנאי מזגנים בבית שאן

החום של הבקעה כבר נהיה בלתי נסבל והמזגן החליט לא לעבוד? נראה שאתם צריכים טכנאי מזגנים בבית שאן. באמצעותנו תוכלו למצוא טכנאי מזגנים בעיר שלכם ולחסוך בעלויות.

השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים בבית שאן

בישראל תמיד צריך מזגן. בחורף נראה שאף בית לא מצליח להתמודד עם הרוחות החזקות, ובחום של הקיץ אין סיכוי להיות במקום סגור בלי מזגן שעובד. אז אם המזגן שלכן לא עובד או אפילו רק מתחיל לזייף נראה שאתם צריכים טכנאי מזגנים בבית שאן. באמצעות פורטל מיזוגי תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 טכנאי מזגנים בבית שאן. השוו בין המחירים שלהם וחסכו בעלויות מבלי להתפשר על איכות השירות.

 

טכנאי מזגנים בבית שאן

מה המחיר של טכנאי מזגנים בבית שאן?

מחיר ביקור של טכנאי מזגנים יעלה בין 150 - 250 ש"ח. שימו לב שזה המחיר רק על הביקור עצמו ולא על התיקון במידה ויהיה צורך. תוכלו לעיין במחירים של תיקונים נפוצים.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בבית שאן

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מזגנים בבית שאן: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תקלות נפוצות של מזגנים

  • המזגן לא מוציא אוויר: הפעלתם את המזגן, בדקתם שהאור ירוק אבל המזגן לא מוציא אוויר. נסו לנקות את המסננים קודם כל ואז לייבש אותם.
     
  • המזגן מרעיש: לפעמים מזגן מרעיש יכול להיות נורא. רק רציתם לחזור הביתה אחרי יום ארוך, להדליק את המזגן והטלוויזיה ולנוח. אבל אז הרעש... 
     
  • המזגן לא מקרר: הכל נראה טוב. הוא נראה פועל אבל אחרי חצי שעה שאתם בבית אתם מבינים שהמזגן לא מקרר. יכול להיות שבמקרה כזה תצטרכו להזמין טכנאי כפי שהרחבנו בעמוד המקושר.


טכנאי מזגנים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052500

לא רק טכנאי גם מתקיני מזגנים בבית שאן

פורטל מיזוגי עובד עם הרבה טכנאי ומתקיני מזגנים בבית שאן. כל דבר שקשור למזגנים תוכלו למצוא אצלנו - טכנאי מזגנים, התקנת מזגנים, מחירון תקלות נפוצות ועוד. אנחנו עושים התקנות מזגני רצפה, מזגן 4 כוח סוס, מזג בממד ובעצם התקנת כל מזגן לבית שלכם. רק תתקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נדאג לקשר אתכם למתקין מזגנים בעירכם. המחיר של ההתקנה תלוי בסוג המזגן כמו גם במיקום שלנו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה